Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Отново - моите уважения и почитания за труда, даден на ползу народу...

    С една микроскопична молбица

    062 CYR - zasadi bez glas
    062 CYR
    062(1) CYR

    Всеки път, когато се обърна за нови версии, и започва едно гадно търсене - кое какво беше - това (1) то ли беше с непрекъснатия глас, кое беше...

    Дали не може както е анонсирано zasadi bez glas, така да е казано и коя от двете други версии коя коя е..

    Предварително благодарен съм.
    Напълно си прав. Предполагам скоро Darkstar ще пусне нов вариант на страничката paralax.org/garmin от където ще е по-ясно и по-лесно да си изберете "вашата" версия. Ако Darkstar се съгласи, може да "отвори" новия вид на страничката по-рано, дори и да не е завършена.
    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Имаше едни мъжки гласове за радарите от колегата djovanins и едната реплика беше нещо "Внимание , скрит радар , моля намалете скоростта до ХХ километра в час". Намалих я до фразата Скрит радар , ХХ километра в час и я използвам за засадите. Който иска може да я пробва. Преименувайте ако трябва имената като Вашите .GPX файлове.
      Колега да ми кажеш къде точно трябва да се качат тия засади че не съм много в час.Мерси.
      ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
      NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от terano Преглед на мнение
        Колега да ми кажеш къде точно трябва да се качат тия засади че не съм много в час.Мерси.
        погледни първата страница на тази тема

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Колега Гадев, всички сме ти много благодарни за положения труд... Колко пъти вече си ме спасявал.....

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Колега Fitnesman, благодаря. Аз само обобщавам това, което всички вие давате като инфо. С риск да съм досаден - пишете колеги, обратната връзка е най-важна.
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
              погледни първата страница на тази тема
              явно не съм бил ясен много исках да попитам каде се слагат самите засади пак ли в ПОИ ? Сложих БГ упдейтите и те работят а тези последните които колегата е качил Гадев имат и унл файл и съм ги наблъскал но не мога да ги тествам още.............. ооо свещенна простота

              Както се казва не питай старило...............

              даркстар - аз четох с тази програма че се качват, но като го копнах пак станаха тези гпи файлове поне за БГ си работи !!! за това се чудя и се мая мп3 засадите (имам предвид тези които казват че може да има пост а не полиция както ми е досега ) през тая програма ли и тези унл файлове ................
              ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
              NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

              Коментар


              • Re: Спийд камери България (в разработка)

                А кога ще излезнат версийте за латиница?

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Борбата е безмилостно жестока

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от terano Преглед на мнение
                    явно не съм бил ясен много исках да попитам каде се слагат самите засади пак ли в ПОИ ? Сложих БГ упдейтите и те работят а тези последните които колегата е качил Гадев имат и унл файл и съм ги наблъскал но не мога да ги тествам още.............. ооо свещенна простота

                    Както се казва не питай старило...............

                    даркстар - аз четох с тази програма че се качват, но като го копнах пак станаха тези гпи файлове поне за БГ си работи !!! за това се чудя и се мая мп3 засадите (имам предвид тези които казват че може да има пост а не полиция както ми е досега ) през тая програма ли и тези унл файлове ................
                    Какви унл файлове??
                    А и доколкото разбирам - говориш за ХТ...
                    Все пак POILoader произвежда .gpi файлове с или без звук, в зависимост
                    от това дали имаш .mp3 в папката със заготовките или не.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                      Напълно си прав. Предполагам скоро Darkstar ще пусне нов вариант на страничката paralax.org/garmin от където ще е по-ясно и по-лесно да си изберете "вашата" версия. Ако Darkstar се съгласи, може да "отвори" новия вид на страничката по-рано, дори и да не е завършена.
                      Сърдечно благодаря за своевременното задоволяване на прищявката ми - дано е от полза на всички.

                      Успех ви желая!!!

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                        Имаше едни мъжки гласове за радарите от колегата djovanins и едната реплика беше нещо "Внимание , скрит радар , моля намалете скоростта до ХХ километра в час". Намалих я до фразата Скрит радар , ХХ километра в час и я използвам за засадите. Който иска може да я пробва. Преименувайте ако трябва имената като Вашите .GPX файлове.
                        Значи, за тези засади питах къде да се качат? Че не ми е ясно !

                        А относно унл файловете, те са друга тема. За спИИд камери в Европа ще се приместя там за да питам за тях

                        Мерси Все пак
                        Последно редактирано от Pacific; 14-01-11, 12:32.
                        ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
                        NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Това са само гласове към засадите , а не засади. На GarminMobileXT не работят.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Милстан - а как да ги сложа на нуви ?
                            ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
                            NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Това е готов файл за засадите компилиран с мъжкия глас по скорост (ще говори докато не намалите под позволената скорост) от версия 62 на колегата gadev.
                              Разархивира се, и файла zasadi.GPI се копира в папка POI. Ако имаш преди това някакви други файлове със засади е хубаво да се махнат , защото ще се дублират и не знам какво може да стане (най-вероятно мазало) .
                              П.П. Файла е на кирилица.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                А за латиница?

                                Мерси.
                                ДА СПРЕМ ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА !!!
                                NISSAN Terrano II R20 2,7TDI SE+,2000

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X