Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България

    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
    кажи нещо повече за тази камера. изглежда много странно в това село. сигурно е идея на кмета.
    Не знам дали това е идея на кмета или на местната полиция, но там има КПП с постоянен пост.
    Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
    http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

    Коментар


    • До: Спийд камери България

      N42.65358 E25.37985 - Полицейска засада-Крънско Ханче(Между с.Крън и гр.Казанлък) Ограничение 50км/ч.По принцип засадата е в посока Казанлък(юг) но не е изключено и посока Крън(север) да спират за проверкa
      N42.63253 E25.38853 -Полицейска засада Казанлък.Ограничение 50км/ч. В двете посоки спират .Това им е обичайното място ,а също така и в радиус на 200-300 м също се крият на още 4 места някой да не бъде изненадан

      Коментар


      • До: Спийд камери България

        Колеги - благодаря ви за труда и ценната информация, но дали има версия 53_3 без Герганчето.....? Демек само да тътка лаконично

        Коментар


        • До: Спийд камери България

          Колеги,айде някой ако минава често по магистрала Хемус нека обърне внимание на точните координати около тунелите.При мен сигнализира за камери след като мина тунелите от София,пък и в обратна посока.Апарата ми е NUVI 200..Мерси предварително.
          Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

          Коментар


          • До: Спийд камери България

            Първоначално публикуван от petarpetar Преглед на мнение
            Колеги - благодаря ви за труда и ценната информация, но дали има версия 53_3 без Герганчето.....? Демек само да тътка лаконично
            Пробвай да качиш ".gpx" файловете в апарата с МАПСОРС,може и да стане.
            Оpel cars,Yamaha fzs 600 fazer Nuvi GPS and ZoRaKi 914 AuTo

            Коментар


            • До: Спийд камери България

              Първоначално публикуван от petarpetar Преглед на мнение
              Колеги - благодаря ви за труда и ценната информация, но дали има версия 53_3 без Герганчето.....? Демек само да тътка лаконично
              Изтриваш .wav файловете от всички директории на камерите, и качваш с POILoader в устройството.
              Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
              GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

              Коментар


              • До: Спийд камери България

                Корекция
                249 - ограничението не е 60, а 90км/ч

                Има поне още 3 точко по пътя София-В.Търново, които са маркирани с грешни ограничения, но неможах да ги запиша.

                Коментар


                • До: Спийд камери България

                  Първоначално публикуван от stilko Преглед на мнение
                  Корекция
                  249 - ограничението не е 60, а 90км/ч

                  Има поне още 3 точко по пътя София-В.Търново, които са маркирани с грешни ограничения, но неможах да ги запиша.
                  Мисля, че се бъркаш - 249 си е точно с ограничение 60 км/ч (дали там нямаше и друго, по-ниско при хлъзгав път); наблизо е 266 - там няма ограничение (т.е. 90 км/ч), но често застават.
                  С коя версия си, защото за този участък изпращах корекции, и мисля, че са залегнали в по-новите версии.

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България

                    [QUOTE=stilko;903853]Корекция
                    249 - ограничението не е 60, а 90км/ч

                    Абланица е - 266. тя е оправена. 249 не вярвам да е с 90км/ч
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България

                      Две места където много често стоят полицай с радар.
                      N42.594749, E23.120711 - полицейска засада. Огроничение 60км/ч
                      Преди да се слезе от магистралата(Е-79) в посока Перник.
                      N42.551327, E22.965975 - полицейска засада. Огроничение 50км/ч
                      В Радомир на изхода за Перник.

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България

                        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                        ok.532 изтрита. дай по-точни координати за твоята точка
                        ето и две точки и от мен N42 28.511 E26 31.244 - 40 кл
                        и N42 27.982 E26 31.501 за тази не видях да има знак така че предполагам че е 50 кл за градско
                        има още една на последак много взеха да пазят там днеска пак бяха и нямаше как да я взема но следващия пат я имате

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България

                          [QUOTE=gadev;904252]
                          Първоначално публикуван от stilko Преглед на мнение
                          Корекция
                          249 - ограничението не е 60, а 90км/ч

                          Абланица е - 266. тя е оправена. 249 не вярвам да е с 90км/ч
                          Може да не вярваш, но след като няма знаци и в двете посоки за ограничение 60км/ч?! С последната версия съм и за пореден път огледах за знаци, но няма. Хайде някой колега, който минава от там да огледа за второ мнение.

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България

                            В събота ходих до летището в София. Радардетекторът се скъса да пищи около рекламата на Мтел. Нищо не се вижда, но изглежда е монтирано в самата реклама или около нея. Прилича да засича отиващите към летището. Може камерка да са спретнали или само плашат гаргите. Тези дни ще се пробвам да разбера какво е. Там ограничението е 70.
                            Garmin nuvi 765

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България

                              Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
                              В събота ходих до летището в София. Радардетекторът се скъса да пищи около рекламата на Мтел. Нищо не се вижда, но изглежда е монтирано в самата реклама или около нея. Прилича да засича отиващите към летището. Може камерка да са спретнали или само плашат гаргите. Тези дни ще се пробвам да разбера какво е. Там ограничението е 70.
                              може да е спряла цивилна кола с радар и камера. чел съм по форумите,че на този участък често има такава засада - правят снимки-честитки.
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България

                                Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                                може да е спряла цивилна кола с радар и камера. чел съм по форумите,че на този участък често има такава засада - правят снимки-честитки.
                                трудно. Пътят е бул. Брюксел и е на "второ ниво", т.е. мост.
                                Аз отдавна съм си мислил, че там е доста удобно за електронна засада, но не съм проверявал. От друга страна няма "официална" спийд камера там. Вариант три е да е хванал нещо под моста.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X