Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
    ограничението 50км/ч ли е там?
    Да.

    Коментар


    • До: Спид камери

      Има нова камера на Е79 на края на втория тунел на кресненското дефиле в посока Кулата.Ограничението е 60 км. но не мога да дам точни координати.

      Коментар


      • До: Спид камери

        Ето 18 от координатите на кутиите за новите "умни" камери във формат за Mio Moov
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от danvan_; 12-07-09, 16:40.
        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

        0885372997 - Дани

        Коментар


        • До: Спид камери

          Списъка, актуализиран с още 2 дестинации ...
          Прикачени файлове
          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

          0885372997 - Дани

          Коментар


          • До: Спид камери

            Големи благодарности на колегата за файла! Ето го готов за Гармин - кирилица(копира се в папка POI след разархивиране):
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
              Големи благодарности на колегата за файла! Ето го готов за Гармин - кирилица(копира се в папка POI след разархивиране):
              А на латиница кога ще го има?

              Коментар


              • До: Спид камери

                Благоевград - в началото на околовръстния път край града и в неговия край при дъговата отсечка в посока Кулата.

                Код:
                PT="23.075810 42.007799" POI="A-60" CITY="Благоевград, Шел ул. Георги Попов, "
                PT="23.096078 41.969452" POI="A-60" CITY="Благоевград, Център Монца"
                Остават

                1. Мурсалево

                2. Кюстендил - край Дупница при язовир “Дяково” и близо до разклона за село Мурсалево на главен път София - Кулата.

                3. Бургас - два радара на изходите на града

                4. Варна - на пътя за Златни пясъци и на пътя за Добрич.

                5. Монтана - на изхода на града на пътя за Лом.

                6. Пловдив Ст. Загора - на магистрала “Тракия” край града.

                7. Пътя Ботевград - Мездра при село Скравена (ресторант Олимп).
                Последно редактирано от danvan_; 13-07-09, 17:05.
                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                0885372997 - Дани

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Извинявам се за поредното включване, но вчера забелязах, че на
                  N 43* 19' 47.5" E 26* 53' 37.0" - "308-Белокопитово, засада" има знаци за ограничение 60 км/ч. Но пък от друга страна, там камери няма, и не съм забелязал да е любимо място на КАТ.

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                    7. Пътя Ботевград - Мездра при село Скравена (ресторант Олимп).
                    несъществуващи нови точки за новата ревизия:

                    N 42*56’47.4” E 23*46’05.2” 50km/h – Е79 Камерата в Скравена

                    N 43*09’57.4” E 23*37’51.2” 90km/h – Регулярна засада E79 при излизане от Враца към София

                    N 42*54’45.9” E 23*48’59.1” 60km/h – Регулярна засада E79 на разклона за Ботевград на моста посока Враца

                    Поздрави и умната!

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Здравейте колеги, искам да направя едно уточнение за камерата ,която се намира на входа на военноморска база Атия:
                      PT="27.581318 42.443800" POI="A-80" CITY="Спирка Св. Анастасия между Бургас и Созопол, 99"
                      Там ограничението на скоростта е 60 км/ч и в двете посоки, а не 80 .
                      Добре е да бъде коригирано защото там ще изгорят много хора .Знаците са на около 100 м. от камерата от двете посоки и времето за реакция е изключително малко.
                      Надявам се да съм бил полезен.

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Oще една в София

                        Код:
                        PT="23.329000 42.668467" POI="A-50" CITY="София, Н.Й.Вапцаров, Еко"
                        Последно редактирано от danvan_; 15-07-09, 13:12.
                        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                        0885372997 - Дани

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                          Ето 18 от координатите на кутиите за новите "умни" камери във формат за Mio Moov
                          камерата в Шереметя - ограничението е 40км/ч

                          има голяма разлика в кооринатите на някои камери, които са споменати от други съфорумци. някой бърка, въпросът е - кой?
                          Последно редактирано от gadev; 15-07-09, 21:05.
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Пиша по молба на приятел който е по морето в момента - днес се е закачил с едно Х5 между Бургас и Созопол, на места с 200-220, като е спаднал адреналина се е усетил че май има нови камери по този път и сега се чуди дали вече са активни и има ли някой получил "честитки" от тях? Ако е така по-добре да емигрира своевременно в Русия или някъде нататък... Питах братчедите по Бургас, казват че засега прощавали само на местните - не знам доколко е вярно, пък и колата си е софийска. Дали има някой с актуална информация? Благодаря предварително!
                            Honda XL600LM, 1987
                            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                              Пиша по молба на приятел който е по морето в момента - днес се е закачил с едно Х5 между Бургас и Созопол, на места с 200-220, като е спаднал адреналина се е усетил че май има нови камери по този път и сега се чуди дали вече са активни и има ли някой получил "честитки" от тях? Ако е така по-добре да емигрира своевременно в Русия или някъде нататък... Питах братчедите по Бургас, казват че засега прощавали само на местните - не знам доколко е вярно, пък и колата си е софийска. Дали има някой с актуална информация? Благодаря предварително!
                              Амиии, ще ме извиняваш, ама се надявам да има много...
                              ...и да са го снимали всичките ПиснА ми от "закачковци"! По тоя път хората отиват с децата си на почивка, а не за да ги размаже нЕкой "закачлив" дрисльо с напомпан адреналин.
                              Извинявай още веднъж, може и да е свесно момче, не го познавам, ама не е ли вече време тия работи да ги правят по бившите летища, ебаси...Стига вече бе!!!

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                                ...Стига вече бе!!!
                                Съгласен съм с теб, но и аз като бях по-млад не карах особено разумно, така че не съм в положение да чета морал сега на други . Бързите коли се карат много трудно нормално, затова аз вече просто не си купувам такива.
                                Honda XL600LM, 1987
                                Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                                Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X