Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
    Тук не съм съгласен изобщо:



    Координатите са абсолютно точни. Точно на това място се намира табелата-радар. Лично аз минавам от там по няколко пъти на ден. Плюс това координатите, които си дал ти, не са на никакви 400м, а ми на не повече от 80м, точно върху паркинга до подлеза на метростанция Вардар. Провери си ги отново!
    Направих грешка вече поправих точните координати на трафик камерата разликата е около 400м може да има разлика с 20, 30м, но не са 80м от там съм минавал и аз има трафик камера на тези координати които съм посочил провери в google maps. Ако има камера с радар по на горе то трябва да дадеш точни координати и да се вкарат в камери за скорост като нови координати
    Последно редактирано от niki_vd_86; 02-07-13, 14:53.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Мисля, че не говорим за едно и също нещо в такъв случай. На коригираните от теб координати наистина има камера, гледаща към входа на тунела, окачена е на стената на подпорната стена. Не знам дали тя функционира обаче.

      А координатите в базата данни (които смяташ за грешни) отговарят на табела-радар. Тя си е точно там.

      От другата страна на тунела, в платното посока центъра, също има табела-радар с тази разлика, че на 5м преди нея също има трафик камера, която гледа към входа на тунела. И естествено хваща и показанията на табелата. Точката е 044 от базата на gadev. Координатите са точни. Въпросът е, че в последните 2-3 седмици камерата гледа към небето, явно някой я е изместил нарочно.

      Така че относно 045 явно говорим за две различни неща. 045 от базата на gadev отговаря на табела-радар. Трафик камерата непосредствено преди входа на тунела не е включена в неговата база, явно затова се бъркаш. Ето точните координати на въпросната камера: N42 42.436 E23 16.801

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
        Мисля, че не говорим за едно и също нещо в такъв случай. На коригираните от теб координати наистина има камера, гледаща към входа на тунела, окачена е на стената на подпорната стена. Не знам дали тя функционира обаче.

        А координатите в базата данни (които смяташ за грешни) отговарят на табела-радар. Тя си е точно там.

        От другата страна на тунела, в платното посока центъра, също има табела-радар с тази разлика, че на 5м преди нея също има трафик камера, която гледа към входа на тунела. И естествено хваща и показанията на табелата. Точката е 044 от базата на gadev. Координатите са точни. Въпросът е, че в последните 2-3 седмици камерата гледа към небето, явно някой я е изместил нарочно.

        Така че относно 045 явно говорим за две различни неща. 045 от базата на gadev отговаря на табела-радар. Трафик камерата непосредствено преди входа на тунела не е включена в неговата база, явно затова се бъркаш. Ето точните координати на въпросната камера: N42 42.436 E23 16.801
        Колега аз не бъркам има нещо нередно, но не е при нас, а и координатите които си посочил отговарят на нашите. Ако неси забелязал камерата е доста стар а тази точка която колегата gadev е посочил е има в базата от доста време така че може да е направил съвпадение дори е наименувал KAMERA Sofiya; predi tunela ot tsentara kam , грешката може да е при него. Трябва да публикуваш координатите в формат ХХ.ХХХХХ за да не правиш грешки опитай се пак да ги намериш може дори да вземеш координатите от google maps като натиснеш десен бутон и избереш от падащото меню (какво има тук?),координатите ще ти се покажат от горе в формат хх.ххххх
        Последно редактирано от niki_vd_86; 02-07-13, 19:35.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от niki_vd_86 Преглед на мнение
          Колега аз не бъркам има нещо нередно, но не е при нас, а и координатите които си посочил отговарят на нашите. Ако неси забелязал камерата е доста стар а тази точка която колегата gadev е посочил е има в базата от доста време така че може да е направил съвпадение дори е наименувал KAMERA Sofiya; predi tunela ot tsentara kam , грешката може да е при него. Трябва да публикуваш координатите в формат ХХ.ХХХХХ за да не правиш грешки опитай се пак да ги намериш може дори да вземеш координатите от google maps като натиснеш десен бутон и избереш от падащото меню (какво има тук?),координатите ще ти се покажат от горе в формат хх.ххххх
          С координатите грешка няма.
          И точните координати на камерата на ШЕРЕМЕТЯ е N43 04.508 E25 40.930
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Наско; 02-07-13, 20:30.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
            С координатите грешка няма.
            И точните координати на камерата на ШЕРЕМЕТЯ е N43 04.508 E25 40.930
            Тази камера е имаме координатите може да ги видиш в базата ни данни трафик камери 50 км/ч точка (45) и (44) говорим за друго, че gadev е няма, а има ужким други координати чети добре преди да пишеш

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Аз не споря кой я има и кой я няма. Само споменах че дадените координати на колегата wscientist са точни.

              И си провери камерата на ШЕРЕМЕТЯ че са грешни.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                Аз не споря кой я има и кой я няма. Само споменах че дадените координати на колегата wscientist са точни.

                И си провери камерата на ШЕРЕМЕТЯ че са грешни.
                Както вече казах нашите са напълно променени и поправени до 2-3м колегата твърди, че има друга камера около 400м след тунела, но аз несм я виждал не съм минавал от близо 1 година от там

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Извинявай за втория пост нета ми е бавен
                  Последно редактирано от niki_vd_86; 02-07-13, 21:22.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от niki_vd_86 Преглед на мнение
                    Извинявай за втория пост нета ми е бавен
                    Колега, прочете ли изобщо предното ми мнение?!
                    Наско дори ти е дал снимка от StreetView, че даже е оградил камерата с червено, КОЯТО ЛИПСВА В БАЗАТА НА GADEV. Грешните според теб координати са на ТАБЕЛА-РАДАР. В базата е маркирана като камера, защото няма отделна категория за табели-радар. Може да я видиш и нея в StreetView. Не знам как по-просто и ясно да го обясня...

                    Но да ти кажа честно, след като ти обясних как седят нещата в предния пост и последващата реакция от твоя страна, да не говорим и включването на Наско с абсолютна точност (за което му благодаря), мисля да не прибягвам към употреба на твоята база от камери, а мислех да ги пробвам.

                    Поздрави!

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      В смисъл говорите за две различни камери.. И двете съществуват но малко не можете да се разберете.


                      Колега wscientist ти говориш за тази камера с координати N42 42.556 E23 16.438
                      Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                      Мисля, че не говорим за едно и също нещо в такъв случай. .
                      От другата страна на тунела, в платното посока центъра, също има табела-радар с тази разлика, че на 5м преди нея също има трафик камера, която гледа към входа на тунела. И естествено хваща и показанията на табелата. Точката е 044 от базата на gadev. Координатите са точни.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:камера-44.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5498544

                      А niki_vd_86 говори за тазиN42 42.396 E23 16.967


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:камера.jpg
Прегледи:2
Размер:122.9 КБ
ID:5498545
                      Последно редактирано от Наско; 02-07-13, 22:19.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Това означава, че съм прав и колегата gadev има грешка на точка 45. Както вече казах и 2те камери ги имаме на точни координати с разлика 1-2м колегата wscientist или се е объркал или наистина има още една камера освен тези 2 посочени

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Сега огледайте около 045. Това е табела-радар.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Колега казах ти да ми дадеш точни координати на камерата която е няма в моята база , за да мога да я видя.А ти сам си избирш коя база да използваш.
                            Първоначално публикуван от niki_vd_86 Преглед на мнение
                            Направих грешка вече поправих точните координати на трафик камерата разликата е около 400м може да има разлика с 20, 30м, но не са 80м от там съм минавал и аз има трафик камера на тези координати които съм посочил провери в google maps. Ако има камера с радар по на горе то трябва да дадеш точни координати и да се вкарат в камери за скорост като нови координати
                            Ето какво те питах а ти ми даде координати на маркираната вече камера а не на таблото аз няма да оглеждам целия булевард за да търся табло или друга камера маи ти неси разбрал нещо
                            Последно редактирано от niki_vd_86; 02-07-13, 22:50.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                              Сега огледайте около 045. Това е табела-радар.
                              Приятел за това ли имаш предвид ? Че и аз вече се обърках.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:намалете скоро&#10.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5498551

                              Моля някой с права да ми изтрие мненията от 3113 до сега. Мерси.
                              Последно редактирано от Наско; 02-07-13, 23:08.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Точно за това става дума.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X