Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Благодаря за изчерпателния отговор. Направо нямам думи ...
    Вече изпитвам още по-голямо уважение и признателност към хората които се занимават със темата.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Колеги, знам че има мнго написано, знам че преди да се пита се чете и тн и тн, но нищо не открих и ще питам тук: има ли начин на навигация iGO да се инсталират камерите и да работят и какъв е този начин?
      Благодаря предварително, че ми обърнахте внимание и се извинявам, че спамя в темата!

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
        Колеги, знам че има мнго написано, знам че преди да се пита се чете и тн и тн, но нищо не открих и ще питам тук: има ли начин на навигация iGO да се инсталират камерите и да работят и какъв е този начин?
        Благодаря предварително, че ми обърнахте внимание и се извинявам, че спамя в темата!
        Текстовият файл SpeedCam_0.65 го слагаш в папка content\speedcamр, като преди това изтриваш всички файлове в тази папка.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Колеги, спид камера 770, която се намираше на кръстовището на Т.Александров и Хр.Ботев в София е премахната.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Прочетох всички Q&As, и доста от цялата тема.
            Имам Гармин Нуви 1390Т. Изтеглих си bg speedcams v.065(1) CYR- mnogokratno.gpi от http://paralax.org/garmin/ и го записах в папка POI.
            Камерите ги виждам в Накъде -> Екстри -> Потребителски точки POI и всичко изглежда наред.

            Въпросът ми е относно гласовото известяване:
            sox.exe файлът от http://paralax.org/garmin/ къде точно трябва да го запиша? Трябва ли да стартирам exe-то?
            След това gpx файла какво да го правя? Къде да го запиша? Ако може да ми помогнете стъпка по стъпка.

            Благодаря!

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Инсталирай програмата POI Loader.
              Сложи файла sox.exe в директорията на PoiLoader C:\Program Files\Garmin\POI Loader
              След това конвертирай gpx файла в gpi и го слагаш в навигацията.
              Ето тук виж как се работи с програмата: http://htftp.offroad-bulgaria.com/Na.../PoiLoader.htm

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от GM™ Преглед на мнение
                Инсталирай програмата POI Loader.
                Сложи файла sox.exe в директорията на PoiLoader C:\Program Files\Garmin\POI Loader
                След това конвертирай gpx файла в gpi и го слагаш в навигацията.
                Ето тук виж как се работи с програмата: http://htftp.offroad-bulgaria.com/Na.../PoiLoader.htm
                А има ли смисъл да го правя това след като съм качил вече gpi файла и имам гласово известяване (макар и не особено добро)?
                Т.е. при конвертиране на gpx ​файла нещо друго ли ще получа или не?

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Може ли някои да провери тази камера дали е вкарана и ако не да я добави 26,50.9165 и 43,21.8560 предварително благодаря а за камерата съм сигурен защото днес дойде честитка

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от e-mil Преглед на мнение
                    А има ли смисъл да го правя това след като съм качил вече gpi файла и имам гласово известяване (макар и не особено добро)?
                    Т.е. при конвертиране на gpx ​файла нещо друго ли ще получа или не?
                    Аз ти отговорих на въпросите, дали има смисъл само ти си знаеш.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от GM™ Преглед на мнение
                      Аз ти отговорих на въпросите, дали има смисъл само ти си знаеш.
                      Чисто технически те разбрах. Въпросът ми е: нещо друго ли ще получа или абсолютно същото?!

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Да, но може да си коригираш дали да те уведомява по скорост или по разстояние.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          А защо не го направим по по лесния начин като сложим този файл за навигиране и уведомяване за камерите гласово Bulgarian__.vpm в папка Voice в gps-a http://dox.bg/files/dw?a=443dc3571d

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Засада на бул."Ген.Данаил Николаев" посока бул."Сливница" N42* 42.212 Е 23* 20.186

                            Засада след път А1 между Драганци и Карнобат (грубо) път 795- N42* 35.952 Е26* 59.090
                            Пътят е целта.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Имам проблем с Garmin Montana. Иконите на спиид камерите не се виждат, което е по малкият проблем. По сериозният, е че уреда се рестартира на всяка точка в повечето случай. Някакви идеи какво да направя?

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Имам проблем с Garmin Montana. Иконите на спиид камерите не се виждат, което е по малкият проблем. По сериозният, е че уреда се рестартира на всяка точка в повечето случай. Някакви идеи какво да направя?
                                При някои модели като Zumo 660 например има проблем, че не визуализират иконки с 24 бита цвят. Ако случаят е същия, пробвай да ги конвертираш на 4 или 8 бита, аз за мен така си реших проблема.
                                Писах за този проблем на гармин преди повече от година, но грам не са си мръднали пръста да оправят проблема.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X