Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
    С 205 понякога се получава това. Оправя се само с формат на нювито.
    Каво имаш впредвид? През компа или някъде от менютата на GPS-а.

    Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
    Не че съм много запознат, но в POILoader-а те пита в началото дали да изтрие всички предишни версии - пробвай го
    Пробвах и така, не става . PoiLoader-a най вероятно рови в папака POI , но аз съм я изтрил направо.
    Диян Димитров

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      153-Засада-90км/ч Русе ... (нататък не мога да видя) не е ли излишна ? Реално е прав участък, пътят така или иначе си има ограничение 90 км/ч - е, вярно, че има табела radar, но все пак ...

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Ако там дебнат полицаи не е излишна. Целта на точките не е да ни показват какво е ограничението на участъка , а че е възможно да има "хранилка".
        П.П. Ако е само заради табелата "радар" , тогава е под въпрос.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          По принцип, местата "хранилки" са означени със знака "радар". Да кажат колегите от Русе, Разград, или които пътуват често там (аз не чак толкова) дали са виждали да застава патрул.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
            По принцип, местата "хранилки" са означени със знака "радар". Да кажат колегите от Русе, Разград, или които пътуват често там (аз не чак толкова) дали са виждали да застава патрул.
            Давайте координати, по-лесно е да се каже така...
            Петър Събев

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от BORIME4KA Преглед на мнение
              Давайте координати, по-лесно е да се каже така...
              N 43* 44,740' E 26* 04,109' - близо до (но не НА !) разклона за Бъзън и Щръклево. На самият разклон, по спомени (не съм много сигурен), няма ограничение.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                За следващите 20 камери, които ще бъдат поставени, ще бъде изнесена информация къде са
                Ха да видим дали ще стане така...
                "Колегите от холандската полиция казаха, че в Холандия всички участници в движението имат едно на ум, че колата зад тях, макар и цивилна, може да е с камера. Това дава един огромен превантивен ефект – ако знае шофьорът, че във всеки един момент може да бъде наблюдаван”, каза Костов
                ---
                Може ли някой с опит по холандските пътища да сподели дали това наистина е така
                или м-р Костов пак ни хвърля прах в очите от миша опашка стрита при пълнолуние?

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Няма да се учудя изобщо ако накичат цивилни коли с радари.
                  В Скопие е точно така, седи си някаква кола с черни прозорци и си снима ли снима........... абе бая снима.
                  Ручи на място и щракат цял ден, аз нали съм любопитен спрях 300 метра по надолу и се върнах пешак да проверя (стори ми се че има камера + радар).
                  Ми има си и тея тупани са сложили толкова черно фолио че само през предния прозорец можеш да видиш нещо вътре.
                  Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    КАТ пенсионира палката и радара
                    В същото време стана ясно, че от КАТ ще пуснат двойно повече модерни камери с радари по пътя към морето, които ще бъдат мобилни. 16 английски устройства, които досега не работеха, защото не бяха минали метрологични тестове, ще влязат в употреба от началото на следващата седмица. Устройствата ще бъдат
                    монтирани в полицейските коли
                    и освен че засичат скоростта на водачите, ще правят и клип на нарушителите с няколко снимки. От Пътната полиция обявиха, че вече са пуснали радарите в Ловеч, Смолян, Пловдив и Бургас, а от понеделник ще заработят и останалите.
                    Последно редактирано от darkstar_; 15-07-11, 10:27.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                      Аз да споделя нещо много странно - камерата между Поморие и Бургас /първата в посока Бургас/ - вече 2 -3 пъти минавам край нея и като се движа в посока Бургас я отчита, а на обратно не - мнооого странно........
                      Постоянно минавам оттам и наистина се държи странно. Показва картинката на камерата но не сигнализира. Вече е дискутирано, възможно е да е от устройството. Аз съм с nuvi 660.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Има ли файл само със спиид камерите, без засади и светофари, че малко претрупано ми идва

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Има:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
                            Постоянно минавам оттам и наистина се държи странно. Показва картинката на камерата но не сигнализира. Вече е дискутирано, възможно е да е от устройството. Аз съм с nuvi 660.
                            Аз съм с 3790Т - не ми се вярва да е от устройството. Преди се беше разбъзикало нещо, но сега е добре /смята, чертае, води до "майна си райна", не забива/ ..... Ако може Darkstar_ и/или Gadev да я погледнат тази точка - от всички камери само тая го прави. Минавал съм край доста от камерите ....
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Мобилна камера на с.Струйно по пътя Шумен - Разград. 26°50.9265 43°21.8564 Без инициали.
                              Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Тесла с мотоциклети

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X