Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
    От help-a на POILoader

    If a file contains "GATSO," "mobile," "SPECS," "safety," "speed," or "camera," but does not have a speed, POI Loader uses a default alert speed of 0, which means you will always be alerted. You can override this default value by entering the speed in Manual mode.

    с една дума казано - невъзможно!
    Напротив Възможно е.
    Аз на мойте всичките съм ги корегирал.
    Като съм им сложил номера след това скороста и накрая града.
    И се получава така:
    ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Скорост-40км София околовръстен път .

    Колегата за това е качил GPX Файловете да си ги редактирате както ви е удобно на вас.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
      Напротив Възможно е.
      Аз на мойте всичките съм ги корегирал.
      Като съм им сложил номера след това скороста и накрая града.
      И се получава така:
      ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Скорост-40км София околовръстен път .

      Колегата за това е качил GPX Файловете да си ги редактирате както ви е удобно на вас.
      Точно това ми е идеята: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453- 40км(ЗАСАДА) или (КАМЕРА) София околовръстен път

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        http://www.btv.bg/news/bulgaria/zako...ri_na_KAT.html

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          http://www.monitor.bg/article?id=257684
          Има ги кординатите на камерата.

          Коментар


          • От: Още няколко засади и камери

            Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
            Има изменение в т.454 (полиция в края на двойното в посока Владая-София). Знакът вече е 40км/ч, а не 60 както беше преди. Трябва да се поправи.
            искам да се извиня на vtolev за недоглеждането. Наистина са боцнали нов знак.
            Искам да добавя едни постоянни постове, които предлагам да бъдат в графата RedLight
            N42.67756 E23.34208 - постоянен пост на КАТ до ТВ кулата в София,
            за всеки случай - ограничение 50 км/ч
            N42.69527 E23.31547 - постоянен пост на КАТ (регулира светофара сутрин) на площад Македония,
            за всеки случай - ограничение 50 км/ч
            и това е засада, но трябва да бъде потвърдена
            N42.68608 E23.27392 - засада на стария път за Овча купел - ограничение 50 км/ч
            Последно редактирано от darkstar_; 24-08-10, 15:17.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от vorbara
              Ужасна е тая задъхана овца, която изговаря репликите. Как да изключа този ужас. Предпочитам да няма никакъв звук, а само картинка. Досадното пиукане от преди беше в пъти по-добре. Тази ме побърка във Варна. УЖАС!!!!
              Използвай тези гласове и няма да те дразнят. От това мнение.

              Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
              Набарах едни звукови Файлове. Компелирах ги в wav -Файл. С мъжки глас и е идиялен за засадите.
              Сега издирвам за Спийд камерите и RedLight.
              Дано ви харесат. Поне недразнят като Гергана.Говори бавно точно и ясно.
              Дано Gadev ги хареса и използва.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Опитах се да сложа този глас(от поста на lapostolov) на моето нюви и изчезнаха всички видове гласови навигации,предупреждения и т.н.Въобще всичко което говореше вече не говори.Може ли някой да ми каже как да се справя с този проблем?
                Последно редактирано от gatzo; 24-08-10, 20:35.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от vutov Преглед на мнение
                  http://www.monitor.bg/article?id=257684
                  Има ги кординатите на камерата.
                  сбъркали сме само с 18м. - поправих координатите. ако някой види другаде публикувана снимка - да свирка. За сега имаме тази + новозагорската камера. Не е толкова важно , само от колекционерска гледна точка.
                  последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                    Напротив Възможно е.
                    Аз на мойте всичките съм ги корегирал.
                    Като съм им сложил номера след това скороста и накрая града.
                    И се получава така:
                    ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Скорост-40км София околовръстен път .

                    Колегата за това е качил GPX Файловете да си ги редактирате както ви е удобно на вас.
                    съгласен съм да променим наименованието на точките, но не ми се коригират 700 наименования. Наско , ще споделиш ли твоите gpx файлове?
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                      Набарах едни звукови Файлове. Компелирах ги в wav -Файл. С мъжки глас и е идиялен за засадите.
                      Сега издирвам за Спийд камерите и RedLight.
                      Дано ви харесат. Поне недразнят като Гергана.Говори бавно точно и ясно.
                      Дано Gadev ги хареса и използва.
                      Наско, по-добри са от Гергана,която наистина дразни, но са много дълги - "Зона със скрит радар.Моля , намалете скоростта под ХХ км/ч" ми се вижда прекалено дълго. Ако си чел коментарите в началото на използването на wav файловете основното, което търсех е да са кратки фрази. Аз лично много държа да са кратки и за сега няма да сменям коментара. Разбира се, всеки е свободен да си компилира негова версия или да ползва твоята.
                      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        За кой глас и за какъв уред става въпрос, колега. Ак оговориш за модифицирания bulgarian__.vpm т отой е за телефонил

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          За кой глас говориш, колега. Ако става дума за bulgarian__.vpm, то той е само за телефони. Ако си го сложил на нуви - върни си стария глас и не прави експерименти. И ще се оправи.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                            съгласен съм да променим наименованието на точките, но не ми се коригират 700 наименования. Наско , ще споделиш ли твоите gpx файлове?
                            Моите са още старата версия и съм променял някой неща както на мен ми харесват.

                            Когато имам време ще ги коригирам твоите без нищо да барам и ще ти ги пратя.
                            Само да се уточним как да започват.

                            Така става ли :
                            ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453- 40км/ч(ЗАСАДА) или (КАМЕРА) София околовръстен път

                            Или
                            ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Засада-40км/ч София околовръстен път .

                            pvn Така по доволен ли си
                            Последно редактирано от Наско; 24-08-10, 23:41. Причина: Допълване

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                              Мойте са още старата версия и съм променял някой неща както на мен ми харесват.

                              Когато имам време ще ги корегирам твойте без нищо да барам и ще ти ги пратя.
                              Само да се уточним как да започват.

                              Така става ли :
                              ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453- 40км(ЗАСАДА) или (КАМЕРА) София околовръстен път

                              Или
                              ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Засада-40км София околовръстен път .
                              Тази промяна, която сте замислили ще е доста полезна. А тези gpx файлове са си стандартни xml-и. Предполагам някоя компания е искала да останем с впечатлението, че е измислила собствен формат. Както и да е... друга ми беше мисълта. Вместо да се преправя всяка една точка отделно и на ръка с програмките, които ползвате е възможно да направим промените чрез скриптче, което да parse–ва xml-а (опс gpx-а) и да променя каквото и където искаме директно в него. Ако ударите на камък с голямото количество точки за редактиране може да се пробвам да помогна в тази насока.

                              П.П. 40 км е разстояния, а не скорост!
                              Последно редактирано от pvn; 24-08-10, 23:25.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                аз ги ръчкам с vi, но твоето предложение може да е по-добро...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X