Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    с42*51.647-И025*28.154...С42*51.806-И025*28.620...С42*52.795-И025*29.957...С42*52.467-И025*30.875...С42*52.627-И025*31.238. Tова са петте точки в Tрявна на Полиция с радар, ограничение 50км, през 2 часа ги сменят и си отписват.
    Последно редактирано от Pacific; 02-11-10, 09:47.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
      Мисля че си стои знака 60 км преди отклонението за военната станция. Отдавна не съм виждал там КАТ-засада, но това е друг въпрос
      Ограничението от 60км. отдавна е премахнато.Преминаването от там е 90км.Точка 122 е излишна.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Говорено е вече, но пак да подхвана старата песен на нов глас...
        Няма ли как да се направят три версии, съответно всяка с кирилица и латиница, тоест следните 6 файла:

        bg speedcams v.060 CYR Beep.gpi - предупреждения на кирилица със звуков сигнал (пиукане за всичко)
        bg speedcams v.60 LAT Beep.gpi - предупреждения на латиница със звуков сигнал (пиукане за всичко)
        bg speedcams v.060 CYR Voice.gpi - предупреждения на кирилица с гласов сигнал (гласов сигнал за всичко: "Полиция 60 км/ч" "Камера 130 км/ч"...)
        bg speedcams v.60 LAT Voice.gpi - предупреждения на латиница с гласов сигнал (гласов сигнал за всичко: "Полиция 60 км/ч" "Камера 130 км/ч"...)
        bg speedcams v.060 CYR Mix.gpi - предупреждения на кирилица с комбиниран сигнал (пиукане за засади, гласов сигнал за камери: "Камера 130 км/ч"...)
        bg speedcams v.60 LAT Mix.gpi - предупреждения на латиница с комбиниран сигнал (пиукане за засади, гласов сигнал за камери: "Камера 130 км/ч"...)

        Мисля, че така всички предпочитания ще бъдат задоволени!
        Петър Събев

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          М'чи то начин има, ама време няма. Гадев и Пасифик само с това трябва да се занимават, което пък означава, че ще им плащаме. Ай с,я си избери сам - к'вот има но безплатно, или кво'т искаш ама с пари.
          Последно редактирано от maystor; 04-11-10, 16:24. Причина: а
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от BORIME4KA Преглед на мнение
            Говорено е вече, но пак да подхвана старата песен на нов глас...
            Няма ли как да се направят три версии, съответно всяка с кирилица и латиница, тоест следните 6 файла:

            .............................................

            Мисля, че така всички предпочитания ще бъдат задоволени!
            И какъв е смисъла ??? Като всеки може спокойно да прочете тук как се работи с POILoader и да си ги направи с бипкане, с глас ако ще и с музичка с определена дължина на файла и то за 2 мин.
            Нали затова колегата gadev пуска и *.gpx файловете.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Варианта с плащането по ми харесва
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от apostolw Преглед на мнение
                Ограничението от 60км. отдавна е премахнато.Преминаването от там е 90км.Точка 122 е излишна.
                Съгласен съм, знака е махнат.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Точка 637-Любимец, засада може да бъде премахната, защото бате Бойко резна лентата на магистралата и вече го няма ограничението...

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Колеги, пускам нова версия - 061. Добавени и коригирани точки.

                    на кирилица:
                    v.61 - за точките за засадите ще предупреждава звуково само веднъж.Сп.камерите ще предупреждава многократно ако скоростта ви е по-голяма от ограничението.

                    v.61(1) - компилирано по нормалния до сега начин (по скорост) - предупреждава многократно при засади и сп.камери.

                    по-късно ще пусна и версията на латиница.
                    Прикачени файлове
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Благодаря за новата версия.

                      Защо големината на двата файла в последната версия се различава два пъти? Ако разликата е само в настройката за предупрежденията не трябва ли двата файла да са със сходен размер, както беше с v60?


                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от pvn Преглед на мнение
                        Благодаря за новата версия.

                        Защо големината на двата файла в последната версия се различава два пъти? Ако разликата е само в настройката за предупрежденията не трябва ли двата файла да са със сходен размер, както беше с v60?
                        прав си. Грешката е моя при компилирането. Тук слагам поправения файл. Извинявам се. Пообърках се с тези компилации вече.
                        Прикачени файлове
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                          прав си. Грешката е моя при компилирането. Тук слагам поправения файл. Извинявам се. Пообърках се с тези компилации вече.
                          Колега Гадев, благодаря за поредната добра работа. Искам да попитам обаче, защо от две версии насам, камерите на бул. Сливница и на бул. Христо Ботев и на бул. Сливница и ул. Раковски станаха от редлайт - спийдкамери.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                            Колега Гадев, благодаря за поредната добра работа. Искам да попитам обаче, защо от две версии насам, камерите на бул. Сливница и на бул. Христо Ботев и на бул. Сливница и ул. Раковски станаха от редлайт - спийдкамери.
                            Защото по думи на колеги от София кутиите им наподобяват тези на спийд камерите и не се е намерил човек да потвърди категорично, че тези камери не могат да засичат скорост. Очевидно до сега не са го правили, иначе ще знаем, но предполагаме, че са по-опасни от обикновени камери за наблюдение.
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              И аз се пообърках, кои файлове са актуалните?
                              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                                Колега Гадев, благодаря за поредната добра работа. Искам да попитам обаче, защо от две версии насам, камерите на бул. Сливница и на бул. Христо Ботев и на бул. Сливница и ул. Раковски станаха от редлайт - спийдкамери.
                                Аз подадох тази информация. Ако се загледаш(когато спреш на светофара) отляво(откъм реката) има по 1 кутия, която е същата, като тези на спиидкамерите. Какво има вътре обаче, не знам. Но мисля, че е по-добре да намалим с 30км/ч, отколкото да сме пешеходци 1 месец. Аз лично винаги съм намалявал на тези места.
                                [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X