Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Код:
    454- засада София за идващите от караулката на Владая
    N42.64619 E23.20722
    ограничението е 60 км/ч, А НЕ 40 км/ч

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Възможно ли е да се преименуват точките, защото в момента примерно на ограничение 90 км/ч отгоре в червено свети лентатата ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453 София околовръстен път . По добре би било първо да изписва ограничението 90 км/ч, а след това къде се намира камерата.

      А за тази точка
      454- засада София за идващите от караулката на Владая
      N42.64619 E23.20722

      , наистина ограничението е 60км/ч както съм я пратил, отскоро е променена на 40 не знам защо.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от bebcho Преглед на мнение
        Възможно ли е да се преименуват точките, защото в момента примерно на ограничение 90 км/ч отгоре в червено свети лентатата ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453 София околовръстен път . По добре би било първо да изписва ограничението 90 км/ч, а след това къде се намира камерата.
        От help-a на POILoader

        If a file contains "GATSO," "mobile," "SPECS," "safety," "speed," or "camera," but does not have a speed, POI Loader uses a default alert speed of 0, which means you will always be alerted. You can override this default value by entering the speed in Manual mode.

        с една дума казано - невъзможно!

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
          От help-a на POILoader

          If a file contains "GATSO," "mobile," "SPECS," "safety," "speed," or "camera," but does not have a speed, POI Loader uses a default alert speed of 0, which means you will always be alerted. You can override this default value by entering the speed in Manual mode.

          с една дума казано - невъзможно!
          Напротив Възможно е.
          Аз на мойте всичките съм ги корегирал.
          Като съм им сложил номера след това скороста и накрая града.
          И се получава така:
          ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Скорост-40км София околовръстен път .

          Колегата за това е качил GPX Файловете да си ги редактирате както ви е удобно на вас.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
            Напротив Възможно е.
            Аз на мойте всичките съм ги корегирал.
            Като съм им сложил номера след това скороста и накрая града.
            И се получава така:
            ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Скорост-40км София околовръстен път .

            Колегата за това е качил GPX Файловете да си ги редактирате както ви е удобно на вас.
            Точно това ми е идеята: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453- 40км(ЗАСАДА) или (КАМЕРА) София околовръстен път

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              http://www.btv.bg/news/bulgaria/zako...ri_na_KAT.html

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                http://www.monitor.bg/article?id=257684
                Има ги кординатите на камерата.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Ужасна е тая задъхана овца, която изговаря репликите. Как да изключа този ужас. Предпочитам да няма никакъв звук, а само картинка. Досадното пиукане от преди беше в пъти по-добре. Тази ме побърка във Варна. УЖАС!!!!

                  Коментар


                  • От: Още няколко засади и камери

                    Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
                    Има изменение в т.454 (полиция в края на двойното в посока Владая-София). Знакът вече е 40км/ч, а не 60 както беше преди. Трябва да се поправи.
                    искам да се извиня на vtolev за недоглеждането. Наистина са боцнали нов знак.
                    Искам да добавя едни постоянни постове, които предлагам да бъдат в графата RedLight
                    N42.67756 E23.34208 - постоянен пост на КАТ до ТВ кулата в София,
                    за всеки случай - ограничение 50 км/ч
                    N42.69527 E23.31547 - постоянен пост на КАТ (регулира светофара сутрин) на площад Македония,
                    за всеки случай - ограничение 50 км/ч
                    и това е засада, но трябва да бъде потвърдена
                    N42.68608 E23.27392 - засада на стария път за Овча купел - ограничение 50 км/ч
                    Последно редактирано от darkstar_; 24-08-10, 15:17.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
                      Ужасна е тая задъхана овца, която изговаря репликите. Как да изключа този ужас. Предпочитам да няма никакъв звук, а само картинка. Досадното пиукане от преди беше в пъти по-добре. Тази ме побърка във Варна. УЖАС!!!!
                      Използвай тези гласове и няма да те дразнят. От това мнение.

                      Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                      Набарах едни звукови Файлове. Компелирах ги в wav -Файл. С мъжки глас и е идиялен за засадите.
                      Сега издирвам за Спийд камерите и RedLight.
                      Дано ви харесат. Поне недразнят като Гергана.Говори бавно точно и ясно.
                      Дано Gadev ги хареса и използва.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Опитах се да сложа този глас(от поста на lapostolov) на моето нюви и изчезнаха всички видове гласови навигации,предупреждения и т.н.Въобще всичко което говореше вече не говори.Може ли някой да ми каже как да се справя с този проблем?
                        Последно редактирано от gatzo; 24-08-10, 20:35.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от vutov Преглед на мнение
                          http://www.monitor.bg/article?id=257684
                          Има ги кординатите на камерата.
                          сбъркали сме само с 18м. - поправих координатите. ако някой види другаде публикувана снимка - да свирка. За сега имаме тази + новозагорската камера. Не е толкова важно , само от колекционерска гледна точка.
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                            Напротив Възможно е.
                            Аз на мойте всичките съм ги корегирал.
                            Като съм им сложил номера след това скороста и накрая града.
                            И се получава така:
                            ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: 453-Скорост-40км София околовръстен път .

                            Колегата за това е качил GPX Файловете да си ги редактирате както ви е удобно на вас.
                            съгласен съм да променим наименованието на точките, но не ми се коригират 700 наименования. Наско , ще споделиш ли твоите gpx файлове?
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
                              Набарах едни звукови Файлове. Компелирах ги в wav -Файл. С мъжки глас и е идиялен за засадите.
                              Сега издирвам за Спийд камерите и RedLight.
                              Дано ви харесат. Поне недразнят като Гергана.Говори бавно точно и ясно.
                              Дано Gadev ги хареса и използва.
                              Наско, по-добри са от Гергана,която наистина дразни, но са много дълги - "Зона със скрит радар.Моля , намалете скоростта под ХХ км/ч" ми се вижда прекалено дълго. Ако си чел коментарите в началото на използването на wav файловете основното, което търсех е да са кратки фрази. Аз лично много държа да са кратки и за сега няма да сменям коментара. Разбира се, всеки е свободен да си компилира негова версия или да ползва твоята.
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                За кой глас и за какъв уред става въпрос, колега. Ак оговориш за модифицирания bulgarian__.vpm т отой е за телефонил

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X