Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България (в разработка)

    Ето още една стационарна камера в Стара Загора на влизане от Студентски град веднага след първия светофар.

    N 42.40984 E 25.59267 - Ограничение за града
    Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
    http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

    Коментар


    • До: Спийд камери България (в разработка)

      Някаква информация как се държат новите версии, качени на Garmin Mobile XT? Ако пак има проблеми, нека някой с права за ЛС да пише на колегата, направил версия 54 работеща на Mobile XT, какво точно е различното.

      Коментар


      • До: Спийд камери България (в разработка)

        Здравейте имам един можеби глупав въпрос, но ударих на камък и затова питам:
        Искам да махна Полицейските засади от *.gpi файла ми, но след като изтрия директория Police и компилирам с Poi Loader-а нямам никаква сигнализация за Камерите нито за трафик нито за тези с радар!

        Може ли някой да ме ориентира как да направя така, че след компилирането с Poi Loader-а да имам само Speed Camera и/или Traffic Camera?

        Свършили сте перфектна работа, Браво!
        Но тези Полицейски засади са толкова много и начесто, че в един момент почвам да си говоря сам с момичето от Гармина - не млъква

        Коментар


        • До: Спийд камери България (в разработка)

          компилирай го без засадите

          Коментар


          • До: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от vgp Преглед на мнение
            Здравейте имам един можеби глупав въпрос, но ударих на камък и затова питам:
            Искам да махна Полицейските засади от *.gpi файла ми, но след като изтрия директория Police и компилирам с Poi Loader-а нямам никаква сигнализация за Камерите нито за трафик нито за тези с радар!

            Може ли някой да ме ориентира как да направя така, че след компилирането с Poi Loader-а да имам само Speed Camera и/или Traffic Camera?

            Свършили сте перфектна работа, Браво!
            Но тези Полицейски засади са толкова много и начесто, че в един момент почвам да си говоря сам с момичето от Гармина - не млъква
            пробвай с това
            Прикачени файлове
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • До: Спийд камери България (в разработка)

              Здравейте , и искам да се обърна към хората които правят корекций на спийд камерите
              Неправилно са сложени точките за скрити засади на полицай на две места на път Е79 за Монтана , сега ще дам правилните точки и ако е възможно да се променят , мога да кажа само , че не са посочени в нито един от стари и нови файлове на ПОИ файловете , инсталирал съм всичките и проверих дали са на правилното място и останових че може би е така още от първите посочени данни от някой колега , надявам се да се променят занапред при изработване на нови ПОИ

              и се сега ето новите параметри
              На изход на пътя от Враца за Монтана
              N 43 13.560
              E 023 31.456


              Разклона за Вършец седят полицай точно на него ограничение за скорост 60 км

              N 43 16.438
              E 023 25.665


              А също и в новият файл на спийд камери 0.56 не е посочена стационарна камера която снима и в двете посоки в село Скравена преди Ботевград
              ако трябва ще засече и за там данните ,че не съм се и сетил да ги напиша когато минавам от там

              Коментар


              • До: Спийд камери България (в разработка)

                Един страничен въпрос, не знам дали тук му е мястото.
                Извинявам се предварително!

                Като свържа Нуви 205 с компютъра, в коя папка се събира информацията за местата: "ЛЮБИМИ" ?
                ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                Коментар


                • До: Спийд камери България (в разработка)

                  Миналата седмица ме изненадаха тук :
                  N 42*14.26''
                  E 24*11'3.67''
                  Проверих ги и с GoogleEarth
                  Засичаха колите движещи се на Изток...
                  [SIGPIC]http://picbg.net/u/14372/36944/427687.gif[/SIGPIC]

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                    пробвай с това
                    Здравей GADEV,

                    мерси за .gpi файла, пробвах го и ефекта е същият като след моето компилиране - точките (камери трафик и скоростно) се виждат, но няма аларма!

                    Ако имаш някакви идей ще съм ти много благодарен да ги споделиш

                    Лека

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България (в разработка)

                      Здравейте колеги! Нов съм във форума. Имам един въпрос. Изчетох цялата тема но не разбрах как мога аз сам да си вкарам дадени координати като poi точки. Примерно (26.50774,43.42307,5 Фаянса до борката). Тука винаги са в засада. Мисълта ми е да си ги маркирам тези координати на моя GPS nuvi 250w, а в последствие да ги пусна и тука за колегите.

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България (в разработка)

                        Като си на място,натисни количката на екрана и си запамети мястото с някакво име.
                        Последно редактирано от Pacific; 19-04-10, 20:57.

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България (в разработка)

                          Доста добре направено : http://www.renault-bg.com/radars/
                          Но дали се обновява незнам
                          [SIGPIC]http://picbg.net/u/14372/36944/427687.gif[/SIGPIC]

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                            като си на място
                            натисни количката на екрана и си запамети мястото
                            с някакво име
                            -------

                            Да де, ама като отидеш пак на това място, от ЛЮБИМИ, не ти дава координатите ....

                            ==================================

                            А, аз пак, да попитам ......

                            Един страничен въпрос, не знам дали тук му е мястото.
                            Извинявам се предварително!

                            Като свържа Нуви 205 с компютъра, в коя папка се събира информацията за местата: "ЛЮБИМИ" ?
                            ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от vgp Преглед на мнение
                              Здравей GADEV,

                              Мерси за .gpi файла, пробвах го и ефекта е същият като след моето компилиране - точките (камери трафик и скоростно) се виждат, но няма аларма!

                              Ако имаш някакви идей ще съм ти много благодарен да ги споделиш

                              Лека
                              Оправих се грешката беше моя...

                              Мерси много GADEV!

                              Лека

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България (в разработка)

                                На изхода на гр. Радомир, Пернишко, в посока с. Извор, има два знака за засада през 5 метра. Единия е излишен.
                                Не че нещо, но се товари базата.
                                Също така забелязвам, че засадите мигрират към неочаквани места.
                                В скоро време ще ги засичам.
                                Последно редактирано от a_atanasov; 20-04-10, 10:10.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X