Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
    Имам предложение.
    Предлагам 073-София, Орлов мост
    да бъде превърната в speed camera. Разстоянието между двете
    е колкото между два стълба на улично осветление, т.е.
    на стълба, на който е знака за ограничение 50 км/ч, между двата стълба
    е светкавицата на speed camera-та, а на следващия стълб е самата
    speed camera.
    Кажете си мнението, според мен няма смисъл от две предупреждения за
    едно и също място, а speed camera-та е с приоритет.
    http://vbox7.com/play:d759e150

    Така е на клипа се вижда колко са близо
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

    Коментар


    • До: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
      тествано на нуви 265W и работи безпроблемно, няма маймуници.Пробвай да свалиш файла отново
      Свалих го пак и сега вече всичко е 6+
      Весели празници!

      Коментар


      • До: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
        става,но е старата версия - 055
        А латиницата ще я обновявате ли?

        Коментар


        • До: Спийд камери България (в разработка)

          Здравейте колеги, бях малко извън страната и затова май съм изпуснал много неща, но смятам да ги наваксам ето последната версия за Garmin MobileXT на Латиница.

          П.П.Надявам се колегата Gadev няма нищо против че използваме неговата база данни за да можем да ги подкарваме за MobileXT.

          Поздрави
          Последно редактирано от Pacific; 05-04-10, 15:35. Причина: Файла е преместен в темата с готовите файлове.
          Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
          http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

          Коментар


          • До: Спийд камери България (в разработка)

            Може ли да помоля да компилирате версия без звука "Полиция ХХ км.час", защото като си я компилирам с ПОИ-лоадера, изчезва предупреждението за трафик камерите. Не знам защо.

            Коментар


            • До: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
              новата камера е т.#643 и е класифицирана като speed camera. т.#73 - Орлов мост е на 250м от нея и е класифицирана като red light(двойно динг-динг 150м преди точката). ако държите мога да махна т.73
              Искам да се извиня за допуснатата грешка.
              Става дума не за #73, а за #72.
              Днес си направих експеримент, застанах под
              red light камерата и взех координати, след това и под светкавицата, и самата speed camera. Координатите са:
              red light - N42.68890 E23.34021
              светкавица - N42.68898 E23.34008
              speed camera - N42.68902 E23.34005
              сами преценете на какво разстояние са едно от друго,
              прилагам и снимки. Съжалявам за лошото качество на снимките, но отново
              трябваше да снимам срещу слънцето. Но всяка снимка е правена от
              позициите на координатите.
              Също така, инкята не можа да стабилизира координатите колкото и да я чаках, затова нека координатите бъдат приемани с процент грешка, въпреки, че имаше 5 сателита.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                Искам да се извиня за допуснатата грешка.
                Става дума не за #73, а за #72.
                Днес си направих експеримент, застанах под
                red light камерата и взех координати, след това и под светкавицата, и самата speed camera. Координатите са:
                red light - N42.68890 E23.34021
                светкавица - N42.68898 E23.34008
                speed camera - N42.68902 E23.34005
                сами преценете на какво разстояние са едно от друго,
                прилагам и снимки. Съжалявам за лошото качество на снимките, но отново
                трябваше да снимам срещу слънцето. Но всяка снимка е правена от
                позициите на координатите.
                Също така, инкята не можа да стабилизира координатите колкото и да я чаках, затова нека координатите бъдат приемани с процент грешка, въпреки, че имаше 5 сателита.
                #72 съм я изтрил(мисля, че отдавна). кординатите са проверени, вкарал съм тези на speed camera N42.68902 E23.34005. Различаваха се само на 9м от тези,които бях вкарал първоначално.

                Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
                Може ли да помоля да компилирате версия без звука "Полиция ХХ км.час", защото като си я компилирам с ПОИ-лоадера, изчезва предупреждението за трафик камерите. Не знам защо.
                нищо не разбрах, но ако искаш да махнеш някой звук - свали си gpx директориите , изтрий wav файловете, които не ти харесват и си компилирай нова версия.
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • До: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  Различаваха се само на 9м от тези,които бях вкарал първоначално.
                  9м беше и грешката, която прибора показваше. Ако искаш върни първоначалните, камерата е съвсем до пресечката на локалното

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България (в разработка)

                    Новата версия работи перфектно на кирилица.Отново едно голямо благодаря на колегата Gadev. Новата камера преди Орлов мост,трябва да е спийд камера според мен.Тя е идентична с тази пред Мак Доналдс на Цариградско.Нюви-то на новата камера само сигнализира звуково непосредствено преди нея,а не казва с глас-камера 50 км/ч. Това може да се оправи в следващите версии.Поздрави за хубавия форум.

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                      нищо не разбрах, но ако искаш да махнеш някой звук - свали си gpx директориите , изтрий wav файловете, които не ти харесват и си компилирай нова версия.
                      Правих го този вариант сам, но тогава трафик камерите не издават абсолютно никакъв звук. Интересува ме вариант със звук само на спиид камерите.

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
                        Правих го този вариант сам, но тогава трафик камерите не издават абсолютно никакъв звук. Интересува ме вариант със звук само на спиид камерите.
                        преди да компилираш с пои лоудера изтриваш всички wav файлове, с изключение на тези от директория speed cameri

                        Първоначално публикуван от kartu6 Преглед на мнение
                        Новата версия работи перфектно на кирилица.Отново едно голямо благодаря на колегата Gadev. Новата камера преди Орлов мост,трябва да е спийд камера според мен.Тя е идентична с тази пред Мак Доналдс на Цариградско.Нюви-то на новата камера само сигнализира звуково непосредствено преди нея,а не казва с глас-камера 50 км/ч. Това може да се оправи в следващите версии.Поздрави за хубавия форум.
                        странно - точката е вкарана като спийд камера и би трябвало да сигнализира като такава
                        Последно редактирано от gadev; 03-04-10, 10:29.
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България (в разработка)

                          Изход от Велинград, засада с радар:
                          N42.03119 E24.01876, ограничение 50 км/ч.
                          Вход в Костенец, засада с радар:
                          N42.30338 E23.86634, ограничение 40 км/ч.
                          Ограничението от 40 км/ч важи за двете села (градове) Костенец и
                          Момин проход, да не си помислите, че там може с нормални градски
                          скорости да се движите
                          магистрала А1, засада с радар
                          N42.62408 E23.51742, ограничение 130 км/ч
                          Преди околомръсното на София, засада с радар:
                          N42.63237 E23.45390, ограничение 60 км/ч
                          Горубляне към Цариградско шосе, засада с радар:
                          N42.63783 E23.41420, ограничение 50 км/ч
                          Всичките засади са снети в един ден, т.е. бяха си там за урожай, не превантивно...

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България (в разработка)

                            Камерата, която е (410-Hemus) на магистрала Хемус, от София преди Ботевград, на бензиностанция Лукойл, снима номерата на колите на идващите срещу нея, НО и на тези които са в другата посока!!!
                            Така, че, ако може, да се направи предупреждението поне 0.5 - 1.0 км по-отрано, и в ДВЕТЕ посоки, и да има гласово предупреждение!

                            ...................................................................

                            Полицейската засада на Казичане на моста (107-Kazichene) ограничение 40км/ч , в посока към Цариградско шосе, го казва като се застане течно до патрулката!?! Може ли да се направи предупреждението поне 0.5 км по-отрано.
                            ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              Привет!
                              Ето още няколко интересни места в района на Стара Загора:

                              На изхода посока Нова Загора:
                              1.Полиция с ограничение 60км (Разклона на селата Дълбоки и Горно Ботево)
                              N 42°27'15,1" E 25°46'27,4" Превишение 199,8 м
                              2.Полиция с ограничение 50км (Разклона за кв.Зора)
                              N 42°25'53,3" E 25°41'00,3" Превишение 199,8 м

                              На входа от Нова Загора - посока Стара Загора:
                              1.Спиид камера 50км (Разклона за кв.Зора)
                              N 42°25'54,4" E 25°41'00,7" Превишение 199,8 м

                              Надявам се да съм бил полезен на колегите

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
                                Правих го този вариант сам, но тогава трафик камерите не издават абсолютно никакъв звук. Интересува ме вариант със звук само на спиид камерите.
                                ок. ето го


                                Първоначално публикуван от emil5rov Преглед на мнение
                                ......

                                Полицейската засада на Казичане на моста (107-Kazichene) ограничение 40км/ч , в посока към Цариградско шосе, го казва като се застане течно до патрулката!?! Може ли да се направи предупреждението поне 0.5 км по-отрано.
                                преместих точката точно в/у жп линията. 0.5км ми се видя много на картата.предполагам моста е над жп линията, а на самата карта не мога да видя къде е моста - не е отбелязан.
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от gadev; 07-04-10, 00:03.
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X