Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
    Не знам да ли тук е мястото да ви питам? Но съм нов собственик на 265W и понеже непрекъснато пътувам зад волана навсякъде в България всеки ден , имам голямо желание да имам на GPS-а , спид камерите.
    ...
    погледни
    тук

    Коментар


    • До: Спийд камери България (в разработка)

      Благодаря и на двамата колеги! Наистина се оказа че не е това което си мислех, оправих се сам. Чест и почитания
      Весели празници на всички!!!
      [SIGPIC][/SIGPIC]
      SJ 413

      Коментар


      • До: Спийд камери България (в разработка)

        Възможно ли е да се направи една версия за garmin mobile XT, в която точките speed камери да се вкарат като засади. Идеята е поне да предупреждава за тях, въпреки че няма да има различна икона или различен сигнал за предупреждение.

        Коментар


        • До: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
          Възможно ли е да се направи една версия за garmin mobile XT, в която точките speed камери да се вкарат като засади. Идеята е поне да предупреждава за тях, въпреки че няма да има различна икона или различен сигнал за предупреждение.
          ок.ще го направя. на нуви файла работи без проблеми, но явно на мобайл ХТ се дъни.
          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

          Коментар


          • До: Спийд камери България (в разработка)

            Колеги, да се уточним - при мен спийд камерите излизат със сигурност?
            Аз се съмнявах за засадите дали функционира правилно ?
            Моля, да съберем набързо мнения от ползватели на Мобайл XT.

            ПП.Апропо, нали е възможно да тестваме в симулация САМО един по един файловете - полиция, камера, светофар ?

            Коментар


            • До: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
              Възможно ли е да се направи една версия за garmin mobile XT, в която точките speed камери да се вкарат като засади. Идеята е поне да предупреждава за тях, въпреки че няма да има различна икона или различен сигнал за предупреждение.
              Ето Колега за Garmin Mobile XT работи (преработена от мен) всичко Камери, Red Light, засади.

              DOWNLOAD ver.054

              Весели Празници на всички колеги
              Поздрави Владислав
              Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
              http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

              Коментар


              • До: Спийд камери България (в разработка)

                Да наистина работи този файл. Колега ще споделиш ли как си го направил gpi файла, тъй като доста пъти както аз така и други колеги са се пробвали, но без успех

                благодаря за файл-а

                Коментар


                • До: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от {Rammstein} Преглед на мнение
                  Ето Колега за Garmin Mobile XT работи (преработена от мен) всичко Камери, Red Light, засади.

                  DOWNLOAD ver.054
                  Най-после нормално работеща версия със спеед камери за Garmin Mobile XT симбиан. Благодарности на колегата Rammstein. Наистина ще е добре ако колегата сподели къде е бил проблемът. Новите картинки за Камери и Red Light също изглеждат много по добре.
                  Поздрави!

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България (в разработка)

                    Още 4 бр. ПОИ с камери/засади от мен (не съм проверил дали вече ги няма в базата).
                    А за версия 0.54, няма ли да има вариант, в който казва "камера" и "полиция"?
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от BORIME4KA; 03-01-10, 16:49.
                    Петър Събев

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България (в разработка)

                      Ако питаш за Garmin XT (за телефони със Simbian) - няма със звуци
                      Ако питаш за Нуви-та, не си свалил правилния файл. Иначе там си има звуци за камера и полиция

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България (в разработка)

                        N42 31.696 E22 57.368
                        гр. Радомир засада
                        Бяха се скрили зад рекламно пано близо до автогарата

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България (в разработка)

                          Засада има и тук

                          N42 21.696
                          E23 06.162

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България (в разработка)

                            {Rammstein} случайно да имаш спийд камерите 0.54 за Garmin Mobile XT на кирилица.Аз дръпнах твоята версия 0.54 и работи перефектно,но е на латиница.Ще ти бъда много благодарен ако качиш спийд камерите 0.54 на кирилица.

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
                              И според мен това НЕ Е идеята.
                              Нека да го каже 2 пъти, а който иска да кара по бързо си е негова работа. На много места има предупреждения през малки разстояния и като на всяко Гергана го повтаря по 10 пъти наистина е изнервящо
                              Здравейте и от мен,

                              Напълно подкрепям горните мнения за повторението на предупрежденията. Според мен е достатъчно да го каже веднъж или два пъти за да те накара да обърнеш внимание на засадата или камерата. А ако си над ограничението нека да остане само визуалното предупреждение на дисплея на gps-a.
                              Има ли такава техническа възможност?

                              П.С. Използвам момента да благодаря на всички, които поддържат "услугата" . Приемете горното като градивна критика.

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България (в разработка)

                                Колеги, тази дискусия е безсмислена, най-малкото защото тези предупреждения (speed alert) са програмно заложени в Гармин-а. А и едва ли някой от програмистите им ще обърне внимание на такава "конструктивна критика" поради простата причина, че това им е фукнцията - да предупреждава ДОКАТО GPS-а отчита линейна скорост по-голяма от заложеното ограничение.

                                Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X