Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видеорегистратори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Трябва да има някаква батерия вътре. Вероятно е свършила и при изключване няма време да си запише зададените настройки.
    Благодаря за съвета. Камерата е постоянно на кабел / захранване, съответно след напрАвените настройки не се ли запаметяват веднага дори и на захранване?

    Коментар


    • veskov
      veskov коментира
      Редактиране на коментар
      Скоро имах проблеми със стара мп3, без работеща собствена батерия и само на външна нищо не работеше

  • Пробвай с друга sd-карта. Ама най-вероятно си е батерията. Намери си видео как се разглобява и ако ти е прекалено сложно го дай в някое сервизче. 20лв труд и 10лв батерийка.

    Коментар


    • Подкрепям veskov. Свалих от употреба mini 0805 точно защото замина вътрешната батерия. Без нея не тръгва а не мога да намеря друга на приемливи пари. Отделно че батериите са си особени.
      Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

      Коментар


      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Нищо особено няма в батериите. LPxxyyzz където xx,yy и zz са размери. xx е дебелина в десети от милиметъра, другите два размера са в милиметри.

        И не пречи да сложиш близка по размер, ако влиза.

      • bilbo27
        bilbo27 коментира
        Редактиране на коментар
        Намерих и модела аз че и други се оплакваха в дашкам форума от същото. Ама когато търсих от китайско излизаше на нещо от рода на 5-6 долара пък доставката 30-40 а пък у нас си така и не можах да намеря. Сега търкам YI smart dash camera ама няма GPS.

    • Затова - купувате си камера без батерия, а със супер-кондензатор, който и е достатъчен докато се изключи да си запише всичко, и казуса приключва. И с GPS, та няма да е нужно и сверяване на часовник и прочие.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
        Редактиране на коментар
        Как се разбира дали с батерия, или супер-кондензатор ?

      • sparkybg
        sparkybg коментира
        Редактиране на коментар
        Пише си в спецификациите обикновено.

      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Нищо лошо няма в батерийката, освен че старее и трябва да се сменя понякога. За сметка на това записва 10-20 секунди след спиране на тока, което е много полезно, не питайте откъде знам.

    • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Затова - купувате си камера без батерия, а със супер-кондензатор, който и е достатъчен докато се изключи да си запише всичко, и казуса приключва. И с GPS, та няма да е нужно и сверяване на часовник и прочие.
      GPS какво отношение има към датата и часа (освен да сочи астрономическия час, който изостава от нашето лятно часово време)?
      Имам HP нещо си, мързи ме да я търся, показва координати и трак показва с Datakam Viewer и сходни програмки, но нещо се ресетна и тя и сега ми дава януари 2015 г. и някакво време, нямащо нищо общо с реалността. Понеже съм забравил как се нагласяха дата, час и т.н., не съм се опитвал да я оправям.
      Примерно - това не е от "2015 / 03 / 05" в "23 часа", а е от 5-ти септември 2020 г., около 12 ч. Координатите обаче са си точни:

      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • Защото си се сверява от GPS данните - възможно най-прецизното домашно сверяване. Сега, сигурно има и модели дето не се сверяват - не знам. Часовата зона се настройва, ама един път.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Пробвай с друга sd-карта. Ама най-вероятно си е батерията. Намери си видео как се разглобява и ако ти е прекалено сложно го дай в някое сервизче. 20лв труд и 10лв батерийка.
          За съжаление за тази марка камери е много бедно в нета за каквото и да е било. Има само няколко ревюта в тубата как се поставя и въвежда в експлоатация. Не е въпроса за 20-30 лв, а да се оправят нещата и да мога да си ползвам камерата.

          Коментар


          • Ясен
            Ясен коментира
            Редактиране на коментар
            Разглоби я де? Би трябвало да се вижда как. В общия случай ти трябва малка отверка и пластмасова карта. Давай смело.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X