Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видеорегистратори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Видеорегистратори

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    .....- "Registrator Viewer" / "Datakam Player" ....
    Фикс за Гошо мапс ако някой иска да си гледа трак-а - https://dashcamtalk.com/forum/thread...windows.27756/
    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

    Коментар


    • #17
      От: Видеорегистратори

      Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
      Фикс за Гошо мапс ако някой иска да си гледа трак-а - https://dashcamtalk.com/forum/thread...windows.27756/
      Да, ама аз имам RV v.6.0.0.8 а не 6.0.0.22, проведох пОрцедурата по "вписване в регистъра", като съответно написах тази версия, съобщенията за грешка си остават, както и по-рано ги имаше, три пъти им кликам да се затворят и те мирясват накрая, а тракът си върви на "Leaflet - Open Street Map", каквото и да означава това. За мен е важно, че има една камара опции за експортиране - в kml, gpx и какви ли не формати.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Видеорегистратори

        Ето пример от камера за 105 лв. купена от Иван Шопов. тук от форума.
        Досега. както се вижда и от другите клипчета от профила ми - 4 години- като един път се счупи спойка в захранването. която запоих сам.
        На full HD вече И идва много. но HD ми стига.

        https://www.youtube.com/user/dimitarchanev
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • #19
          От: Видеорегистратори

          Насочих се към тази http://www.mio.com/row/mivue-785-tou...campaign=combo,утре я очаквам.При първи впечатления ще пиша.

          Коментар


          • #20
            От: Видеорегистратори

            Първоначално публикуван от Jivko Angelov Преглед на мнение
            Насочих се към тази http://www.mio.com/row/mivue-785-tou...campaign=combo,утре я очаквам.При първи впечатления ще пиша.
            Цена?
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #21
              От: Видеорегистратори

              Я кажете някой попадал ли е на читава камера по отношение на снимане през нощта. Сега ползвам едни DOD с претенция за ISO 3200 и цена майка си и баща си ама извън петното от фаровете пак е гола вода.

              Коментар


              • #22
                От: Видеорегистратори

                Направо FLIR купувай.

                Коментар


                • #23
                  От: Видеорегистратори

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Я кажете някой попадал ли е на читава камера по отношение на снимане през нощта. Сега ползвам едни DOD с претенция за ISO 3200 и цена майка си и баща си ама извън петното от фаровете пак е гола вода.
                  Това е със SONY Exmor сензор. За по-добро ще трябва да е с по-голяма стъклария. С по-добър сензор надали ще се намери, поне докато не излезе следващото поколение сензори.


                  ...ама все ми се струва че проблема не е в камерата, а в това че контраста между осветена и неосветена част е голям.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Видеорегистратори

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    ...ама все ми се струва че проблема не е в камерата, а в това че контраста между осветена и неосветена част е голям.
                    За целта си има WDR.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Видеорегистратори

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      За целта си има WDR.
                      Има, ама пробвай да изключиш фаровете и ще видиш че определено има разлика.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Видеорегистратори

                        Виж да не би случайно да си го изключил.

                        Аз ползвам някакъв DOD - не му помня модела, но го префлашнах, и сега се води друг модел... Може би 330.

                        Според мен, от толкова оптика толкова се получава. И не бива да се очакват чудеса.
                        Твоя ДОД беше някакъв много скъп, си спомням, ама надали има колосална разлика в оптиката, и фърмуера.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Видеорегистратори

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Я кажете някой попадал ли е на читава камера по отношение на снимане през нощта. Сега ползвам едни DOD с претенция за ISO 3200 и цена майка си и баща си ама извън петното от фаровете пак е гола вода.
                          Оглеждам се в един модел на БлекВю (750s). Бил с някакъв супер дупер сензор на Сони (Starvis), включително и със специален night vision режим. Поне на снимките в сайта на производителя изглежда никак не лошо.

                          Иначе и двете блеквюта, които съм имал досега (по стари модели, без специален режим за нощно виждане) си снимаха съвсем прилично нощно време, поне по моите стандарти. Ако ти се занимава - прегледай ми по-старите клипове (преди година и половина) в темата за нарушителите.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Видеорегистратори

                            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                            Цена?
                            Emag - 329.99 лв
                            Ebay - 169,99 GBP
                            Поръчах го през Еmag,пристигна днес и още го разучавам.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Видеорегистратори

                              aз съм с такъв, избрах го основно заради размерите - не го свалям всяка вечер

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10029423_Titel_01_oneConcept_Carguard_Mini_Auto-Unfallkamera.jpg
Прегледи:1
Размер:25.9 КБ
ID:5777839
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • #30
                                От: Видеорегистратори

                                Здравейте колеги,
                                От днес съм горд собственик на Mio 785 Touch,и скоро след като го разуча и имам компетентно мнение по продукта,ще пиша с мнение и коментар
                                Последно редактирано от Jivko Angelov; 10-01-18, 23:31.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X