Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS нa Nissan Primera 2003г?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GPS нa Nissan Primera 2003г?

    Koлата е с гпс от седмица я имам как се пуска тоя гпс какво ли не натисках неможах да го намеря
    Последно редактирано от Pacific; 09-03-08, 11:47.

  • #2
    Re: gps нa nissan primera 2003г?

    за какъв тип GPS става въпрос ? Чип за проследяване на автомобила през GPS или навигация вградена в колата ви ?
    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

    Коментар


    • #3
      Re: gps нa nissan primera 2003г?

      Навигация

      Коментар


      • #4
        Re: gps нa nissan primera 2003г?

        Колега ти си със CD навигация...имаш ли диск за нея ??? утре отиди по пътя за Драгалевци в магазина Субару точно преди гробищата на Драгалевци като се качваш в дясно...ще го видиш не е малък...до пътя е...търсиш Николай....предупредил съм го...ще ти помогне !
        S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
        или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
        пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

        Коментар


        • #5
          Re: gps нa nissan primera 2003г?

          Аз също търся диск за такава навигация за същият тип автомобил. На мене ще помогнеш ли?

          Предварително благодаря.

          Коментар


          • #6
            Re: gps нa nissan primera 2003г?

            Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
            Колега ти си със CD навигация...имаш ли диск за нея ??? утре отиди по пътя за Драгалевци в магазина Субару точно преди гробищата на Драгалевци като се качваш в дясно...ще го видиш не е малък...до пътя е...търсиш Николай....предупредил съм го...ще ти помогне !
            Aз съм от Бургас.Можели да ми пратиш на е-майл или по пощата

            Коментар


            • #7
              Re: gps нa nissan primera 2003г?

              За Бургас мога да те свържа с човек ако искаш, но трябва да го питам все пак че е доста зает.

              Коментар


              • #8
                До: gps нa nissan primera 2003г?

                от Пловдив съм и също се интерисувам от навигацията
                "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                "LZ1WAN"

                Коментар


                • #9
                  До: Re: gps нa nissan primera 2003г?

                  Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                  Колега ти си със CD навигация...имаш ли диск за нея ??? утре отиди по пътя за Драгалевци в магазина Субару точно преди гробищата на Драгалевци като се качваш в дясно...ще го видиш не е малък...до пътя е...търсиш Николай....предупредил съм го...ще ти помогне !
                  Имам Нисан Алмера Тино 2003г. и е с CD навигация ка мога да се сдобия с такова CD питах в магазина на Рено - Нисан и там ми отговориха че няма изработена карта за България дори за новите модели какво да правя дай някакъв съвет от Русе съм.
                  Последно редактирано от Pacific; 27-09-10, 21:39.

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Re: gps нa nissan primera 2003г?

                    Колеги , има ли вече някаква карта на БГ за Нисан Примера.
                    А откъде бих могъл да изтегля и диск за други държави.Имам навигация в колата но нямам никакъв диск.

                    Коментар


                    • #11
                      От: GPS нa Nissan Primera 2003г?

                      И аз питам за нисан алмера тино има ли напредък...!
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: GPS нa Nissan Primera 2003г?

                        Колеги,
                        Аз карам Ситроен С5, който е май вече единствената офроуд машина извън джиповете. Е няма 4х4, но се вдига достатъчно, за да минеш по бългаските офроуд пътища /повечето са ни такива/.
                        Вижте ТУК какво има като карти за Вашите джипове. Има доста неща. За България ме съмнява да има подробна карта, но не съм проверявал...
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • #13
                          От: GPS нa Nissan Primera 2003г?

                          Предния пост беше по темата за Нисан X-Trail - няколко теми по-долу. Въпреки това линка ще Ви свърши работа - темата е за навигационните системи на Renault/Nissan. А аз ще внимавам повече, когато пиша между 2 телефонни разговора. Можете да започнете с четене на ТОВА. Също така можете да погледнете и ТУК. Като цяло точно за Вашие автомобили не открих много информация, но все от някъде трябва да се тръгне. Просто попитайте - все някой ще знае.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • #14
                            От: GPS нa Nissan Primera 2003г?

                            Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                            Колеги,
                            Аз карам Ситроен С5, който е май вече единствената офроуд машина извън джиповете. Е няма 4х4, но се вдига достатъчно, за да минеш по бългаските офроуд пътища /повечето са ни такива/.
                            Вижте ТУК какво има като карти за Вашите джипове. Има доста неща. За България ме съмнява да има подробна карта, но не съм проверявал...
                            Колегата с С5, мааалко си назад с материала за картите
                            http://allautoinfo.org/gps/4684-navi...2010-2011.html
                            това е за хората с не-Ситроен,
                            http://allautoinfo.org/gps/4750-navt...v20102011.html,
                            а това е за теб.
                            Когато не знаеш какво да кажеш, най-добре си мълчи!
                            Последно редактирано от Pacific; 20-11-10, 20:35.

                            Коментар


                            • #15
                              От: GPS нa Nissan Primera 2003г?

                              Е, не може всички да сме напред с материала, като Вас Колега. Благодаря за линковете - хубаво е да научи нещо ново човек. Давам в мненито си това, което аз съм открил - всеки сам за себе си решава дали му върши работа или не.
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X