Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камери по пътя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

    Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
    колегата 4х4 , мисля че е напълно прав за това да се вмъкнат камерите в картата на Събин.
    Благодаря за подкрепата колега tomovvd но не съм искал никого да обидя и ако някой се е почувствал така..моля да ме извини ...карам всеки ден и наблюдам с две очи какво става из столицата...

    а Събин е готов стига да подаваме данни на 100% вярни и точни за наличие на радари и камери по пътищата

    Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
    Колега, разбирам идеята ти, но по-горе се казва точно това - от предвидените в закона случаи.
    това се отнася само и единствено за специалите разузнавателни средства....а камерите на КАТ ма хич не са такива колега...не се заблуждавай !!!
    Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
    Освен да ги съдиш за това, че те снимат докато караш и не правиш никакви нарушение
    Колега виж ситуация вечер по новини или в хроника дават откъси от движението заснето от видеонаблдението...ти си с чужда "п...а" в колата , пиеш си ракийката у вас и жена ти...ОЛЕЛЕ МАЙКО коя е тая бе мръсен жалък...и се почва а дали е само такава ситуацията или има и други нелицеприятно фрапиращи мигове ???

    Във Виена има такъв канал по ТВ излъчващ риал тайм нон стоп от 3 камери монтирани обаче в/у сгради на бая височко и зумирани така че не се виждат хората в автомобилите а само трафика...извода за вас и тия в КАТ
    Последно редактирано от 4x4; 23-03-07, 17:21.
    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

    Коментар


    • #47
      Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

      За тези които поддържат идеята , колегата "peerless" направи страничка в интернет на адрес: h__p://poi.todorov.biz/ , където всеки може да въведе координатите на такива точки или постоянни постове(ако е сигурен) и да тегли от там тези данни в различни формати за различните навигационни програми. Ето част от това което правят в Европа:
      http://www.gpspassion.com/forumsen/t...TOPIC_ID=51627
      Че даже и в Румъния:
      http://pdi.romania.googlepages.com/c...adaresemnalate

      Коментар


      • #48
        Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

        Чудя се къде зачезнаха пуританите светци в шофирането видях ги днес /долу си ги пише/ как четат и дим да ги няма ма да знаете че първи ще си дръпнат файловете с камерките и радарите

        тая работа ми намирисва на оня Попски лаф : не ме гледай чадо щу вършим, а ме слушай щу ти говорим

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        ....колегата "peerless" направи страничка в интернет на адрес: http://poi.todorov.biz/
        остава колегата да подаде данните към Събин за да ги качи там където им е мястото и....сбогом глоби от незаконно снимане

        хайде колеги..не е трудно да спрете за сек под стълбчето и да видите координатите в навигатора си....както и да ги запишете

        няма да е лошо колегата "peerless" да сложи и име на улица за да не стане обърквация от много близки данни..щото 100% ще има такива. А написвайки името на улицата ще се знае точно и за къде иде реч...

        в края на крайщата това което ще направим ще доведе до : запазване на някой друг лев изтичащ от нас към КАТ, повишаване на покупаемоста на навигатори в БГ както и на карти от Събин...с две думи...пия узо Пилавас в дамаджанка

        после ще ви поразкажа и за : прозрачно фолио за покриване и вакумиране на номерата /запазващо ги от обелване от камъчета и неоторизирани снимки /както и шпрей за антифокус на снимката....от разни подвижни мобилни КАТ тарикатчета
        Последно редактирано от 4x4; 24-03-07, 00:02.
        S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
        или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
        пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

        Коментар


        • #49
          Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

          Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
          Чудя се къде зачезнаха пуританите светци в шофирането видях ги днес /долу си ги пише/ как четат и дим да ги няма ма да знаете че първи ще си дръпнат файловете с камерките и радарите
          Спокойно колега-аз няма да си дръпна файловете защото не са ми необходими да знам къде има камери а и нямам gps.Карам джипка което не вдига кой знае каква скорост и дори и да направя някакво нарушение ще си понеса акта и другите последствия.Все пак съм лебедар от провинцията според писаниците ти

          Коментар


          • #50
            Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

            Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
            .Все пак съм лебедар от провинцията според писаниците ти
            ами то ако беше от София щеше да имаш и GPS както и друго доста по бързичко возило а и допусни че точно ти знам возилото... с голям зор може да нарушиш знак с 40км/ч ограничение но допусни че има и един друг тип возила движещи се без зор с 220 примерно който няма да имаш никога...затова не злобей Трапере да ми пращаш разни предупреждения защото както сам виждаш колегите подкепят идеята ми...

            твоето злобно мнение не би повлияло на създаването на базата данни
            S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
            или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
            пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

            Коментар


            • #51
              Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

              Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
              ами то ако беше от София щеше да имаш и GPS както и друго доста по бързичко возило а и допусни че точно ти знам возилото... с голям зор може да нарушиш знак с 40км/ч ограничение но допусни че има и един друг тип возила движещи се без зор с 220 примерно който няма да имаш никога...затова не злобей Трапере да ми пращаш разни предупреждения защото както сам виждаш колегите подкепят идеята ми...

              твоето злобно мнение не би повлияло на създаването на базата данни
              Браво на теб Всички в София движат по gps ли?защото съм живял и там макар и за кратко и не съм се губил или да не знам накъде отивам-то си има и карти или атласи А защо не приемеш че не ми трябва за моите нужди "по бързичко возило"?А за това че има и някой дето се движат с 220 прримерно и сигурно си ти от тези затова се притесняваш от камерите Я си кажи така ли е?А и хората с возилото като моето почти не правят катастрофи-или си чул всеки ден да се блъскат някъде с УАЗ-ките?
              П.П. Аз дали ще имам някога,дали имам или нямам такива возила не е твой проблем,дали ми трябват или не също не е твоя работа-тука има и хора които имат повече от теб но не се държат като теб,а и откъде знаеш какво имам я кажи?Да не си врачувал на боб или други варива? И не знам защо си мислиш че злобея?А предупреждението ти е отправено заради цитата "лебедари"
              И не съм против да се създаде база данни-против твоето арогантно държане съм
              Последно редактирано от TRAPERA; 24-03-07, 01:27.

              Коментар


              • #52
                Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

                с уазка ходя само на лов твоята е точно подходяща за това...сафари му се вика...може да ни повозиш малко..GPS ще си донесем сами че ако нощес те чакам по атлас да ни возиш ще усъмнеме а ако се окаже че лова е извън Бг и ептем ще я увапцаш
                Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                ...защото съм живял и там макар и за кратко и не съм се губил или да не знам накъде отивам-то си има и карти или атласи
                явно незнаеш за какво служи GPS

                ай със здраве Трапере

                п.с Nuvi им аедно своиство да помни последна запаметена скорост...утре ще снимам с фотоапарата екранчето му и ще ти кача снимчица...нали ме пита за скороста
                Последно редактирано от 4x4; 24-03-07, 00:57.
                S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                Коментар


                • #53
                  Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

                  Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                  с уазка ходя само на лов твоята е точно подходяща за това...сафари му се вика...може да ни повозиш малко..GPS ще си донесем сами че ако нощес те чакам по атлас да ни возиш ще усъмнеме

                  явно незнаеш за какво служи GPS

                  ай със здраве Трапере
                  п.с Nuvi им аедно своиство да помни последна запаметена скорост...утре ще снимам с фотоапарата екранчето му и ще ти кача снимчица...нали ме пита за скороста
                  Много добре знам за какво служи gps.А когато го нямаше как ли са се движили хората-а?Ти можеш да ходиш където си искаш с УАЗ-ка-това си е твоя работа.И мерси за сведението че му се вика сафари само че аз не ходя на лов ами просто я карам за кеф

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

                    къв кеф те гони с Уазка бе колега...тва си е живо предизвикателство гледам разкарват по морето с тях закуски на плажа има си такива перфектни жипки за кефене...

                    аре като се видиме ша пиеме по едно па може и на лов да те заведа знае ли се то за Ком-Емине знаеш че не я бива, освем тръгване пред Халите с оваций, поне за лов да става или за разходка на туристи или закуски по морето...сафари ли му се викаше не знам
                    Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                    Много добре знам за какво служи gps.А когато го нямаше как ли са се движили хората-а?
                    имаш ли GSM ????
                    аз вече мисля че пращаш писма с пощенски гълъби или с бързоходци

                    човече живеем в 2007 г ...21 век...век на прогресивно техническо развитие...за кви Уазки ми говориш бре...за кви атласи...това са мили спомени по миналото бе пич добър спомен от 2рата световна война състояла се миналия век

                    меткай се в една Тойота ленд крузер или едно паркетно Г Кубче да се видиш у жипка а Уазката я дари на военно историческия музей в София
                    Последно редактирано от 4x4; 24-03-07, 01:17.
                    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                    Коментар


                    • #55
                      Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

                      Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                      къв кеф те гони с Уазка бе колега...тва си е живо предизвикателство гледам разкарват по морето с тях закуски на плажа има си такива перфектни жипки за кефене...

                      аре като се видиме ша пиеме по едно па може и на лов да те заведа знае ли се то за Ком-Емине знаеш че не я бива, освем тръгване пред Халите с оваций, поне за лов да става или за разходка на туристи или закуски по морето...сафари ли му се викаше не знам

                      имаш ли GSM ????
                      аз вече мисля че пращаш писма с пощенски гълъби или с бързоходци

                      човече живеем в 2007 г ...21 век...век на прогресивно техническо развитие...за кви Уазки ми говориш бре...за кви атласи...това са мили спомени по миналото бе пич добър спомен от 2рата световна война състояла се миналия век
                      меткай се в една Тойота ленд крузер или едно паркетно Г Кубче да се видиш у жипка а Уазката я дари на военно историческия музей в София
                      Не помня да съм ти искал мнението за "перфектните" джипки за "кефене"На пък ми е кеф да си карам УАЗ -всеки с кефа си.Сигурно имаш предвид тези за пред кафето С УАЗ-ките може да разкарват закуски по плажа-ама не правят това защото аз не съм видял поне такова нещо На лов не можеш да ме заведеш защото аз не съм ловец и обичам животните а не ги изтребвам За където я бива-УАЗ-ката се е доказала и не си ти човека който ще каже дали я бива или не.Тука има хора от по 20-тина години с УАЗ-ки те знаят по добре дали става
                      GSM имам-но така си седи-движа и говоря с Мобифон
                      И защо не мислиш трезво че не всички хора носят gps?И не на всички им трябва
                      Други въпроси?

                      Коментар


                      • #56
                        Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

                        иди на Синеморец..."Синьото лъвче" се казва жипката...може да закусваш от нея мислеше че се майтапя ли неее винаги с факти напред а относно моето мнение..ми че то не е мое бе колега а световно известно...кой джип е най добър според теб??? Уазката ли... така е...тая конверсия ви направи щастливи и горди роби на вкаменелости. купи си едно списание...погледай Тв влез в нета порови....ще видиш за кви жипки иде реч...ма за Уазка и дума никъде не се говори ...освен в довоенните исторически филми или в някой черно бял филм за кмет на село или агроном или председател на ТКЗС

                        ма щом те влече давай...кефи и се...все някога ще разбереш че има по добри от нея
                        S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                        или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                        пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                        Коментар


                        • #57
                          Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

                          Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                          иди на Синеморец..."Синьото лъвче" се казва жипката...може да закусваш от нея мислеше че се майтапя ли неее винаги с факти напред а относно моето мнение..ми че то не е мое бе колега а световно известно...кой джип е най добър според теб??? Уазката ли... така е...тая конверсия ви направи щастливи и горди роби на вкаменелости. купи си едно списание...погледай Тв влез в нета порови....ще видиш за кви жипки иде реч...ма за Уазка и дума никъде не се говори ...освен в довоенните исторически филми или в някой черно бял филм за кмет на село или агроном или председател на ТКЗС

                          ма щом те влече давай...кефи и се...все някога ще разбереш че има по добри от нея
                          Като ходя към Синеморец ще се оглеждам да си взема някоя закуска А относно за УАЗ-ките само ти си натрапваш мнението че не стават че били вкаменелости,кметове на село,агрономи и разни такива.А какво се говори в нета не всичко е истина и ти го знаеш много добре В лъскавите сайтове,списания и каталози наистина няма УАЗ-ки-но и не е нужно да има.На който му трябва УАЗ-ка той знае къде и как да си намери и не търси в лъскавите списания

                          П.П.Ми да,влече ме УАЗика кафя му се,правя си го сам повечето и не съм казал че е най добрият джип(защото няма най добър)но за мен си е идеаленДаже след няколко дни мисля да си купя още един-ей така да си имам

                          Коментар


                          • #58
                            Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

                            Само едно нещо ще те попитам колега 4Х4. Като толкова много разбираш и всичко знаеш, какво търсиш ти тук в този форум ти нямаш нужда нито от съвет нито уважаваш чуждото мнение, и си способен да превърнеш всака тема в обикновено "чепкане". Това че парадираш със средства не те први "по" от другите съфорумци, или пиши нещо смислено и качествено или просто си живей живота както ти си мислиш че е правилно. На мен лично ми писна четирима петима души да ти обясняват нещо на базта на личния им опит натрупан с години а ти за отговор да им драснеш два три заядливи реда. Не искам да се заяждам с теб защото съм убеден че файда няма да има, просто искам малко да се замислиш защо всеки път изпадаш в безмислени спорове с хората тук.

                            Коментар


                            • #59
                              Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

                              Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                              Само едно нещо ще те попитам колега 4Х4. Като толкова много разбираш и всичко знаеш, какво търсиш ти тук в този форум ти нямаш нужда нито от съвет нито уважаваш чуждото мнение, и си способен да превърнеш всака тема в обикновено "чепкане". Това че парадираш със средства не те први "по" от другите съфорумци, или пиши нещо смислено и качествено или просто си живей живота както ти си мислиш че е правилно. На мен лично ми писна четирима петима души да ти обясняват нещо на базта на личния им опит натрупан с години а ти за отговор да им драснеш два три заядливи реда. Не искам да се заяждам с теб защото съм убеден че файда няма да има, просто искам малко да се замислиш защо всеки път изпадаш в безмислени спорове с хората тук.
                              Направих си излишният труд да му прегледам всичките мнения на 4х4 и се оказва че за съжаление на повечето му мнения кара на заяждане и парадиране с "имам средстсва" и не зачита чуждо мнение.Но какво да се прави-има и такива хора
                              Ама за какво му е съвет моля ти се?Той знае и разбира от всичко и си личи.Човека няма нужда от съвети и идей.Има познания като започнеш от радиостанций,чип тунинг,gps-и,УАЗки,закуски и каквото се сетиш още,знае кой джип става и кой не става и направо съм без думи

                              Коментар


                              • #60
                                Re: Камери по пътя ? Да помогнем на Събин

                                За да не ми се криви душата - аз честно казано въпреки, че действително рядко правя нарушения - бих си дръпнал местонахожденията на камерите.

                                Порлбема е, че въпреки че имам gps - няма кьорава карта за България. Само си замервам надморската височина и това ми стига
                                VW Touareg V10, 5000cc

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X