Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с кавазаки кфх450р

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с кавазаки кфх450р

    Здравейте!
    Та колеги проблема му е следния:
    Събрахме се и решихме да покараме, в момента в който тръгнахме машината си работеше перфектно не е имала никакви болежки или признаци за каквото и да било. В един момент решихме да спрем за почивка малко и в момента в който угасихме кавазакито край нямаше палене повече.Машината въртеше на стартер но не иска да запали въобще, погледнахме основните причини като има ли ток до свещта, помпата дали качва бензин и неща по инсталацията дали нещо не се откачило. Всичко беше наред пробвахме на дърпане да го палим по едно време се едно двигателя нямаше компресия никаква после започна да държи и пак не запали. След няколко дена го закарахме в сервиз да му видят електрониката за проблеми, закачиха го и казаха че проблема е механичен и че електрониката му е наред имаше някакви грешки незначителни но не било от тях и ги изчистиха.Аз лично мисля че центровката му е избягала даже с единият от майсторите в сервиза се заговорих той също каза че е напълно възможно да е това но можело да бъде ангренажна верига да е прехвърлила някой друг зъб даже имаше и изказвания за дупка в буталото. Та се питам от едно гасене възможно ли е такъв сериозен ремонт и какво би могло друго да бъде при положение че машината се кара от новобранец и не и се дава газ въобще но едва ли има нещо общо. Ще съм благодарен да споделите мненията си благодаря предварително на всички поздрави!!!

  • #2
    От: проблем с кавазаки кфх450р

    Проблема е решен колеги беше прескочила ангренажната верига. Малко ремонт по мотора и всичко е наред вече сега остава аамо няколко резервоара разработка и проблема е решен;-)

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X