Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой може ли да ми каже какво е това ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой може ли да ми каже какво е това ?

    Говорим за ето това:
    http://bradleyscycles.com/relay-assy...racker-2001-1h
    Мерси предварително.. спешно !!!

  • #2
    От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

    Някакво реле за мойто АТВ. И ти ли имаш такова? Мислех, че съм сам...

    Коментар


    • #3
      От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

      Да и то ми прави въртели и искам да разбера какво е ???? Хайде бе хора, че ми трябва спешно !

      Коментар


      • #4
        От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

        Според мен това е блок, в който се помещават всички електрически релета на АТВ-то.
        First Man, then Machine!
        Lada Niva
        Honda XR 400

        Коментар


        • #5
          От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

          Не мога да те разбера. Знаеш, че това ти прави проблеми, намерил си го.... Какво искаш да ти кажем?

          Коментар


          • #6
            От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

            Първоначално публикуван от Mitaka6^6 Преглед на мнение
            Да и то ми прави въртели и искам да разбера какво е ???? Хайде бе хора, че ми трябва спешно !
            Спешно ? Толкова спешно, че нямаш време да обясниш какви са въртелите ? Какъв е проблема ? Релето пее тъжно като подадеш контакт ли, машината ти тръгва на заден като се уригнеш ли, порасват и косми по гумите като светне стопа ли ?

            Ванга почина отдавна. Останалите - не можем да се мерим с нея. Това реле го има сигурно на петдесет различни машини, от атв-та през мотори до селскостопанска техника. Как да гадаем какви въртели ти прави ?
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

              Значи вътре нещо си трака, като тръгна да паля завърта 1 път и това е. Като я вдигна тази джаджа пали веднага, вътре 1 път нещо трака, друг път не. И просто се чуда каква е тая джаджа ?

              Коментар


              • #8
                От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

                Прилича на ... реле. Разкапсуловай го с нож или тънка ножовка и виж какво трака, защо трака, защо понякога не трака, защо пали когато трака, защо не пали когато понякога не трака, трябва ли да трака, не трябва ли някога да не спира да не трака, когато на тебе не ти се струва че не тракнало.
                Времето да го разкапсуловаш е колкото да пуснеш 2-3 поста в офроуд форум, и да прочетеш какво са ти писали в същия.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #9
                  От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

                  Това под седалката при акумулатора ли е? Пробвай първо с контактен спрей по клемите му. Щом като го барнеш проработва, повече ми се струва, че е лоша връзка.

                  И що не вземеш да сиснимаш теоето. От тая снимка нищо не се разбира.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

                    Ето:
                    http://imageshack.us/photo/my-images/195/img1129vv.jpg/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

                      Mitaka6^6 ти имаш проблем и не искаш да го обясниш?!? Толкова ли е трудно да обясниш къде е това реле? От снимката нищо не се разбира. Ето ти ел схемата на АТВ-то - превел съм я и съм нарисувал кабелите с цветовете им. Пиши после кое е било!

                      ПП. Сега гледам, че на едно място съм писал "премахнат". Това си е за моето АТВ, защото му сменях левия ключ...
                      Последно редактирано от Veselin Monkov; 24-06-12, 17:30. Причина: послеписа

                      Коментар


                      • #12
                        От: Някой може ли да ми каже какво е това ?

                        Моля, моля.... Стори ми се, че каза "благодаря"...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X