Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray и Zongshen 150-250cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

    ТЦ, малки са освен ако не си преправиш нещата!

    Коментар


    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

      Еех, а мисълта ми беше да ги сменя, за да са по-здрави уж ...

      Коментар


      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

        Да за по здраво ще стане но дали си заслужава разправиата и преправянето като един накраиник китаиски е смешни пари

        Коментар


        • Re: От: Re: Shineray и Zongshen 150-250cc

          Първоначално публикуван от clx2160 Преглед на мнение
          И аз имам същия проблем .. машината ми е Shineray xy250stxe и му направих основен ремонт (шлаиф цилиндър, бутало сигменти и шлаиф на клапаните) и след като го сглобих си въртеше нормално, след няколко врътки запали, повървя около 10-15 секунди, подадох му леко газ, всичко наред и после изгасна, повъртях още малко припали още няколко пъти, ама го оставих да си почине малко стартера, и после като отидох пак да въртя, стартера не може да превърти буталото, вързах му акомулатор от колата, пак не можа, пуснах му директно и от на колата акомулатора ток на стартера само и пак същата работа.. и го оставих. И вчера с един приятел реших да го бутна да запали да повърви малко ако има нещо заседнало или затегнало или да покаже, или да се оправи, пробвах на 2ра, на която преди си го бутах съмичак, не можах, 3та пак не стана, чак на 4та превъртя, и то с 2ма души отгоре по нанадолнището... Ако някой знае за какво иде реч, да помага..

          Имам същия проблем. Ако някой е намерил решение нека сподели

          Коментар


          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

            Декомпресиор дали нямаше това чудо на техниката ?

            Коментар


            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

              HTML Код:
               Мнение на clx2160 
              И аз имам същия проблем .. машината ми е Shineray xy250stxe и му направих основен ремонт (шлаиф цилиндър, бутало сигменти и шлаиф на клапаните) и след като го сглобих си въртеше нормално, след няколко врътки запали, повървя около 10-15 секунди, подадох му леко газ, всичко наред и после изгасна, повъртях още малко припали още няколко пъти, ама го оставих да си почине малко стартера, и после като отидох пак да въртя, стартера не може да превърти буталото, вързах му акомулатор от колата, пак не можа, пуснах му директно и от на колата акомулатора ток на стартера само и пак същата работа.. и го оставих. И вчера с един приятел реших да го бутна да запали да повърви малко ако има нещо заседнало или затегнало или да покаже, или да се оправи, пробвах на 2ра, на която преди си го бутах съмичак, не можах, 3та пак не стана, чак на 4та превъртя, и то с 2ма души отгоре по нанадолнището... Ако някой знае за какво иде реч, да помага..
              
              
              
              
              Имам същия проблем. Ако някой е намерил решение нека сподели
              Изкривени клапани . Аз си бях купувал от Ванеда и се оказа ,че са забравили да закалят "кученцата" на клапаните . Запали 1 минута работи и до там . Отваряй и гледай. Нещата са евтини но не особено качествени .

              Коментар


              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                Бих желал да попитам може ли някои да даде информация относно регулиране на предница на shineray 250 stxy става въпрос за ъгъла на сходимост и ъгъл на страничен наклон на колелата. Къде ли не се ровех и информация няма. Благодаря Ви предварително. Има ли някой service manual за този модел атв.

                Коментар


                • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                  http://www.giobikes.com/Blogs/techni...nt-guide-tips/ Погледни тук няма точни ъгли но мисля че ще ти е полезно . Иначе ако в мануала на някое японско АТВ има ъглите мисля , че няма да е проблем да пробваш с тях и ако не ти хареса да донастройваш

                  Коментар


                  • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                    Здравейте колеги от седмица съм собственик на микилон 250 с водно охлаждане.Но няма предна маска и калници и искам да ви попитам за инфо. от къде мога да ги набавя?Или да купувам нчкакви от друга марка и да напасвам?
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:LXN_8610[1].jpg
Прегледи:4
Размер:179.8 КБ
ID:5622218
                    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 14-11-14, 13:28.

                    Коментар


                    • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                      Първоначално публикуван от adriano84 Преглед на мнение
                      Здравейте колеги от седмица съм собственик на микилон 250 с водно охлаждане.Но няма предна маска и калници и искам да ви попитам за инфо. от къде мога да ги набавя?Или да купувам нчкакви от друга марка и да напасвам?
                      Опитай да напишеш в търсачка като Google "резервни части за Mikilon 250"
                      Non scholae sed vitae discimus.

                      Коментар


                      • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                        Търсил съм на всякаде и е почти невъзможно да се открие нещо.Сега се спирам на идеята да приспособявам от друго 250 куб. без значение какво.ако някой има нещо в предвид помагайте.

                        Коментар


                        • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                          Колеги имам километраж Натиснете снимката за да я уголемите

Име:digitalen-kilometrazh-334520650-700x700watermark.jpg
Прегледи:1
Размер:31.1 КБ
ID:5624243 и не мога да го вържа.Някой има ли схема или нещо такова, не отговарят цветовете му с тези на атв инсталацията.

                          Коментар


                          • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                            Здравейте колеги, имам един технически въпрос към по-знаещите. Искам да попитам ако атв-то е БЕЗ акумулатор, мога ли да вържа фаровете да светят когато работи двигателя и ако може евентуално как ?

                            Коментар


                            • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                              А какво тие АТВ то? И какъв е проблема с акумулатора?

                              Коментар


                              • От: Shineray и Zongshen 150-250cc

                                Zongshen 250cс, накратко - карах го на майстор да смени бутало и сегменти и ми каза че не е ми бил "зацепен" стартера и го е оправил...после като опитах да го запаля се чува виене от стартера, но не иска да зацепи..следователно стартера си ми беше добре, но той го е скапал и все не ми остава време да му го закарам да го оправи и го паля с бутане (понеже все по-рядко ми се отдава възможност да карам..). Акумулатора се скапа, за да даде ток на фаровете и т.н.....
                                Интересно ми е дали ще мога да ги вържа директно, един вид да отвеждам тока, който зарежда?
                                Последно редактирано от Crosser; 31-03-15, 22:54.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X