Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Накладки TEXTAR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Калине, я кажи корави външни карета за последно е с метели, ама не удържат на напъна. Преди това беше с двойно по-скъпи и те не удържат.

    Коментар


    • kalin09
      kalin09 коментира
      Редактиране на коментар
      Кое това.

    • Никола
      Никола коментира
      Редактиране на коментар
      Хм не е излязло. Passat b5 1.9tdi+++

    • kalin09
      kalin09 коментира
      Редактиране на коментар
      С тия плюсове нямам идея какво. Оригинал може би? И точно колко са плюсовете и какво мисли гарнитурата на главата по въпроса

  • #17
    Ми към 70+са към оригиналните на афнчето не е минавала Дино.
    Май 6 степенната кутия е с по-дебелички полуоски, ама чак в такива филми за 200-300 оборота надолу не ми се занимава.
    Все пак си я карам почти всеки ден и има сантимент някакъв към тази кола.
    Гарнитурата се държи стоически. След преминаване на студен термостат, по-ячка водна помпа и нов радиатор. Нали уж го има в 150 коня тва моторче със тая периферия.
    Ама пък постоянни проблеми с предни дискове май трети комплект вече(също сменени с най-големите за модела, също и супортите, защото бяха по ниски с 3мм. мисля) и външни карета(изкарват по 10-12к км. Преди да чуе познатото до болка чатъркане), противно на очакванията съединителя кара повече от 100к км.. А забравих и брави на вратите, няма някоя която да не съм сменил и пак се ебава някое микро-ключе.
    На мен не ми е основна дейност автомеханиката, но сам си правя колите, защото за русенските "майстори" мога да кажа само лоши неща.
    Последно редактирано от Никола; 11-05-22, 22:26.

    Коментар


    • kalin09
      kalin09 коментира
      Редактиране на коментар
      Афн е макс 110 коня ,заводски. Помпа-дюзата е много различен мотор вече...

    • Никола
      Никола коментира
      Редактиране на коментар
      Не говорех точно за афн, а за цялото желязо 1.9 тди, то между афн, аху или авг ли беше карантията все същата, разлики в турбо и дюзи и ние си правим експерименти колко може да издаяни желязото.

    • kalin09
      kalin09 коментира
      Редактиране на коментар
      Аху ,афн ,авг са все "роторки" ,като няма над 110 коня. Над 110 само ПД

  • #18
    Meyle, Triscan iили FAG.

    Коментар


    • Никола
      Никола коментира
      Редактиране на коментар
      Triskan дори не ги бях чувал, ще се пробват. Благодаря.

  • #19
    Не съм ги виждал, но според мен каквито и да вземеш няма да се бърка.

    Коментар


    • #20
      Аз предлагам EDC, от стила ти на каране зависи какъв цвят. На фиестата на жената сложих зелени и са екстра за ежедневно каране на малка кола. Ако си екстремист жълти или червени, но помисли и да смениш течността за да не кипва, има на Мотул RBF 660 и е благинка.
      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
      Ford Fiesta 1.4 Tdci

      Коментар


      • #21
        Първоначално публикуван от Мартин Кръстев Преглед на мнение
        Не съм ги виждал, но според мен каквито и да вземеш няма да се бърка.
        Не се знае. Смених предни комплект дискове с накладки на Феродо, никаква промяна в поведението спрямо оригиналните, спирането перфектно, никакви звуци. Дойде време за задни, пак всичко, сложих пак Феродо....много мамата. Като са студени всичко ОК, като загреят при движение е едно скърцане, чак хората се обръщат. При спиране млъкват. Добре, че застудя и не карам на отворен прозорец. Имам надежда да се поупекат до напролет и да млъкнат.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #22
          Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
          Аз предлагам EDC, от стила ти на каране зависи какъв цвят. На фиестата на жената сложих зелени и са екстра за ежедневно каране на малка кола. Ако си екстремист жълти или червени, но помисли и да смениш течността за да не кипва, има на Мотул RBF 660 и е благинка.
          Аз си взех тези. Като позагреят такова надсвирване става и от двете страни, че повечето по светофарите се обръщат да видят кой е тоя.
          Явно несъответствие в характерите, с АТN-на нямяах никакви проблеми.
          Предни накладки EBC Ultimax OE Replacement (ebcbrakes.bg)
          Последно редактирано от Karushev; 19-10-22, 21:33.

          Коментар


          • Juiced
            Juiced коментира
            Редактиране на коментар
            Ти си взел от серията за стандартен монтаж, аз цитирах "цветните" серии, като зелените са за леко спортно каране, жълтите са една идея по-спортно насочени а 1ервените са за екстремисти. Жълтите и червените имат нужда от 1-2 спирания преди да почнат да работят добре, а зелените са пушка, спирал съм идиотски си фиестата и въпреки,че са с нарязани дискове брембо не свирят(само дисковете издават специфичният си звук и бучат).
            На служебното поло купих и дискове и накладки за стандартен монтаж и бяха едно към едно със заводските(карам колата от 0км)
            Последно редактирано от Juiced; 20-10-22, 08:18. Причина: +

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X