Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Накладки TEXTAR

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Накладки TEXTAR

    Сега видях, че текстар вече слагат нов стикер на опаковките си, на гърба на който след откъсване има код за проверка с приложение.
    Питах на две места, не знаят нищо. Имало си някакъв стикер, бар код, гарантирали, и т.н. Някой виждал ли е с новите стикери и къде.
    Стикер PROriginal – Textar Brake Technology

  • #2
    Първо на сайта пише от сега нататък, ама не видях кога е това сега. После все пак трябва да мине време, докато се изчерпят по складовете и да дойдат новите опаковки. Това може да е и година. Какво те притеснява, купи си накладки от проверен доставчик и си карай.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • Karushev
      Karushev коментира
      Редактиране на коментар
      Много ментета има на Текстар, а този код до някъде ти дава някаква увереност че са истински. Намерих, има ги. В два различни магазина според марката на колите. В единия предните по код са о.к, задните ми позволиха на няколко опаковки да проверя, че и на тях им беше любопитно, но всички ги отхвърли.

    • Asen Kushlev
      Asen Kushlev коментира
      Редактиране на коментар
      Ами смени тогава марката, щом тия са толкова ментерливи.

  • #3
    След няколко отлепяйки когато най-не трябва текст повече никога!
    ОТ евтините Delphi и малко по скъпите TRW, за скъпи нямам мнение.

    Коментар


    • #4
      Имаме си търговски партньор във форума, Ники! Скоро си купих накладки АТЕ от него на цена дето в никой магазин я няма. Тия дни и интеркулер ще си взема пак от него и пак на цена дето в никой магазин я няма! Та ми е чудно какво си се запънал за тоя Текстар и обикаляне на магазините!?
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #5
        Цена която я няма в никой магазин...
        Цена... магазин... евтино... магазин... цена...

        Консумативите не са единствено цена. Те имат някакви параметри и функции. Голям келепир като изхвърля евтините накладки и ги заменя с нормални. Както съм правил неколкократно през годините. Цялата евтиния отиде...
        Апропо, последните накладки които посетиха кофата след няма и 1000 км. пробег бяха точно АТЕ.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #6
          Ти въобще вдяваш ли какво съм написал!? АТЕ-то съм си го избрал аз и то не е предмет на разговора.
          Колегата НЕ продава ментета и цените са му по-добри от магазинските.
          Би ли споделил защо изхвърли АТЕ-то?
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • #7
            Да не прекаляваме с глупостите...
            Продава каквото продават и другите. Едва ли е вносител на определена марка накладки. Тоест, купува откъдето купуват и останалите търговци.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #8
              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
              Да не прекаляваме с глупостите...
              Продава каквото продават и другите. Едва ли е вносител на определена марка накладки. Тоест, купува откъдето купуват и останалите търговци.
              Аз не твърдя нещо друго. И търговците знаят кога купуват менте и кога оригинал! А за да има по-добри цени, значи си слага по-малка надценка.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • #9
                Аз коментирам качества, а ти цени. Няма да се разберем, и не виждам смисъл да продължаваме тоя спор...
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #10
                  Не забелязах да си коментирал качества. Просто си почеса пръстите по клавиатурата.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • #11
                    Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                    Имаме си търговски партньор във форума, Ники! Скоро си купих накладки АТЕ от него на цена дето в никой магазин я няма. Тия дни и интеркулер ще си взема пак от него и пак на цена дето в никой магазин я няма! Та ми е чудно какво си се запънал за тоя Текстар и обикаляне на магазините!?
                    Рядко влизам във форума и не се сещам кой е Ники. Има ли физически магазин или само онлайн?
                    Текстара дето излизаше менте се оказа истински, грешно въвеждан код. Реших да са от тази марка, защото преобладаващото мнение е, че бързо свършват, цапат яко но и така спират, а аз точно това искам.
                    В момента съм с накладки ITN, китаййски или бразилски. Бях облещил очите когато търговеца, с който се знаем отдавна ми ги препоръча като евтин но добър вариант. В момента са на 25 000 и дисковете- БОШ са износени по 1.2мм на страна.

                    Коментар


                    • kalin09
                      kalin09 коментира
                      Редактиране на коментар
                      ИТН е откровен китаец. Не се сещам за по-долнопробни накладки.

                  • #12
                    Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение

                    Рядко влизам във форума и не се сещам кой е Ники. Има ли физически магазин или само онлайн?
                    Текстара дето излизаше менте се оказа истински, грешно въвеждан код. Реших да са от тази марка, защото преобладаващото мнение е, че бързо свършват, цапат яко но и така спират, а аз точно това искам.
                    В момента съм с накладки ITN, китаййски или бразилски. Бях облещил очите когато търговеца, с който се знаем отдавна ми ги препоръча като евтин но добър вариант. В момента са на 25 000 и дисковете- БОШ са износени по 1.2мм на страна.
                    https://offroad-bulgaria.com/forum/%...BE%D0%B2%D0%B5
                    Това му е обявата във форума. За членове на форума има отстъпки. Темата е доста дълга но няма недоволен колега от качество и от цени. Под качество имам предвид, че не продава ментета, а само оригинални продукти.Та щом си се спрял на Текстар, можеш да му пишеш/звъннеш за такива. Аз лично не намирам логика в това, да купуваш нещо скъпо, като може да го вземеш евтино.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • Karushev
                      Karushev коментира
                      Редактиране на коментар
                      Благодаря, ще го посетя след празниците.

                  • #13
                    И TRW цапат яко и спират добре, без ускорено да износват дискове. Сифурно ще станат 10-ина години откак слагам предимно такива (и дискове включително).
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • kalin09
                      kalin09 коментира
                      Редактиране на коментар
                      От ТРВ имам рекламации-спрях да ги взимам. Кривят се.

                    • sparkybg
                      sparkybg коментира
                      Редактиране на коментар
                      А какво взимаш най-често? Скоро не ми се очертава (ако на WK-то има нещо в ред, то са дисковете и накладките - практически нови са), но все пак...

                    • kalin09
                      kalin09 коментира
                      Редактиране на коментар
                      За "евтино и хубаво" взимам Метели. Или Феродо. За "хубаво" обикновено взимам Ате. И от Делфи накладки до тук само доволни. И от Хела-паджид ,и Бош ,колкото и да е странно.

                  • #14
                    И в тези съм се загледал, но другите серии са си цифра. Някой да ползва?
                    Предни накладки EBC Ultimax OE Replacement (ebcbrakes.bg)

                    Коментар


                    • #15
                      Аз съм на 45 х.км. предни комплект Феродо, задните са на 2 хиляди пак от тях. Няма износване на дисковете. Преди тях бяха оригинални на Форд. Разлика в спирането няма.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X