Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се обезвъздушават спирачките на CAN-AM Outlander

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се обезвъздушават спирачките на CAN-AM Outlander

    Поради стържене на спирачките при спиране реших да подменя накладките с EBC R-тип.
    След смяната обаче стърженето си остана. Колега забеляза, че дясно предно колело не спира убедително и точно от него се чува гадното стържене.
    Реших, че вероятно има няколко възможни причини за това:
    1. Въздух
    2. Кофти спирачен апарат
    3. кофти разпределение на високото налягане (не го вярвам но все пак)

    Та подред на номерата реших да търся причината след като очевидно не е в накладките.
    Какъв е реда и начина за обезвъздушаване на спирачната система на Outlander 800 Евро изпълнение?
    Има горе на спирачката един съд с течност ДОТ4 и долу под предния капак един съд отново с такава течност.
    На двете предни спирачни апарата има пробки, както и на долната помпа и задната спирачка.
    ИДЕИ?
    Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
    ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
    Suzuki GSR600A

  • #2
    До: Как се обезвъздушават спирачките на CAN-AM Outlander

    Нямам идея но ето ти линк към Service Manual, където е описано как се ремонтират повечето неща по моделите Outlander и Renegade.
    Надявам се да ти помогне!

    Коментар


    • #3
      До: Как се обезвъздушават спирачките на CAN-AM Outlander

      Дам, благодаря ти.
      Твоите спирачки стържат ли като приближаващ бърз влак или само аз съм така?
      Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
      ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
      Suzuki GSR600A

      Коментар


      • #4
        До: Как се обезвъздушават спирачките на CAN-AM Outlander

        Ми не съм заебялзал, има шум но чак като влак. Забелязал съм, че се появява по-силен стържеш шум ако преди това съм минал през локва.
        Бих ти препоръчал ако не се оправиш да отидеш до зундерт - скъпо, скъпо ама понякога няма начин.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X