Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви гуми и джанти за Китайчетата ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какви Гуми и Джанти за Китайчета...

    Първоначално публикуван от BoYkO Преглед на мнение
    Ами колега незнам,8 цола е малко ниска гума,атв то става доста ниско при пиньона и спирачния диск,веднъж аз карах с 8 цола и изпочупих предпазителя за 1 каране... А пък за зимата в сняг също е кофти малко... Незнам ти прецени,кое ще ти е най-добре А нямаш проблем може да ми пишеш в скайп и да полафим за башани,но ще ти отговоря чак неделя може би,защото утре хем съм зает,хем моя компютър е повреден. Успех с покубката на гуми!
    Ами ок с удоволствие ще ти пиша на скайпа

    Иначе не знам нека някой друг да каже, но нали примерно две гуми 20х10х8 и 20х10х10 няма ли да са еднакво високи сложени на атв-то Нали се гледа височината на гумата, какво значение има дали ще е на 6-7-8-9 или 10" джанта Нека пак някой да каже дали е така И дали Башана ще стане прекалено нисък с гуми 18x9.5x8" Ако наистина стане, то тогава остава само един вариянт като на Бойко гумите... Гледам продават се китайчета с такива гуми (размера е 18х9.5х, айде някой да сподели мнение как е, ниско ли е или е ок

    Коментар


    • #17
      До: Какви гуми и джанти за Китайчетата ?

      Здравеите хора ... Аз съм от Бургас и Вромоса ми е на 20 км . И аз съм с Китаиче и закарах АТВто на място там ги видях и си избрах мн добра сделка за тези пари.. Много съм доволен 1 сезон изкараха , че и ако не ги бях пилим можеше 2ри сезон да издържат. Ако питаш мен Вромоса му е маиката

      Коментар


      • #18
        До: Какви гуми и джанти за Китайчетата ?

        Първоначално публикуван от KpaCuTy Преглед на мнение
        Здравеите хора ... Аз съм от Бургас и Вромоса ми е на 20 км . И аз съм с Китаиче и закарах АТВто на място там ги видях и си избрах мн добра сделка за тези пари.. Много съм доволен 1 сезон изкараха , че и ако не ги бях пилим можеше 2ри сезон да издържат. Ако питаш мен Вромоса му е маиката
        Добре де сподели какви точно взе и колко ти излезе...

        Коментар


        • #19
          До: Какви гуми и джанти за Китайчетата ?

          Първоначално публикуван от KpaCuTy Преглед на мнение
          Здравеите хора ... Аз съм от Бургас и Вромоса ми е на 20 км . И аз съм с Китаиче и закарах АТВто на място там ги видях и си избрах мн добра сделка за тези пари.. Много съм доволен 1 сезон изкараха , че и ако не ги бях пилим можеше 2ри сезон да издържат. Ако питаш мен Вромоса му е маиката

          и аз съм от бургас трябва да покараме някой път ,а за гумите я кажи кой модел и колко ти излязаха

          Коментар


          • #20
            До: Какви гуми и джанти за Китайчетата ?

            Еми вече сме 3-ма Време е да се сабере някоя АТВ групичка А и аз съм го питал пича, чакам отговор

            Коментар


            • #21
              До: Какви гуми и джанти за Китайчетата ?

              в кой комплекс живееш съжелявам че пиша в темата ама не мога да пращам лични

              Коментар


              • #22
                До: Какви гуми и джанти за Китайчетата ?

                От славейков съм, но за съжаление тука в бургас работите са малко така и АТВ-то го държа в центъра в склад... Само с платформа става извозването Но не пречи да се запознаем и ще измислим нещо да покараме

                Коментар


                • #23
                  До: Какви гуми и джанти за Китайчетата ?

                  Първоначално публикуван от z3f1r40 Преглед на мнение
                  От славейков съм, но за съжаление тука в бургас работите са малко така и АТВ-то го държа в центъра в склад... Само с платформа става извозването Но не пречи да се запознаем и ще измислим нещо да покараме
                  Ако искаш ми пиши на скайп maniak_bs91

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X