Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви гори вашето АТВ 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

    Ха,дойдохме до момента икономия.Тук съм аз,321cc-харчат-3,5 л.-95 "безуловен"-на 100 км/в оран/-натоварен с 500 кг/върху атв-то/.Резервоара е 18,5л/с резервата/.Разхода стига до 5 литра,ако екплоатацията е само на 2-ра и 3-та предавка/случва се/.

    п.п:аааа забравих,нон-стоп е 4х4.
    Няма невъзможни неща!Или техниката е слаба,или парите са малко...

    Коментар


    • #17
      До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

      Пацо Трипера е прав.
      С KFX 700 рекорда ми е 130км а kfx 450 25км

      Всичко е много относително,според карача и терена

      Коментар


      • #18
        До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

        Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
        Пацо Трипера е прав.
        С KFX 700 рекорда ми е 130км а kfx 450 25км

        Всичко е много относително,според карача и терена
        Краси не е ли обратното
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар


        • #19
          До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
          Краси не е ли обратното
          еми нали кфх450 ката му е още нова и е в разработка тогава не горят ли повече ?

          Коментар


          • #20
            До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

            Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
            Краси не е ли обратното
            Не,
            със 700тката - 130км на прехода поминалата година,последните два дни беше рали без грам екстрийм
            Enduro-Cross Country 2007

            а с 450тката - 25км на снега до стената на пасарел
            -15C и лунна светлина

            Коментар


            • #21
              До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

              Първоначално публикуван от malkatatromba Преглед на мнение
              еми нали кфх450 ката му е още нова и е в разработка тогава не горят ли повече ?
              мисля че не гори повече при разработка,ама като караш 20км на първа си лапа

              Коментар


              • #22
                До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                Първоначално публикуван от xboy Преглед на мнение
                Ха,дойдохме до момента икономия.Тук съм аз,321cc-харчат-3,5 л.-95 "безуловен"-на 100 км/в оран/-натоварен с 500 кг/върху атв-то/.Резервоара е 18,5л/с резервата/.Разхода стига до 5 литра,ако екплоатацията е само на 2-ра и 3-та предавка/случва се/.

                п.п:аааа забравих,нон-стоп е 4х4.

                аз и на мене такъв ми е разхода.. аз не го нажегвам много,много..

                ИКОНОМИЯТА Е ГОЛЯМА РАБОТА
                лошите неща .. ме правят по добър човек...

                Коментар


                • #23
                  До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                  Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение

                  а с 450тката - 25км на снега до стената на пасарел
                  -15C и лунна светлина
                  Мале, Аз тогава го докарах малко по малко с мойта, иначе наистина тогава къде изфиряса тоя бензин не е истина ма и на тебе ти свърши на най-подходящото място.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                    Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
                    Тея автоматици много харчат.Доста ти бъркат в джоба.Един път ми се отвори възможност да покарам can am outlander 800 беше пълен до горе за 30 мин. много яко р каране светна резервата.
                    Интересно как ли си летял като на мен ми светка резервата след 130 изминати километри на яка газ. Това прави 130 км за 30 мин....евала брато, ти си летял с 260 км/ч. а сега се похвали на производителя!

                    Аз харча средно 11-12 на сто с Can-AM Outlander MAX 800 EFI XT.
                    Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
                    ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
                    Suzuki GSR600A

                    Коментар


                    • #25
                      До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                      Първоначално публикуван от kokonai Преглед на мнение
                      Интересно как ли си летял като на мен ми светка резервата след 130 изминати километри на яка газ. Това прави 130 км за 30 мин....евала брато, ти си летял с 260 км/ч. а сега се похвали на производителя!

                      Аз харча средно 11-12 на сто с Can-AM Outlander MAX 800 EFI XT.
                      За около 45 изминати км. с ренегад 800 заредих м/у 12-14 л. бензинец, НО газехме 60-70 см. сняг и затъвах в преспи, ринах, боксувах тази събота на 21.02.2009 г.
                      Пиша м/у 12 и 14 л. защото сипвах от туба "на око", но със сигурност не е по-малко от 12 л. Не ми се смята разхода, че брадясвам.
                      А в неделя по същия път, но вече утъпкан за 50 км. преход сподед ренегада, а в същност по-малко т.к. се боксуваше здраво на КФХ 450 управляван от сина ми -цели 30 кг. и му светна резервата.

                      Така, че колко бензин гори 1 АТВ зависи от условията.

                      Нали вече софийско градско се смята на моточас, а не на изминати км?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X