Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви гори вашето АТВ 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко ви гори вашето АТВ 4х4

    наскоро си купих АТВ Jianshe JS400ATV от плд. панаир, чисто ново.. китайско.. за 7500 лв..(с либетката)
    слаба му е изработката.. ама двигателя работи добре.. с 5 полуавтоматични скорости..... и ми гори много малко.. за 100 км ...
    смесено каране.. повече по гората.. ми изгоря около 5 литра...?
    как така толкова нисък разход?
    Последно редактирано от Desislav Cekov; 18-02-09, 10:45.
    лошите неща .. ме правят по добър човек...

  • #2
    До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

    Моят Polaris Sportsan 700EFI консумира от 10 до 20 литра на 100км. Разбира се 10/100км е при изключително икономичен режим : равен и относително гладък път. При максимално форсиране (обикновенно когато сме в група) може да стигне и до 20/100км, но както цяло при плануване на каквото и да е пътуване залагам средно около 15/100км. Разбира се машината е двуцилиндрова осен това е автоматик , което значително увеличава консумацията.

    Коментар


    • #3
      До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

      моето АТВ е с 1 цилиндар... 4-тактово... с въздушно и масленно охлаждане... по асвалта не го карам мноо ...
      лошите неща .. ме правят по добър човек...

      Коментар


      • #4
        До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

        Мойто харчи колко му сложиш,се му е малко и доста често бутам.

        Коментар


        • #5
          До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

          Мииииии средно ми гори 15/100...Свалял съм го по асфалт с 80км/ч на 8/100

          Коментар


          • #6
            До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

            Първоначално публикуван от man1a Преглед на мнение
            Мииииии средно ми гори 15/100...Свалял съм го по асфалт с 80км/ч на 8/100
            Тея автоматици много харчат.Доста ти бъркат в джоба.Един път ми се отвори възможност да покарам can am outlander 800 беше пълен до горе за 30 мин. много яко р каране светна резервата.

            Коментар


            • #7
              До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

              Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
              Тея автоматици много харчат.Доста ти бъркат в джоба.Един път ми се отвори възможност да покарам can am outlander 800 беше пълен до горе за 30 мин. много яко р каране светна резервата.
              Както и да го караш... няма как да изхарчи 1 резервоар за 30 мин ...

              Коментар


              • #8
                До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                нещо си му пробил резервоара като си го ръчкал толко а по темата горе доло варира между 6-7 до към 10-12л на 100км зависи как и каде го карам
                Калин Величков

                Коментар


                • #9
                  До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                  Първоначално публикуван от jalil Преглед на мнение
                  Както и да го караш... няма как да изхарчи 1 резервоар за 30 мин ...
                  Да бе и аз така си помислих,а сигорно лампата си е светнала сама.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                    Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
                    Тея автоматици много харчат.Доста ти бъркат в джоба.Един път ми се отвори възможност да покарам can am outlander 800 беше пълен до горе за 30 мин. много яко р каране светна резервата.
                    Светва не от липсата на гориво, а от наклона и голямата резерва, която му остава ( около 6-7 литра)
                    Разхода на 800 куб.см. двигателя на Can-Am е между 10 до 13 литра на 100 км. в зависимост от карането
                    Аз съм ги тествал всичките модели

                    Коментар


                    • #11
                      До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                      А то кво било,мерси се пак за поясняването.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                        Първоначално публикуван от Brute-Force Преглед на мнение
                        нещо си му пробил резервоара като си го ръчкал толко а по темата горе доло варира между 6-7 до към 10-12л на 100км зависи как и каде го карам
                        Еми с вклучено 4х4 и доста големи и дълги баири които се качваха на пълна газ.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                          Самата тема няма да стигне до някаква истина само по себе си, съдя индивидуално по мене си. Пример с КФХ съм минавал с един резервуар близо 80км. но съм минавал и 25км. със същото количество, това е нещо подобно все едно да питам ''Кажи колко ядеш за да ти кажа как сереш" мярка има но е във доста широк диапазон(процентно).
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                            Моито (YAMAHA YFZ 450 mnogo tuning)ГОРИ МНОГО като 2 КФХ 700
                            На състезанито във Варна изгори две туби и много от резереоара общо около 25литра.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Колко ви гори вашето АТВ 4х4

                              аз на моя шинрей 350 сс като го карам на пълна газ 12 на 100, но и върви добре, то всичко е относително, и налягането в гумите има голямо значение

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X