Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Модификация на задна зъбчатка - каква ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Модификация на задна зъбчатка - каква ?

    Ами предполагам че е проблем. При колите когато има разстояние между главината и джанта се получава едно много неприятно биене, предполагам , че и при пиньона няма да се центрира точно и ще има някакви негативни последствия. От това което си описал обаче 4 зъба са ти малко. според мен ако не пипаш предния трябва да се ориентираш към 45- 47 зъба, дори помисли за 13/45 така определено ще подобриш много предадената мощност на задната ос естествено за сметка за максималната скорост, която според мен ще падне с 30-тина % . Моя съвет е да питаш в магазина този пиньон за какво е. След това звъниш в карлово и се уговаряш човека да ти изработи пиньон за ..... (каквото са ти каза ли в магазина) с уговорката вътрешния диаметър да е 4мм по-малък.

    Коментар


    • #17
      От: Модификация на задна зъбчатка - каква ?

      Пиньона е писан - "Задна зъбчатка за верига 420 - 6мм дебилина". Но в този раздел на сайта има части за 49/90/110/125 сс. Тези от Карлово сайт/телефон имат ли си ?

      Коментар


      • #18
        От: Модификация на задна зъбчатка - каква ?

        А някой може ли да ми каже,как да си обтегна веригата,с някакъв от тия обтегачи където ги продават по магазините,че дадох към 200 лева за верига,а не ми се съсипва толкова бързо

        Коментар


        • #19
          От: Модификация на задна зъбчатка - каква ?

          Заповядайте господине, сайта на "тези от Карлово" > http://www.offroad-bulgaria.com/show...61#post2529661
          A Lone Rider

          Коментар


          • #20
            От: Модификация на задна зъбчатка - каква ?

            Първоначално публикуван от Satori Преглед на мнение
            Пиньона е писан - "Задна зъбчатка за верига 420 - 6мм дебилина". Но в този раздел на сайта има части за 49/90/110/125 сс. Тези от Карлово сайт/телефон имат ли си ?

            Ама това звучи като да идеш на стругар и да му кажеш трябва ми една гайка около един пръст дебела. Пиньона освен стъпка, дебелина и брой зъби се характеризира с материал от който е изработен, вътрешен диаметър, междуболтово разстояние( или делителна и брой болтове) .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X