Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Атв-направи си сам.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Атв-направи си сам.

    Наистина трябва да се тръгне от мотоциклет,защото се ползват много неща на готово.
    Иначе на китайците не им трябва ноу хау,те си го крадат така или иначе.Проблема при тях са материалите,които влагат.За да им е ефтин продукта,всичко е направено от локум.Аз започнах с някои неща от китайско АТВ и в момента само калниците останаха и то защото още не съм го търкалял по гръб.Всичко друго не издържа.От друга страна за всеки влак си има пътници и китайците на това разчитат.Гледам доста се продават,въпреки че за мен е неразбираемо да си купиш нещо толкова негодно.

    Коментар


    • #32
      До: Атв-направи си сам.

      Така е, ако почнеш от мотор става доста по лесно, ама при нас беше доста късно когато се зароди и тази идея. Вече бяхме направили доста от нещата(и двигателя бяхме купили), но в крайна сметка се получава нещо. Китайците имат и здрави конструкции, мой познат който ходи до там да си купува 10 атв-та за да ги пуска лятото под наем ми разказа, че имало и атв-та на цени доближаващи се до "марковите". Друг е въпросът, че в БГ се внасят само евтините конструкции които са си чупливи и то доста. А съвсем друг е въпросът кой би предпочел качествено китайско атв на цена на която би си закупил японска машина.

      Коментар


      • #33
        До: Атв-направи си сам.

        Колеги,ако има някой,дето е решил да си прави атв,продавам същата ямаха на части,като на колегата XTZ660.-0888300834

        Коментар


        • #34
          До: Атв-направи си сам.

          Искам да попитам създателя на тази машина откъде си купил предните главини,амортисьори и спирачни апарати?
          Предварително благодаря.

          Коментар


          • #35
            До: Атв-направи си сам.

            Мисля да правя АТВ от Трабант и едно Нисан Съни 4х4 , тежичко ще е,но няма да се състезавам с него,просто за разходки,а и самото правене е тръпка.Още не съм го измислил обаче,колебая се между бъги и АТВ.

            Коментар


            • #36
              До: Атв-направи си сам.

              Предварително се извинявам за коментара и оценката която ще дам но на мен ми се струва че предницата на това произведение е доста по-стабилна и здрава сравнено със задната ос което разпределено като тежест няма да е в полза на последната тоест не вярвам че с това чудо ще може спокойно да се кара по пресечена месност и не е ясно колко точно ще издържи дори на асвалт иначе идеята е хубава ауспех на всички ентусиасти..
              It's too bad that everyone who has a solution on everything is at home commenting on the internet.

              Коментар


              • #37
                До: Атв-направи си сам.

                Здравей колега.Произведението беше уникално.Само обърни внимание от коя дата е темата.АТВ-то премина през всичките детски болести и в окончателния си вид се държеше пресрасно в пресечена местност.Смея да кажа дори,че при страничен наклон надминава заводските,просто е по широко.Преди да напусна страната го продадох на едни момчета от Търново.От тогава не знам нищо за него.Ако бях останал в БГ,нямаше да го продам.Както и да е.Исках само да дам отговор на съмненията ти.

                Поздрави и безпроблемен сезон.

                Коментар


                • #38
                  До: Атв-направи си сам.

                  Първоначално публикуван от coclino Преглед на мнение
                  Здравей колега.Произведението беше уникално.Само обърни внимание от коя дата е темата.АТВ-то премина през всичките детски болести и в окончателния си вид се държеше пресрасно в пресечена местност.Смея да кажа дори,че при страничен наклон надминава заводските,просто е по широко.Преди да напусна страната го продадох на едни момчета от Търново.От тогава не знам нищо за него.Ако бях останал в БГ,нямаше да го продам.Както и да е.Исках само да дам отговор на съмненията ти.

                  Поздрави и безпроблемен сезон.


                  Здрасти колега и аз в най скоро ще се захвана с направата на АТВ-самоделказа сега набавям части купил съм едно кавазаки за донор спойлери-предни главини комплект но проблем ми е задната ос. Мисля да я правя но проблем са шлиците като гледам ти не си правил шлиц а шпоначни канали ако не те затруднява дай повече информация за главините спирачния диск зъпчатката с една шпонка ли са колко мм-е , колко дълга е оста. Знам че трябва да се занимаваш повече за да пуснеш някоя снимка но ако може дай повече на задната ос. Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Атв-направи си сам.

                    Здравейте на всички, за първи път пиша коментар - не точно де по скоро въпрос - ще може ли някой да каже как ще се регистрира това атв в КАТ ? Питах Технотест и те ми отговориха,- "Няма нормативни документи , които да регламентират , преустройството на мотоциклети в четириколки.Технотест на този етап не преглежда и не издава протоколи за този тип превозни средства.Чака се Министерство на транспорта да публикува наредба за сглобени превозни средства." дойте съвет, аз ако си сглобя атв ми се иска да го карам и по улиците.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Атв-направи си сам.

                      Толкова добре си го направил че ако някой те види няма да разбере че е самоделка поздравления за труда .

                      Коментар


                      • #41
                        От: До: Атв-направи си сам.

                        Здравейте колеги ентусиасти
                        виждам че темата е стара но все пак да попитам
                        Мисля и аз да направя нещо такова да има с какво да се занимавам зимата някои да ми даде някакви мнения или препоръки ще съм благодарен харесал сам за донор трансалп несъм карал атв до сега и ме разобеждават че не се карало лесно и тн . но аз ми се иска да пробвам какво ще излезе накрая

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X