Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV с двигател от Yamaha R1 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

    Продължавам да си държа на мнението че преработки на АТВ , смяна на двигатели и рами няма да излезе сполучливо нещо. Нито пък ще е евтино. Вземи японец и го ушири малко, карай си на воля и суркай колко искаш, миналата разходка от тея лъзгания на 2 пъти превъртам завоите и заставам с гъза напред а и замалко да не се отрепя , опасничко си е с АТВ да захващаш такива работи , ако ти се взимат завоите с вратите напред , намери си кола със задно. http://www.youtube.com/watch?v=SzBpveR6yYU - Карам същата машина LTZ 400 и повечето от тея работи ги правя и на сухо, помисли си...
    Няма кал - Няма кеф !!!
    Suzuki Samurai LJ410 1984
    Suzuki LTZ400 2008
    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

    Коментар


    • #17
      От: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

      @Емил Трайков мисля, че много ще се усложни цялата работа. Едно е само да напаснеш двигателя и да тръгнеш, друго е да правиш рама, да се търси ОС и т.н?

      @Г. Атанасов знам, че имат достатъчно мощност за да се пързалят и т.н. Аз не го правя понеже заводско атв ми е слабо, просто нямам 5 000 лв. Колите някак си не ме влекат много. Пробвал съм и ръчни и какво ли не, там трябва още повече мощност.

      Никой ли не знае колко върви една окомплектована ЯПОНСКА рама?
      Машината може само толкова, колкото задкормилното устройство. : )
      Само смелост не стига - Трябва да си малко луд !!

      Коментар


      • #18
        От: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

        Колега недей се захваща с такава работа по-добре посъбери още малко пари.Сега зимата излизат оферти.

        Коментар


        • #19
          От: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

          Май май ще се кара пак китайско ама..
          Благодаря за съветите на всички!
          Машината може само толкова, колкото задкормилното устройство. : )
          Само смелост не стига - Трябва да си малко луд !!

          Коментар


          • #20
            От: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

            В нашата страна, няма много морги за атвта... Може да се намери, но е трудно и повярвай, ако се пробваш да го направиш ще излязат сума ти и разходи и пак ще ти стъпи отново на 5 хилядарки..
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар


            • #21
              От: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

              Ами имаше някъде тема в която се продаваше един кфх на части Аз съм гледал рама за работно атв и беше 700$ без транспорта

              П.П. Бърза проверка в чичко гугъл, понеже теб те мързи ми показва цена от 450$+шипинга за рамка на лтр450, на yfz450 400$

              Коментар


              • #22
                От: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

                Първоначално публикуван от ! Алекс Преглед на мнение
                100+к.с. + китайска рама = риташ си здравната книжка....
                100кс са нищо.. трябва да търсиш двигател от Тойота Супра или Нисан Скайлаин, може и от G55 AMG но по става за работно.
                Пусни некоя нимка като е готово.

                Коментар


                • #23
                  От: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

                  Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                  100кс са нищо.. трябва да търсиш двигател от Тойота Супра или Нисан Скайлаин, може и от G55 AMG но по става за работно.
                  За крос Тойота Супра или Нисан Скайлаин напомпени бичкии.... а за ендуро определено мечока G55 AMG или ///М Power битурбо 550 к.с и с макс.мощност от доста голям диапазон на обороти......
                  SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                  Коментар


                  • #24
                    Re: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

                    Купи си атв и не се занимавай с щуротии!по евтино ще е 3 пъти!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Re: ATV с двигател от Yamaha R1 ?

                      двигателите на атв-тата са пълна скръб,едноцилиндрови със много вибрации ,малко коне и много къси скорости
                      двигател от ямаха р1 някак не е удачно ще ти гълта 10 литра бенз на час,по удачният вариянт е двигател от пистарка 600 или 500 куб
                      наи здравият такъв е от хонда примерно ф2-100коня е и е напълно достатъчно,звкат ще е брутален ,никакви вибрации ,ще ти гори повече 2 пъти повече от атв двигател но пък ще си изтребител не само на асвалт! а да този двигател тежи 65кг ,малко ще се утежни конструкцията но едното е за сметка на другото
                      иначе гимнастиката си заслужава

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X