Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

    Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
    Ето как спестих 400лв от калници [ATTACH=CONFIG]369478[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]369479[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]369481[/ATTACH]
    цялата работа ми струваше 2лв за болтчета,шайби и гайки и половин ден работа,единственото което не ми харесва е че болтчетата и шайбите са бели,ако бяха черни щеше да е почти оригинално.
    Някой има ли идея от къде мога да купя черни болтчета и шайби или болтове с разширена периферия?
    Ето тук няма нещо от този род да го няма. http://www.euroboltbg.com/index.php?...t&m=about_list
    Последно редактирано от DIMILIEV; 07-10-11, 17:39.
    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

    Коментар


    • #17
      От: Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

      Благодаря за идеята,в понеделник ще ходя по Пловдив и ще се постарая да намеря магазина им.Почти съм сигурен че ще намеря нещо подходящо.Сега остава колегата да ми изпрати шарнири и Гада става много здрав.Поздрави на всички!
      Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

      Коментар


      • #18
        От: Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

        Вече с черни болтове на калниците,стана много добре.Утре ако има време мисля да изляза да се окалям,да видим все пак каква е ползата от моето подобрение.
        Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

        Коментар


        • #19
          От: Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

          Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
          Ето как спестих 400лв от калници [ATTACH=CONFIG]369478[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]369479[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]369481[/ATTACH]
          цялата работа ми струваше 2лв за болтчета,шайби и гайки и половин ден работа,единственото което не ми харесва е че болтчетата и шайбите са бели,ако бяха черни щеше да е почти оригинално.
          Някой има ли идея от къде мога да купя черни болтчета и шайби или болтове с разширена периферия?
          Много добре са се получили калниците,браво,а от какво си ги направил,евала

          Коментар


          • #20
            От: Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

            И какви бяха шарнирите, с които карат Руснаците че не разбрах. Или в тази тема си пише кой как му дойде

            Коментар


            • #21
              От: Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

              Калниците са от една черна пластмаса която намерих на сметището на моето село,не се шегувам.Даже ми остана за още едни калници материал но е малко по тясна,лентата която остана.А сега с черните болтчета направо си е като оригинално.Ти кога мислиш да се прибираш,за коледа ли?
              Руснаците не знам с какви шарнири карат,колегата Pakss ми обеща в четвъртък да ми прати шарнирите,като дойдат ще се опитам да ги разгадая.Един приятел днес ми подари един от хонда но няма да стане.Ако открия нещо ще пиша.
              Последно редактирано от Warrer; 11-10-11, 22:03.
              Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

              Коментар


              • #22
                От: Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

                Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
                Калниците са от една черна пластмаса която намерих на сметището на моето село,не се шегувам.Даже ми остана за още едни калници материал но е малко по тясна,лентата която остана.А сега с черните болтчета направо си е като оригинално.Ти кога мислиш да се прибираш,за коледа ли?
                Руснаците не знам с какви шарнири карат,колегата Pakss ми обеща в четвъртък да ми прати шарнирите,като дойдат ще се опитам да ги разгадая.Един приятел днес ми подари един от хонда но няма да стане.Ако открия нещо ще пиша.
                По коледа съм си вкъщи дай боже!Доста има какво да науча от теб!

                Коментар


                • #23
                  От: Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

                  Не знам дали има какво толкова да научиш ама как ще се окаляме
                  Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Подобрения и взаимозаменяеми части за Rengade 800

                    Първоначално публикуван от Warrer Преглед на мнение
                    Не знам дали има какво толкова да научиш ама как ще се окаляме
                    Ще направим една кална баня дано да има и малко сняг като се прибера че много ми харесва

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X