Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CF MOTO

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: CF MOTO

    Само така! X6 и X8 са супер машини!

    Коментар


    • #62
      От: CF MOTO

      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
      Ето ме и мен отново. ... и сега от неговата фирма ще си купя следващото CFmoto...
      Значи въпроса от темата вече е решен или 1 мотоциклет за подправка не е излишен?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #63
        От: CF MOTO

        Здравейте, реших да повдигна тази тема малко, как са след 3 години мненията и впечатленията за CFmoto, обмислям преминаване към такава машина, та да се допитам до вас. Плюсовете, който мисля, че имат са регистрацията, гаранция 2 години и сервиз, предполагам с налични резервни части - бързо отремонтиране(на това най-разчитам). Тук изниква въпроса от къде да се купи, намерих два дилъра "Колос" и "ЕксШоп"(предполагам тези са румънците, които колегата споменава по-горе). Кой от тях е по-коректен и е за предпочитане?
        Другият ми основен въпрос е за UTV моделите им, не открих никакви мнения тук за тях, има ли изградено мнение за тях? По принцип обмислянето е за АТV, но много ми допада идеята за UTV... Поздрави.
        "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

        Коментар


        • #64
          От: CF MOTO

          Корави на миньорска кирка са, имам две и единствения по-така ремонт беше каретата на карданите и двете имаха проблем след 6000 км. Стават от някакво Митсубиши Панчарево и след като се сменят с такива нямат вече грижи. Не са много мощни като другите им събратя, но спокойно влачат двама човека заедно с багаж в два куфара, ако приемаш съвет купи си дълга база, значително по-стабилно е на какъвто и да е наклон. За частите няма грижи, всичко с най-голямото закъснение отнема седмица и от двата дилъра, цените няма изобщо да ги коментирам, джобни стотинки са.
          Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

          Коментар


          • #65
            Здравейте някой продава ли cfmoto atv без значение година?

            Коментар


            • #66
              Има ли някой впечатление от CF Moto C Force 450 DLX. Търся си някаква играчка, за разходки. Машината която ми предлагат е 2021г,на 4200км,какво да гледам при огледа. Това ще ми е първо АТВ, и съм невежа по темата.
              Благодаря предварително!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X