Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KFX700 - Кросист от класа...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: KFX700 - Кросист от класа...

    Чак да се счупи не....но нещо може да се изкриви по предницата....аз лично с мойто работно не бях скачал много ,но като отидох на състезанито в троян и като гледах как скачат, как някои забиват предницата а други не то е близко до акъла

    Коментар


    • #17
      До: KFX700 - Кросист от класа...

      И аз така си мисля, но наще още малко ще ми ЗАБРАНЯТ да скачам поради причината, че можело да се счупи...?!
      Горе главата, дори и да е празна!!

      Коментар


      • #18
        До: KFX700 - Кросист от класа...

        Незнам дали тази писта е за атв или мотори ,но ако е за мотори има голяма разлика при нас има една писта за мотокрос и аз ходих на нея 1-2 пъти скокчета да правя,но дори и да не връшам гаста пак забиваше предницата

        Коментар


        • #19
          До: KFX700 - Кросист от класа...

          Попринцип говоря не само за предницата (вече не падам на нея) дали KFX 700 може да понесе такива скокове без сериозни счупвания?
          Горе главата, дори и да е празна!!

          Коментар


          • #20
            До: KFX700 - Кросист от класа...

            Еми ти ще си отговориш сам на този въпрос като си видиш клипчето на което пише ,скок,някъде на 10-тата секунда

            Коментар


            • #21
              До: KFX700 - Кросист от класа...

              Първоначално публикуван от off-roadera Преглед на мнение
              Еми ти ще си отговориш сам на този въпрос като си видиш клипчето на което пише ,скок,някъде на 10-тата секунда
              На мен ми е най-лесно да си отговоря, но искам да чуя още няколко мнения по въпроса..
              Горе главата, дори и да е празна!!

              Коментар


              • #22
                До: KFX700 - Кросист от класа...

                Първоначално публикуван от KFX7oo Преглед на мнение
                И аз така си мисля, но наще още малко ще ми ЗАБРАНЯТ да скачам поради причината, че можело да се счупи...?!
                Да, не нещо ами много работи може да се счупят. Може да се извие стъблото на амортисйора, може да ти се разбият лагери на амортисйорите и осите. Може да се счупи нещо по тебе. За момента имайки впредвид големината на скоците и това ,че предполагам не си много тежък няма да навреди на атв-то сериозно. Изчети темата за настройката на окачването и си затегни компреята на задния амортисйор щото на кфха само на задниа може и гледай да падаш повече на него. попринцип ако скока се цели и се пада на понанадолното демек местото за приземяване натоварването е много по малко. Намери си по малък скок и се опитвай да целиш понанадолното. А най-добре смени атв-то. Но имай впредвид , че това е доста натоварващо и дори и на кросово атв, след време ще трябва да се поправи нещо.
                It's not the Ride, It's the RIDER

                Коментар


                • #23
                  До: KFX700 - Кросист от класа...

                  Кьде да намерим темата за настройки на ходовата част

                  Коментар


                  • #24
                    До: KFX700 - Кросист от класа...

                    Първоначално публикуван от ATV_RIDER Преглед на мнение
                    Да, не нещо ами много работи може да се счупят. Може да се извие стъблото на амортисйора, може да ти се разбият лагери на амортисйорите и осите. Може да се счупи нещо по тебе. За момента имайки впредвид големината на скоците и това ,че предполагам не си много тежък няма да навреди на атв-то сериозно. Изчети темата за настройката на окачването и си затегни компреята на задния амортисйор щото на кфха само на задниа може и гледай да падаш повече на него. попринцип ако скока се цели и се пада на понанадолното демек местото за приземяване натоварването е много по малко. Намери си по малък скок и се опитвай да целиш понанадолното. А най-добре смени атв-то. Но имай впредвид , че това е доста натоварващо и дори и на кросово атв, след време ще трябва да се поправи нещо.
                    Точно от такъв отговор се нуждаех! Мерси много!
                    Горе главата, дори и да е празна!!

                    Коментар


                    • #25
                      До: KFX700 - Кросист от класа...

                      Първоначално публикуван от ANTON ODESOS Преглед на мнение
                      Кьде да намерим темата за настройки на ходовата част
                      Има търсачка за тази работа.

                      Коментар


                      • #26
                        До: KFX700 - Кросист от класа...

                        кавазакито е малко тежичко за скокове.с 450 кубика ще се скача доста по-лесно.Николен с неговата YFZ450 си представям как скача
                        Kawasaki KX250F

                        Коментар


                        • #27
                          До: KFX700 - Кросист от класа...

                          Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                          кавазакито е малко тежичко за скокове.с 450 кубика ще се скача доста по-лесно.Николен с неговата YFZ450 си представям как скача
                          Не е само до YFZ-та, иска си и друго!

                          Коментар


                          • #28
                            До: KFX700 - Кросист от класа...

                            az съм от добрич и на летището тука са се образували издатини кадето са фугите (запустяло е) ии е много яко за скочкета до 2-3 метра дължина и 50-60 санта височина...проблема е че е асвалт....аз съм с 200ЦЦ китайка и съм доволен защото е малко побългарено АТВ-то...пипано е двигателчето сега много хубав звук вади направо мърка а окачването ми е меко отпред и средно отзад...хубаво се получава ... ще пусна видео материал като ида с камерата + това на места кадето пътя е на бабунки от първата като флезе предницата на трета или втора давам газ така че да падне равномерно или по-скоро да е леко отзад и да се приземи плавно на предницата...на летището скачам на трета (най-голям ряз имам там ) и точно преди скока давам до 70-80% газта...незнам преди няколко дена ми хрумна да скачам и без никой да ме е учил бая добре се справям(така ми казаха) пък и като гледам други клипове с 450сятки как скачат по-малките скокове точно същото го правя...сега търся някаде на по-меко да се приземя и да се науча да прихващам наклон(ако има такъв) нанадолнище...
                            Няма кал - Няма кеф !!!
                            Suzuki Samurai LJ410 1984
                            Suzuki LTZ400 2008
                            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                            Коментар


                            • #29
                              До: KFX700 - Кросист от класа...

                              Ето какво се получава с 450-тка + луда глава - http://vbox7.com/play:6760a399
                              Горе главата, дори и да е празна!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X