Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KFX700 - Кросист от класа...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KFX700 - Кросист от класа...

    Здравейте, след като от 4 дена открихме 1 крос писта в Монтана реших и аз да се покажа какво мога! Моля не ми се смейте все пак са само 4 дена! Ето клипове:

    1. https://htftp.offroad-bulgaria.com/K...1012009033.mpg

    2. https://htftp.offroad-bulgaria.com/K...1022009042.mpg

    3. https://htftp.offroad-bulgaria.com/KFX7oo/skokk.mpg

    Само да споделя, че KFX700 не е толко неподходящ за скокове!
    Мисля, че като за 12 годишен се справям добре.Вие кажете...
    Последно редактирано от KFX7oo; 01-02-09, 22:00.
    Горе главата, дори и да е празна!!

  • #2
    До: KFX700 - Кросист от класа...

    Първоначално публикуван от KFX7oo Преглед на мнение
    Само да споделя, че KFX700 не е толко неподходящ за скокове!

    МММммм много е неподходящ за скокове,дори и само като гледам клиповете.Едни пичове си взеха КФХ 700 и минаха през цеха да го видим и малко го покарах като скочих на скока с него и като се преземих така заура,че не е истина.

    Браво МНОГО ДОБРЕ се справяш,искам да те видя на мотокроса да КАРАШ дори и да е с 700ката.

    Коментар


    • #3
      До: KFX700 - Кросист от класа...

      Супер се справяш като за 12 годишен. Продължавай само така
      Иначе КФХ и скокове.................... Правили сме го тоя опит с един приятел преди 3-4 год и беше далеч от истината. И мотокроса не е само скокове. По мое мнение те са 1/3 другата 1/3 са завойте и управлението по неравности и не на последно място 1/3 издръжливост. Още един съвет не се опитвай да прескачаш целия скок от първия клип с КФХ ако уцелиш ръба може да те хвърли доста лошо.
      It's not the Ride, It's the RIDER

      Коментар


      • #4
        До: KFX700 - Кросист от класа...

        Първоначално публикуван от KFX7oo Преглед на мнение
        Мисля, че като за 12 годишен се справям добре.Вие кажете...
        Браво браво, много добре се справяш даже Продължавай в същия дух и занапред

        Коментар


        • #5
          До: KFX700 - Кросист от класа...

          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение

          МММммм много е неподходящ за скокове,дори и само като гледам клиповете.Едни пичове си взеха КФХ 700 и минаха през цеха да го видим и малко го покарах като скочих на скока с него и като се преземих така заура,че не е истина.

          Браво МНОГО ДОБРЕ се справяш,искам да те видя на мотокроса да КАРАШ дори и да е с 700ката.
          Ти сериозно ли искаш да накараш човека да се яви с КФХ700 на крос трасе? Или само се гъбаркаш с него чешейки клавиатурата.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            До: KFX700 - Кросист от класа...

            Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
            Браво МНОГО ДОБРЕ се справяш,искам да те видя на мотокроса да КАРАШ дори и да е с 700ката.
            Мерси! Малко трудно ще дойда, но не се знае . Иначе може ли да ми кажеш техниката за прескачане на по-големи скокове? Или въобще за прескачане?
            Горе главата, дори и да е празна!!

            Коментар


            • #7
              До: KFX700 - Кросист от класа...

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Ти сериозно ли искаш да накараш човека да се яви с КФХ700 на крос трасе? Или само се гъбаркаш с него чешейки клавиатурата.
              Ами гъбаркам се.

              Коментар


              • #8
                До: KFX700 - Кросист от класа...

                Първоначално публикуван от KFX7oo Преглед на мнение
                Мерси! Малко трудно ще дойда, но не се знае . Иначе може ли да ми кажеш техниката за прескачане на по-големи скокове? Или въобще за прескачане?
                Писал съм ти ЛС

                Коментар


                • #9
                  До: KFX700 - Кросист от класа...

                  Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                  Писал съм ти ЛС
                  Моля ти се е пич кажи техниката .. ако треа и на мене на ЛС ама я кажи ПЛС
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • #10
                    До: KFX700 - Кросист от класа...

                    тя техниката да се предаваше по ЛС ехеее трябва от вътре да ти идва иначе колкото и да те учат и да ти обясняват ... данеби на Николен някои да му е писал лични съобщения как да скача и как да кара
                    Калин Величков

                    Коментар


                    • #11
                      До: KFX700 - Кросист от класа...

                      Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                      Ами гъбаркам се.
                      Николенски - не така бре мен

                      Не обръщайте форума на чат.Има по подходящи за целта места в нета.
                      Що не вземеш да напишеш подробно каква е техниката при скоковете.Кога да дават гас във въздуха и кога спирачка...
                      вече си ветеран в тази област

                      Форума е медия в която хората търсят полезна информация допринеси и ти с един полезен пост за това

                      Коментар


                      • #12
                        До: KFX700 - Кросист от класа...

                        Първоначално публикуван от Brute-Force Преглед на мнение
                        тя техниката да се предаваше по ЛС ехеее трябва от вътре да ти идва иначе колкото и да те учат и да ти обясняват ... данеби на Николен някои да му е писал лични съобщения как да скача и как да кара
                        Малко неподготвен се изказваш
                        Да наистина попринцип трябва доста да те влече и да имаш малко определени качества, но по твойта логика нямаше а има тренйори по мотокрос и школи за каране. Нагласта е много важна но това тука е доста опасен спорт и ако някой преди това не ти покаже някой неща последстията са кофти. Аз лично бях 2 месеца с пирони и гипс преди да се науча че не се връща газта преди скока щото атв-то забива нос. А може и доста по зле да бъде За това е изключително важно да има информация даже дори някой да ти покаже на место. Добре че поне е в интернет е пълно идеята за такава тема е добра. Пуснах една за окачването, мисля да пусна и една за скоци и Николен ще помага.
                        It's not the Ride, It's the RIDER

                        Коментар


                        • #13
                          До: KFX700 - Кросист от класа...

                          Първоначално публикуван от ATV_RIDER Преглед на мнение
                          Пуснах една за окачването, мисля да пусна и една за скоци и Николен ще помага.
                          Браво!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: KFX700 - Кросист от класа...

                            Първоначално публикуван от KFX7oo Преглед на мнение
                            Мерси! Малко трудно ще дойда, но не се знае . Иначе може ли да ми кажеш техниката за прескачане на по-големи скокове? Или въобще за прескачане?
                            На ПЪРВО място сменяш АТВ-то. С какво ли... ами с нещо по-спортно, по-леко, че зелени хипопотами не летят, а ако случайно литнат... малее как яко се забиват... КФХ 700 е добър за много приложения, ама скоковете не са му силното място.

                            Коментар


                            • #15
                              До: KFX700 - Кросист от класа...

                              Първоначално публикуван от ATV_RIDER Преглед на мнение
                              Пуснах една за окачването, мисля да пусна и една за скоци и Николен ще помага.
                              Да това ще е много добра идея! За да не отварям нова тема искам да Ви попитам дали от такива скокове като 1-вия може ATV-то да се счупи?
                              Горе главата, дори и да е празна!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X