Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Dakar 2009 - ATV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Dakar 2009 - ATV






    Само на тези участници намерих снимки.Ужасно малко инфо има за ATV-та на Dakar.Това на nerf bar-овете са резервоарите
    Николай Миланов

    "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

  • #2
    До: Dakar 2009 - ATV

    Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
    Ужасно малко инфо има за ATV-та на Dakar.Това на nerf bar-овете са резервоарите
    И мен лично много ме дразни факта че АТВ-та ги няма никакви(като инфо) на Дакара, иначе това на нерф баровете не са само резервуари а и така да се каже багажник за части и инструменти
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #3
      До: Dakar 2009 - ATV

      На POLARIS-а (видях го в репортажа по eurosport) бяха само резервоари,а сега видях,че на Renede няма ...май харчи мноооого малко
      п.п. Толкова ниско разположени резервоари ми се струва малко опасно!
      Николай Миланов

      "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

      Коментар


      • #4
        До: Dakar 2009 - ATV

        Те като са карбонови не мисля че е опасно.едни харчат други не ха ха ха
        Запомнете това[IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic5673_1.gif[/IMG]На първата картинка пише"Когато всичко се прецаква...."На втората".....Помни,че винеги може да стане по-зле!!!

        Коментар


        • #5
          До: Dakar 2009 - ATV

          Е честито на MACHACEK и...мноооого Ямахи,много нещо
          Николай Миланов

          "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

          Коментар


          • #6
            До: Dakar 2009 - ATV

            Вярно ... като гледах по eurosport най-много са ямахите а казват , че хонда трх 450r била най-добра за дакар.Вярно ли е
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • #7
              До: Dakar 2009 - ATV

              Първоначално публикуван от nism0 Преглед на мнение
              На POLARIS-а (видях го в репортажа по eurosport) бяха само резервоари,а сега видях,че на Renede няма ...май харчи мноооого малко
              п.п. Толкова ниско разположени резервоари ми се струва малко опасно!
              На РЕНЕГАДА са разположени под задните калници, проучихме обстойно машината на Патронели и събрахме около 20-ина снимки...



              Ето и пълно описание от самия Патронели за тези, които разбират испански - http://www.youtube.com/watch?v=0Bxw7zUBEDc&NR=1
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-04-09, 22:41.

              Коментар


              • #8
                До: Dakar 2009 - ATV

                Винаги съм се чудил защо са им толкова високи маските на моторите и ATV-тата!

                Коментар


                • #9
                  До: Dakar 2009 - ATV

                  Първоначално публикуван от georgi86 Преглед на мнение
                  Винаги съм се чудил защо са им толкова високи маските на моторите и ATV-тата!
                  Това са спойлери за предпазване на уредите за навугация- роудбук холдер, триомастер, 2 GPS-а и т.н.
                  Ето как го направихме ние за по-бързо

                  Коментар


                  • #10
                    До: Dakar 2009 - ATV

                    Това АТВ ако се обърне по пътя ще станат само екранчета болчета и кабели от тия GPSи и холдъри,няма ли да е по сигурно ако се сложат някаде например най отпред на седалката,под капачката на резервоара,но в случея там има друга чантичка,ами на преднита калници,така че да ги вижда шофера,така на кормилото ми се виждат много на грешно място,при падане ...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Dakar 2009 - ATV

                      Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                      Това АТВ ако се обърне по пътя ще станат само екранчета болчета и кабели от тия GPSи и холдъри,няма ли да е по сигурно ако се сложат някаде например най отпред на седалката,под капачката на резервоара,но в случея там има друга чантичка,ами на преднита калници,така че да ги вижда шофера,така на кормилото ми се виждат много на грешно място,при падане ...
                      Сложени са там , защото се виждат най-добре . При най-малкото заглеждане в страни и си на земята ... при падане в повечето случеи и без това се чупят ами там поне да може да се виждат .
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • #12
                        До: Dakar 2009 - ATV

                        Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                        Това АТВ ако се обърне по пътя ще станат само екранчета болчета и кабели от тия GPSи и холдъри,няма ли да е по сигурно ако се сложат някаде например най отпред на седалката,под капачката на резервоара,но в случея там има друга чантичка,ами на преднита калници,така че да ги вижда шофера,така на кормилото ми се виждат много на грешно място,при падане ...
                        Няма как да ги виждаш на друго място, а и тези са водоустойчиви и противоударни, трудно се чупят (знам от опит)
                        На Дакар всички карат с такива...Мислено е много по тия неща...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Dakar 2009 - ATV

                          Къде ще се провежда това състезание?Или вече се е провело?
                          Kawasaki KX250F

                          Коментар


                          • #14
                            До: Dakar 2009 - ATV

                            Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                            Къде ще се провежда това състезание?Или вече се е провело?
                            Питаш къде ще се провежда Дакар, и дали е минало! Ти от къде изпадна?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Dakar 2009 - ATV

                              Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                              Къде ще се провежда това състезание?Или вече се е провело?
                              2-16 януари 2010 в Аржентина и Чили.
                              Барабар Петко с мъжете...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X