Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-Люлин Планина

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Люлин Планина

    Това клипче ме разсмя доволно Благодарение на коментарите на пацо Евала ви.

    Коментар


    • #92
      До: Люлин Планина

      Първоначално публикуван от pepi_honda Преглед на мнение
      Този Tpunep си е наваксал много бързо почивката... Браво браво много яко е било това наклонче отстрани но пътя направо ви е разказало играта, като гледам повечето клипчета са от там, явно си е било HARD другия път като дойда ще ви покажа как става
      Ха-Ха Ти вземи си приготви и резервни ботуши, че големо бутане ще падне, гаранция ще изхарчиш поне два комплекта чепици., иначе каране нема много, ама преоткрих колко е благо да си сеирджия.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #93
        До: Люлин Планина

        Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
        Нищо не ме радва повече от доволна клиентела!

        Трипера отметна повечето работа тоя път.

        Евала пичове.Аз не успях да доидаПацо след ремонта си е трепач , а Jam'ма с това маваши за малко да отсече буката.Дано мине по-бързо 'крачето' .
        Последно редактирано от Desislav Cekov; 22-12-09, 08:44.

        Коментар


        • #94
          До: Люлин Планина

          Аз имам един въпрос... кой е оператора-коментатор
          Много ме радва как говори просто коментарите ме пръсват от смях
          [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

          Марин Маринов - 0885114702

          Коментар


          • #95
            До: Люлин Планина

            Ако не се лъжа коментатора е пацо Той ги мисли такива по надоло го има същия клип без ефектите

            Коментар


            • #96
              До: Люлин Планина

              Първоначално публикуван от NooS Преглед на мнение
              Аз имам един въпрос... кой е оператора-коментатор
              Много ме радва как говори просто коментарите ме пръсват от смях
              Aз кой друг, обаче ако требва да съм честен и мен ме напуши смях като ги гледах за сефте, а се мислех за малко по сериозен човек, явно съм се подвел със самооценката.
              Иначе съм сериозен ама понякога когато ми се случи.
              Сега мислим и аз да се обзаведем с една камера, че отървахме една камара търкали таман Ванката ще ги режисира по добре, като има двойно матрИал.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #97
                До: Люлин Планина

                Аз съм още начинаещ и на повечето места ми беше трудничко.................ама все пак беше много приятно за първо зимно изкарване.

                Коментар


                • #98
                  До: Люлин Планина

                  Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                  Aз кой друг, обаче ако требва да съм честен и мен ме напуши смях като ги гледах за сефте, а се мислех за малко по сериозен човек, явно съм се подвел със самооценката.
                  Иначе съм сериозен ама понякога когато ми се случи.
                  Сега мислим и аз да се обзаведем с една камера, че отървахме една камара търкали таман Ванката ще ги режисира по добре, като има двойно матрИал.
                  Цитирам Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече"
                  [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                  Марин Маринов - 0885114702

                  Коментар


                  • #99
                    До: Люлин Планина

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    ТHE BEST OF MOVIES ATV FORUM.
                    Десо,докато гледах клиповете се канех да напиша точно това,но си ме предварил ! Просто уникално,все едно слушам Чип и Деил, мн.ме кефи!! Ванка това си го слагам на скайпа да го гледат приятели !

                    "А и дръжките спри!! Тва са си 2 коня бе ей! Представи си,че са 3 сантима и неможе да излезеш...."
                    Последно редактирано от Бойко; 22-12-09, 03:56.
                    [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                    Коментар


                    • До: Люлин Планина

                      След активни неколко дена на пиянско-кулинарен отдих дойде време да видим сметката на натрупаните калории, а и един от главните герои на сериала реши тайно напук да си строши машината(бива ли така?) Та в доста намален състав криво лево се измъкнахме сабале от София, кой пил до сутринта, кой постил 40 дена преди това, те със такива производственни неуредици се изсипахме у гората, миналата седмица снег до колене а сега немаше и помен от него ама за сметка на тава голЕма гьоч, ама голема.
                      Първата серия от клипчетата са малко скучновати ама то това докато не загреем, така че ако искайте ги гледайте освем ако не ви се слушат простотии.






                      Последно редактирано от Tpunep; 26-12-09, 21:02.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • До: Люлин Планина

                        Тука една простотия легнах зад една бабуна Пепи да ме прескача(а не бех пил) Другия Ваньо също снима по одалече ама предполагам по късно и той ще си пусне клипчетата.

                        Малко фрийстайл примесен със Пернишки стил


                        Последно редактирано от Tpunep; 26-12-09, 21:23.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • До: Люлин Планина

                          Сега вече требва да има интересни клипчета ама още се качват в Тубата като се метнат ша ги метна и Аз.




                          Последно редактирано от Tpunep; 26-12-09, 23:00.
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • До: Люлин Планина

                            Паце от другия понеделник си от 22:00 по телевизията, утрепал си Слави, Азсис, Иван&Андрей,Др Хаус итн...
                            Много хубаво последното, умрех си от мъка че днеска цел ден ремонтирам, е не баш цел ден ама от 19:30 до към 20:15 човърках нещо.

                            Коментар


                            • До: Люлин Планина

                              Вземи оправи дзверо да си на линия, а пък утре като сме на кафе ще ти доразкажем нецензурираната версия.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • До: Люлин Планина

                                Много добри клипчета ! едвам си измих мотора днес от тези калища и освен това всичко ме боли от тези хвърляния и вдигания на маторя другия път няма да направя тази грешка да тръгна така ! Междо другото предлагам да си направим една пистичка на Пернишкия Ерзберг
                                CRF - Contingency Reaction Force

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X