Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HR-Люлин Планина

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Люлин Планина

    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
    Симо с тоя коч щом почна да ги мета значи му е време за неква по серт машинка.
    Симо почна да ги мета на чужда отговорност, на баш последното се вижда как укасе тролея и малко се задъхах.

    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
    Айде тренирайте, пък след време на проверовъчен.
    Абе Я от малък съм си торйкаджия, по уценки, ама тука ми тича, може и петица да избутам.

    П.П. Интересното па не беше на лента ама здраве да е..

    Коментар


    • #47
      До: Люлин Планина

      Евала на вас група, ако не бях на работа щях и аз да дойда.

      Коментар


      • #48
        До: Люлин Планина

        http://www.youtube.com/watch?v=3lT06--rX84

        Коментар


        • #49
          До: Люлин Планина

          Нещо ми хареса на гости и след Коча и компания се отбих при Jam.Благодаря за гостоприемството и малко видео.Бяхме само двамата и маи стана интересно.обиколихме набързо всички екстрими наоколо и беше един страхотен ден,само малко прашен.

          Jam, другия път Враца ни зове,пък ако има още мераклий.














          Коментар


          • #50
            До: Люлин Планина

            На 28.11.2009 ми дойдоха гости. От Враца..
            Викам ше го заведа (абе то само Ангел дойде) на Люлин планина, там е гадно, ще му хареса!

            И

            Наопаки по моторджииската пъречка, заобиколно. (подхода и беше пепелясал и нямаше потегляне - извинение за пред Трипера)


            Почти Декември с пепеляк, кааажи честно..


            Ангел от сутринта си каза че е решен на Трипер Ексрим N98087465381.


            Другия път и наопаки, прага подаде.


            Ангел асфалтира целата кариера за един следобед.


            Тука.


            И тука.


            А тука можело и така.


            И така..


            Но в никакъв случай ТАКА!


            Абе не си остави нищо за другия път.



            Вече 29.11.2009 за малко в квартала.

            Хвърляне от тъч на KLX450R.
            Първи опит 3м 27см.


            Първи опит:
            Баира поведе с 1 на 0


            Втори опит:
            1 на 1

            Коментар


            • #51
              До: Люлин Планина

              Винаги съм знаел че Ангел е с големи възможности, защо обаче се запъва по наще като "теле в железница"? Изглежда повечето публика му се отразява зле, там като сте били двамката се чуства по спокоен!
              Ванка страшни филмчета, страшни екстриймчета. Чак ми се докара пак в гората с АТВ.

              Коментар


              • #52
                До: Люлин Планина

                Браво браво добро каране сте направили, аз неможах да се включа поради технически причини, но тази събота мисля да съм на линия а този KLX може да се хвърля още много преди да ме стигне мен
                CRF - Contingency Reaction Force

                Коментар


                • #53
                  До: Люлин Планина

                  Честно казано вече почвам да ви завиждам, така ми се кара че две не виждам като ви гледам, сетил съм се за едни улеи които от бая време не съм ходил там, дано не падне сняг докато се оправя и ще ви водя така че си пазете новите гуми. Ванка гледам че вече го престраши тоя улей при вас и си го меткаш за здравей здрасти, кофтито е че не си личи много наклона и последните метри става все по стръмно баш когато на машинката почват да и падат оборотите. Давай качвай и от следващите карания че все едно съм бил с вас.
                  Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Люлин Планина

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    Винаги съм знаел че Ангел е с големи възможности, защо обаче се запъва по наще като "теле в железница"? Изглежда повечето публика му се отразява зле, там като сте били двамката се чуства по спокоен!
                    Ванка страшни филмчета, страшни екстриймчета. Чак ми се докара пак в гората с АТВ.
                    Kъде бе Десо толкоз се запъвам? На последното ни каране закачих един корен за целия ден,а на другия минах сам всичко за 2часа,но ги нямаше гостите от Роман

                    Коментар


                    • #55
                      До: Люлин Планина

                      Първоначално публикуван от angelgp Преглед на мнение
                      Kъде бе Десо толкоз се запъвам? На последното ни каране закачих един корен за целия ден,а на другия минах сам всичко за 2часа,но ги нямаше гостите от Роман
                      Геле той Началника е като старшината на ротата, вместо да те поФали само псуванье за мотивация, споко като заФърли колелото и се върне у правата вера тогава глей сеир, че той нещо отвикна клечки имало, камъните били криви и трошили машината, свикна да си върти кръгчета на Супермотото и забрави че търкалите и запъваньето е част от карането, чувам че некъкав Ренегад щял да взема и тогаз.....
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Люлин Планина

                        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                        Геле той Началника е като старшината на ротата
                        Пацо,ама и аз кво се връзвам.Ще взема да се преместа в Меките Riders та белкем съм в челните редици
                        Последно редактирано от Desislav Cekov; 01-12-09, 07:45.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Люлин Планина

                          Първоначално публикуван от angelgp Преглед на мнение
                          Пацо,ама и аз кво се връзвам.Ще взема да се преместа в Меките Riders та белкем съм в челните редици
                          Достатъчно добре те познавам как караш, и знам какво можеш!


                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          ... че той нещо отвикна клечки имало, камъните били криви и трошили машината, свикна да си върти кръгчета на Супермотото ...чувам че некъкав Ренегад щял да взема и тогаз.....
                          Къв Регенерат беееее!?? - като мина 40 и се отдам на състезания с тетрадки!

                          ... иначе мога да ти покажа това онова, не само да се отваряш!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Люлин Планина

                            Десо честито за Ренегада!
                            С здраве да си го караш, кой модел взе ? 500 или 800 ?

                            Коментар


                            • #59
                              До: Люлин Планина

                              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                              Къв Регенерат беееее!?? - като мина 40 и се отдам на състезания с тетрадки!
                              Що се ебаваш с четворките, а? Тебе мечка газила ли те е, а

                              ПП Катерете си там Люлин планина и оставете ЕВЕРЕСТ на нас............
                              Прикачени файлове
                              0887 246718

                              Коментар


                              • #60
                                До: Люлин Планина

                                Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                                Що се ебаваш с четворките, а? Тебе мечка газила ли те е, а

                                ПП Катерете си там Люлин планина и оставете ЕВЕРЕСТ на нас............
                                Каква мечка, какъв Еверест остави алпинизма, тебе ти требва да се насочиш към гмуркане, подводен риболов и тем подобни. Я виж тая подводница, некакъв такъв тип на каране и трябват на четворките.
                                Прикачени файлове
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X