Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Некакъв преход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Некакъв преход

    Прехода който направихме, леко претърпе корекции от който бяхме планували ама важното е да ги има трите неща на линия. Та ден първи тръгнахме от София и стигнахме до Банско по план, ама след това малко се поумешаха нещата и прехода тръгна в друга насока, които не са много за споделяне пред по-широка аудитория ама беше гот. Ето и линк за снимките не са кой знае какво ама е така като тръгнеш без професионален папарак.
    http://npace.snimka.bg/motorcycles/a...09471.14101892
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

  • #2
    До: Некакъв преход

    Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
    Прехода който направихме, леко претърпе корекции от който бяхме планували ама важното е да ги има трите неща на линия. Та ден първи тръгнахме от София и стигнахме до Банско по план, ама след това малко се поумешаха нещата и прехода тръгна в друга насока, които не са много за споделяне пред по-широка аудитория ама беше гот. Ето и линк за снимките не са кой знае какво ама е така като тръгнеш без професионален папарак.
    http://npace.snimka.bg/motorcycles/a...09471.14101892
    То така си тръгна тази година.Се се поумешват нещата.Пък и от как ми изчезна фотоапарата всичко върви в другата насока

    Коментар


    • #3
      До: Некакъв преход

      Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
      .......Пък и от как ми изчезна фотоапарата всичко върви в другата насока
      Снимал си нещо къде не требва
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        До: Некакъв преход

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        Снимал си нещо къде не требва
        Еи, еи, аре сега! Придържайте се към тематиката моля! Та к'ви са тия другите работи викате?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X