Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Роман - каране по ГПС трак /благодарско на Десислав/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Роман - каране по ГПС трак /благодарско на Десислав/

    Досега пусках теми в моторните разходки, но днес закачих ГПСто на АТВто и реших да е тук, да има и разнообразие ...

    И узряхме до основното при каране по непозната местност - трак на ГПС. Тук да благодаря на Деси, че сподели един хубав трак - приятен, без екстремни участъци, чудесно проходим /не е валяло скоро/ тамън като за начинаещи и при атвта и при гпс ориентиране.



    Тук набързо монтирахме една метална стойка на мястото на дясното огледало, дълго го мислехме къде да е, най - удачно май да е на кормилото, но пък се вижда трудно когато караш и гледаш напред, отвлича погледа, на огледалото пасна перфектно, но пък доста ще страда от дебелите клони??? та съм в дилема, май ще е на кормилото все пак ...



    трака вкаран, местноста уж ни е позната, но пътеките не са минавани в този район: Роман-Струпец-С.Бърдо-Ослен-Царевец и на там вече ни е познато тръгваме:




    лейтенанта протестира, ех тази армия, никаква дисциплина - задушавал се бил в каската и екип, а и нато било разрешило да си карат джуганите по баирите без каски поне е със служебното яке - ГореТекс, лепени шефове, дишащо - хората се грижат за бранителите ни:




    макар, че и то замина в багажното след няколко упражнения тип обърни сам мотора на тесен път



    аз в такива коловози влизам за първи път с атвто, и си се проявих като слаб шофьор на снимката не се вижда колко са кални и дълбоки мръсниците



    минават си се точно по средата, ама ме подхвърли един хлъзгав камък и си рипнах на скорост в коловоза и ни напред, ни назад - помислих, че ще откъсна кормилният прът чак, ама се размина но отлепих гумата от джантата, тук разбрах какво помагал борда на усилените джанти



    но пък разбрах че и лебедката понякога е нужно нещо, особено при такива ситуации, да не се мъчиш да дърпаш на ръка и да изкараш някоя херния на аванта тука още е лесно




    но тук вече няма измъкване, легне ли струга по корем, стои си прав и стойка не му трябва :



    с полиспаста е в час, въпреки, че казва, че на урала въжето е било 2см в диаметъра:



    тук видях че трябва да вържа едно коланче с халка за закачване в горният край на амортисьорите, чиста работа - закачаш и теглиш, че така си е мъка в калта



    а пък ние докато си караме, хората работят .... казват, че това да работиш е било на пари ... кой знае

    нарязано все едно че са буци сирене:







    а пък ние се прибираме, до Враца не стигнахме, но има време за всичко



    от карането разбрах едно, иска си тренировка да можеш да се оправяш по гпс и то на скорост и без да спираш, а и Деси предостави лесен трак, където в 80% и без това си беше ясно на къде да се кара, а да се пуснеш в Хоби клас не става само с ядене, иска и трениране
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

  • #2
    До: Роман - каране по ГПС трак /благодарско на Десислав/

    Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение

    ...



    ...

    Там последния път неможахме да се качим защото беше много кално! Заобиколихме участъка и продължихме.

    Избра ли сте по лошота поскока, по безинтересна е! На другата страна наистина да сте се изкефили.
    Няма защо да ми благодариш! След като го карате този ще ви дам още няколко!

    Коментар


    • #3
      До: Роман - каране по ГПС трак /благодарско на Десислав/

      Много красиви места за разходка има във вашия район! Поздрави!
      УАЗ 31512-Тото

      Коментар


      • #4
        До: Роман - каране по ГПС трак /благодарско на Десислав/

        Браво супер сте
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          До: Роман - каране по ГПС трак /благодарско на Десислав/

          браво много яки снимки .

          Коментар


          • #6
            До: Роман - каране по ГПС трак /благодарско на Десислав/

            Браво супер сте Браво супер сте Много красиви места

            Коментар


            • #7
              До: Роман - каране по ГПС трак /благодарско на Десислав/

              Първоначално публикуван от isso Преглед на мнение
              Много красиви места за разходка има във вашия район! Поздрави!
              Ооо има, има! Всякакви пътеки и пътища. Аз някаква част съм обходил там (имам вила в Д. Бешовица), други пътища съм ги почвал само. Абе красота!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X