Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се организираме на разходка около Русе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да се организираме на разходка около Русе


    Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
    Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

    Коментар


    • От: Да се организираме на разходка около Русе

      Е..е...Браво,така ми хареса,Газ...газ...газ....до дупка!
      sigpic

      Коментар


      • От: Да се организираме на разходка около Русе

        Днес обиколих региона,има много хубава кал,не трябва да изтърваме,сега е момента!
        Утре сутринта,ще отидем на Красен и ще чакаме там!
        Ако някой има друга идея,нека пише,може и на друго място да се срещнем.
        sigpic

        Коментар


        • От: Да се организираме на разходка около Русе

          Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
          Днес обиколих региона,има много хубава кал,не трябва да изтърваме,сега е момента!
          Утре сутринта,ще отидем на Красен и ще чакаме там!
          Ако някой има друга идея,нека пише,може и на друго място да се срещнем.
          Не знам дали е хубава калта, ама днес с Митко и Дънди също обиколихме, само ,че с моторите и след това два часа съм мил . А тя сега калта се смесва и с трева и става керпич.
          Ама кво да правиш, хобито такова .
          Диян Димитров

          Коментар


          • От: Да се организираме на разходка около Русе

            Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
            Не знам дали е хубава калта, ама днес с Митко и Дънди също обиколихме, само ,че с моторите и след това два часа съм мил . А тя сега калта се смесва и с трева и става керпич.
            Ама кво да правиш, хобито такова .
            E кажи сега де,карането ли ти хареса по-вече,или миенето?
            За утре,не споменамваш нищо,ще участваш ли в разходката?
            Ремонтите и миенето на машините,са неделима част от удоволствията,в нашето хоби!
            sigpic

            Коментар


            • От: Да се организираме на разходка около Русе

              Ако всичко е наред и ако спре да вали съм на линия. Утре ще калям АТВ-то .
              Диян Димитров

              Коментар


              • От: Да се организираме на разходка около Русе

                Днес много здраво каране направихме с Самуил. Направо се разцепихме,а за кал да не говорим!!!! Иваново, Кошов, Червен, Нисово, Щръклево, Иваново. Жалко само че няма снимки,но пък спомени-много!!!!!

                Коментар


                • От: Да се организираме на разходка около Русе

                  Здравейте днес минахте покрай къщата ни незнам кой ме е видял и излязох отпред пред къщи и ви видях. Аз карам малък крос, а мотора на татко е GAS GAS 400. Може на пролет да се включим

                  Коментар


                  • От: Да се организираме на разходка около Русе

                    Събрахме се пет АВТ-та,маршрута беше,Красен,Божичен,Мечка,Тръстеник,Божичен,Красен!
                    До финала стигнаха четири,"Полариса" на Бисака,омаля и двамата ги оставихме да си почиват в Тръстеник!
                    По-късно разбрахме,че в Тръстеник правели много буйни вина!
                    Иначе откъм калчица,неможем да се оплачем,дал господ!
                    Забелях Диян,да вади и прибира някакво фото,обаче резултат няма,може да му е свършила лентата!
                    sigpic

                    Коментар


                    • От: Да се организираме на разходка около Русе

                      Първоначално публикуван от desko_ Преглед на мнение
                      Здравейте днес минахте покрай къщата ни незнам кой ме е видял и излязох отпред пред къщи и ви видях. Аз карам малък крос, а мотора на татко е GAS GAS 400. Може на пролет да се включим
                      Всички сте добре дошли, дори може и да не чакате чак напролет .
                      Диян Димитров

                      Коментар


                      • От: Да се организираме на разходка около Русе

                        Ето малко снимки от вчера и плах опит да преразкажа събитията .

                        Началото беше както обикновенно, от базата на Маргарит.




                        Тръгнахме към Божичен. Много кал, локви и Марго понеже се опитваше да ги прелита ,се наложи да спрем тъй като Хондата намокри свещта и угасна.






                        От Божичен за да не минаваме по асфалт потърсихме път през горичката и естествено се натикахме в най големите храсти .




                        Все пак се наложи и малко асфалт, а посоката е Пиргово и трябваше някъде да пресечем линията.


                        И тъй като не открихме прелез, започнахме с глупостите .






                        Впоследствие се оказа, че имало прелез на около 500м. по нататък, амааа...
                        Пиргово го минахме на заварка и тук вече сме на баирите на Мечка.






                        Отидохме и до дунава да проверим нивото все пак .




                        Рутинна проверка на Полариса на Бисер. От време на време се обаждаше по нещо .










                        Последни забърсвания на очилата и продължаваме към Тръстеник.


                        Тук спряхме на едни екстриймчета да вдигнем малко адреналина.




                        Това беше вторият опит на Ричи, почти успешен .








                        Маргарит не се стърпя и реши и той да си пробва силите.










                        И първи опит - успешен .




                        Малко разяснение и на техниката на качване на такива екстрими .




                        Наиграхме се и продължихме за Тръстеник.
                        Тук стана лек инцидент. Бисер не успя да спре и блъсна спрелия Марго. И тъй като Марго държеше на съединител, от удара падна назад, а АТВ-то продъжи из нивата. Бисер се оказа много бърз и след кратка гонитба успя да скочи на АТВ-то и го завърна .


                        На Полариса явно не му понесе удара и категорично отказа да запали.


                        Следва дърпане до Тръстеник.


                        Марго потвърди, че всичко е наред и няма последствия от падането.




                        И ето прибрахме се благополучно . Следва най гадната част: МИЕНЕ .


                        Чак апарата ми се е запотил от тая кал.


                        Времето беше прекрасно и с подходящите хора нещата се получават . Поздрави на всички участвали!
                        Диян Димитров

                        Коментар


                        • От: Да се организираме на разходка около Русе

                          Поздравления!
                          Може да ти е плах опита,да представиш тази разходка,но си се справил професионално!
                          Само една забелжка има,първата снимка е от една друга разходка,от преди Нова Година,когато аз бях на трупчета!
                          Полека,лека започнаха и в нашия регион да се получават нещата,вече се събираме по десетина АТВ-та,дори и повече!
                          Искам да отбележа,че ако има желаещи да карат,ние от "Крейзи Фокс"предоставяме АТВ-та под наем,за регион Русе и Варна.
                          Тюркеджиев старши
                          sigpic

                          Коментар


                          • От: Да се организираме на разходка около Русе

                            Атевистите в Русе са наи-големите газари и наи - големите кара4и..

                            Коментар


                            • От: Да се организираме на разходка около Русе

                              Диди ти си невероятен творец трябва по-4есто да правиш такива снимки с леки пояснения! Браво гордея се с теб 4естно!!

                              Коментар


                              • От: Да се организираме на разходка около Русе

                                Трябва постоянно да се сабираме и да избухваме 4е е много якооо!!Ина4е скука голяма !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X