Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се организираме на разходка около Русе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да се организираме на разходка около Русе

    Здравейте !
    Наистина се получи страхотно каране с много сняг и групата беше много добра.
    Благодаря Марго
    Страхотни кадри Дидо.
    Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
    Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

    Коментар


    • От: Да се организираме на разходка около Русе

      ЕееееЙ.......Дияне,голям професионализъм,с новата си камера!
      Много якя ще излезне,като гледам що камшици изяде!
      Забелязах,че веднъж,беше я обърнал и снимаше напред,после назад,обаче на едно място ми се стори,че беше под теб и снимаше наобратно!
      Как ги правиш тези работи бре колега

      ТюркеДжиев старши
      sigpic

      Коментар


      • От: Да се организираме на разходка около Русе

        С много тренировки всичко се постига, особенно снежни търкали .
        Диян Димитров

        Коментар


        • От: Да се организираме на разходка около Русе

          Колеги, гледам че си изкарвате чудесно . 5-6 уикенда не бях в Русе но вече съм тук . Така че ако излизате събота или неделя пишете тук и аз да се включа. Не съм карал от около 1 месец и направо не се сдържам вече.

          Коментар


          • От: Да се организираме на разходка около Русе

            Първоначално публикуван от gtd2 Преглед на мнение
            Колеги, гледам че си изкарвате чудесно . 5-6 уикенда не бях в Русе но вече съм тук . Така че ако излизате събота или неделя пишете тук и аз да се включа. Не съм карал от около 1 месец и направо не се сдържам вече.
            неделя 11.00 часа красен

            Коментар


            • От: Да се организираме на разходка около Русе

              Много добро каране се получи, благодарен съм на Дидо че ни избра добър маршрут . Макар че и през Дунава да ни беше прекарал пак щяхме да сме доволни. Такъв сняг тази година едвали ще видим вече, така че скоро ще направим голямо организирано каране по нашите ГОРИ и БАИРИ със мощно обедно хапване и пииване. Това последното беше на половина лишено във Русенското каране и провали пълната 100% наслада, не схванах каква е идеята но нищо. Карал съм доста пъти из Русе и не ми е харесвало особенно , това обаче беше ПЕРФЕКТНО SNOW-RRUSSE. ПО-здрави на всички .
              ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • От: Да се организираме на разходка около Русе

                ААА било е нещо страхотно. Завиждам ви карал съм в сняг и знам какво удоволствие е - но за съжаление живея в южна България и тук снеговете изобщо не се задържат. Ще се постарая до другата зима да намеря ремарке и да се довлека в Русе ( аз съм повече от наполовина русенец така че доста често пребивавам там). Когато това стане ще ви потърся чрез форума. До тогава ще гледам клип четата всеки ден

                Коментар


                • От: Да се организираме на разходка около Русе

                  еии аз вече сьм готов !

                  Коментар


                  • От: Да се организираме на разходка около Русе

                    Прогнозата за неделя,е че температурите ще се повишат доста!
                    Възможност за изява на всички,които обичат калните и мокри бани!
                    Часът и мястото на срещата са ни известни!
                    sigpic

                    Коментар


                    • От: Да се организираме на разходка около Русе

                      Здравейте колеги.......незнам мястото на темата дали е тук и моля модераторите да ме извинят ако не е на място!
                      Искам да споделя радоста за изправянето на моята згъната джанта DID 9с 9х8.0 на HONDA TRX
                      След 3 дни обиколка в Русе при всички гумаджии и от части стругари за решаването на проблемът ми,намерих само един който се нави и успя да ми реши проблема!
                      Казва се МАРИН ИВАНОВ
                      Човека си направи няколко помощни детайла към машините които има и за няколко часа работа ми върна джантата , като нова
                      Ослугата ми излезе 45 лв.
                      КОЙТО МОЖЕ,ГО МОЖЕ......
                      GSM: 0886 431 369
                      Дано не се налага на никой да го търси,но ако има проблем........той е човека
                      Дано,да съм бил полезен!!!

                      Коментар


                      • От: Да се организираме на разходка около Русе

                        Аиде, и Бисер щом ще е в карането и аз идвам . Изтинско удоволствие за мен е да карам до POLARIS .
                        Да уточня само часът, 11.00ч тръгване нали, значи 10.30 да сме там ?
                        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • От: Да се организираме на разходка около Русе

                          Опа, пишете за утре и два мотора

                          Коментар


                          • От: Да се организираме на разходка около Русе

                            10:30 съм на линия

                            Коментар


                            • От: Да се организираме на разходка около Русе

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2051091.jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:5250200Кажете ми кой, аджаба, обикаля с трактор нивите в най-големия сняг? Сигурно карат курсове ка комбайнери

                              Коментар


                              • От: Да се организираме на разходка около Русе

                                Самуил,много хубаво,че ни информираш за този майстор,постоянно имаме нужда
                                от изправяне на джанти!
                                Щом си готов,идвай утре на Красен да караш с нас.
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X