Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

    Айде ние ще очакваме снимки от утрешното каране.А за другата седмица утре ще ходя да гледам един поларис предатор и може да се организираме за другата събота.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

      peychev какво става купи ли друго атв Айде че може да направим едно каране скоро време НО ще видим кога ще е това.., че тази седмица като карахме един колега влезе в един трап и леко си наби кръста и си удари леко колянцето. Дано му мине , че да продължим с каранията.

      Относно снимки - съжелявам, но нямахме възможност този път да снимаме. Това е така, защото на последното каране решихме да разучаваме нови горски пътчета и нямахме никакво време за снимки. За жалост..
      [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

      Коментар


      • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

        (Аз съм сина) Ами баща ми вече си намери машина.POPARIS PREDATOR 525.Вече можем да се организираме.Но не по рано от неделя.В събота се заучава (заработва) и не виждам как може да стане.За неделя има голям шанс , ако вие сте свободни - пишете.Идвал съм до Елена стотици пъти , но не ми е ясно от коя бензиностанция тръгвате.Да не би да става въпрос за тая срещу фирмения магазин на тамм .. мляко ЕЛЕНА сирена кашкавали и тия . За нея ли става въпрос . Поздрави
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

          Точно за нея става въпрос
          аз съм леко пострадалия
          кфх-а много му скача задницата а и трапа беше голям
          така ме удари все едно паднах от 2 метра на задника си
          а и съм с дискова херния та положението ми в момента и аз не знам какво е
          хем не ме боли хем ме боли
          аз най-рано след 2 седмици съм на линия
          атв-то е в софия за профилактика лепене на пластмаси и смяна на кормилен прът а ще трябва и ремък....

          Коментар


          • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

            такаммм Драго какво бих могъл да кажа освен - да се възстановяваш по-бързо, да стягаш атв-то иии те чакам в елена , защото гората е голяма и чака нас

            Пейчеви бихме могли да покараме в неделя, но най-вероятно ще съм сам ?! Ако няма проблем... бих могъл да ви изведа по горичките Ако не когато си дойде Драго и ще покараме. Без значение е за мен Но предпочитам да карам и в неделя така че пишете ако репите нещо
            [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

            Коментар


            • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

              Ами ще пиша ако решим нещо и аз пожелавам на колегата бързо възстановяване.И ти да не си мислиш , че сме някои профита Покарваме си , но не като профисионалости.Абе нещо много по-голямо от аматьори и по-малко от профисионалисти.Аз все пак съм на 13.Евентуално атв-тата които можем да организираме са 3 общо , но за 3-тото не е сигурно (става въпрос за shineray-a ) .HONDA TRX , POLARIS PREDATOR 525 и евентуално последния човек ще е с нещо по-слабо като SHINERAY.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                Ааа и ти не си мисли , че сме професионалисти Просто обичаме да караме за кеф Е , ще чакам да пишете ако решите нещо
                [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                Коментар


                • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                  (аз съм сина) Такаа ... преди малко говорих с баща си и той каза , че сега отива на гости в тоя човек с китаеца и , че ще го пита.Той каза , че ще му е по удобно да се срещнем на КРЪЧМАТА () в Яковци.Колега на теб там удобно ли ти е там Значи ... 90% е сигурно , че ще караме
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                    Ако искате можем да се чакаме на друго местенце и е страааашно близко до яковци. Става дума за Трухчевата къща. Има къде да си спрем атв-тата, и да се видим Какво мислите? Ако не , не е проблем да се срещнем на Ханче Яковци, което е в центъра на яковци.
                    [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                    Коментар


                    • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                      Aми ще видим какво ще стане.Трябва да говоря с баща си , защото онзи с шинерая искал до там да сме стигнели с неговия бус и вътре 3-те атв-та (не ми е ясно как се сабират 3 атв-та в пежо боксер).Каза , че щял да се разпадне до там .И то ще е един ден каране без почивка.Трябва да стигнем до там (60км) , там ще караме предполагам пак толкова и още 60км връщане.Ако сме с атв-тата трябва да се тръгне доста рано .Ще видим какво ще стане.Събота вечер съм пред компютъра и ще пиша.Ее и по-рано съм тука де ама
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                        Ааа и да не забравя ... коллега я дай скайп
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        08седем9010З60
                        MAKE RALLY NOT WAR
                        Confidence in Motion

                        Коментар


                        • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                          Пратил съм ти ЛС със скайпа ми Относно карането... както решите просто се обадете. Ще поддържаме връзка по скайп
                          [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                          Коментар


                          • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                            0к ... айде там ще пишем , че по-удобно
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            08седем9010З60
                            MAKE RALLY NOT WAR
                            Confidence in Motion

                            Коментар


                            • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                              Има ли други желаещи за неделя?
                              [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                              Коментар


                              • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                                [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X