Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

    Чакам да ми се обадиш да потренираме с този маршрут в Петък и да го повторим в Събота с групата.

    Събота 11:00 ч. старт от гр.Елена . Има ли още желаещи?
    [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

    Коментар


    • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

      Днес с Драго ходихме да пробваме утрешния маршрут и да се опитаме да пробием по пътя за с.Мийковци. Можете да разгледате картата която Драго е пуснал по-горе. Почти сме изпълнили маршрута по червената линия. Лошото е ,че стигнахме до горски путчета след с.Хъневци и с.Драгановци. До с.Мийковци не успяхме да стигнем , защото трябваше да си носим или Щилки или цял екип с брадви и сатъри. Беше ужасно обрасло и нямаше как просто да се стигне затова леко променяме маршрута за утре.

      Предстоящ маршрут : бензиностанция "Диком" - Милковци - Ничовци - Нюшковци - Велковци - Лазарци - Хъневци - Илаков Рът - Руховци - Марян - Попрусевци - Ганев дол - Кринковци - Разпоповци - бензиностанция "Диком" - кулата - Трухчевата къща ( обедна почивка ).

      Събота 02.05.2009г. старт от гр.Елена. Други желаещи? Калта е гарантирана, страхотни горски пътчета, невероятна гледка. Супер е за offroad.
      [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

      Коментар


      • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

        Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
        Снимките както обещах
        Оо виждам МНОГООО познати места От всички места които съм карал това е най-добрият маршрут (В.Търново-Елена).Кратък , но добър.Нищо не липсва по него ... всичко си има-кал,гори,скокове .. абе всичко.А относно вашето каране - БРАВО добре сте си покарали.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

          peychev някой път можете да покарате с нас ако искате... и без това търсим все повече и повече хора, а като гледам си от Велико Търново ?
          [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

          Коментар


          • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

            Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
            peychev някой път можете да покарате с нас ако искате... и без това търсим все повече и повече хора, а като гледам си от Велико Търново ?
            Да , няма проблем. От Велико Търново съм и няма проблем да се организираме.Аз мога да организирам 3 АTV-та.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

              За тази събота дали е възможно да ги организираш ? 09.05.2009г. ?
              [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

              Коментар


              • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                Малко снимки
                Прикачени файлове
                [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                Коментар


                • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                  Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
                  За тази събота дали е възможно да ги организираш ? 09.05.2009г. ?
                  Ами ще се опитам ... може да пиша в темата петък вечер , защото в петък един човек ще иде да ми гледа атв-то и незнам какво ще стане.Ако го купи до другата събота би трябвало да си намеря машина , но нищо не се знае.Ако не го купи и нямам работа за събота няма проблем ... със сигурност 2 атв-та са оредени от мен , а 3-тото 90%.Ще пиша в петък какво е станало.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  08седем9010З60
                  MAKE RALLY NOT WAR
                  Confidence in Motion

                  Коментар


                  • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                    Ок, айде дано да стане Ще чакам в петък вечер да ми пишеш ! А ако случайно всичко върви по план и в събота се срещнем да караме ви обещаваме да ви разведем по едни страхотни пътчета Ще обиколим около Елена и ще ви хареса 100%
                    [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                    Коментар


                    • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                      Първоначално публикуван от The-Rocky Преглед на мнение
                      Ок, айде дано да стане Ще чакам в петък вечер да ми пишеш ! А ако случайно всичко върви по план и в събота се срещнем да караме ви обещаваме да ви разведем по едни страхотни пътчета Ще обиколим около Елена и ще ви хареса 100%
                      Във Вас не се и съмнявам ... много хубави снимки.Само да попитам дали терена ще става за спортни атв-та , защото аз съм със спортно , а другия човек е със работно ... знам , че за него няма проблем обаче аз в голямата кал - . Ааа и нали на асвалт много много няма да се излиза , зашото съм без регистрация (то май никой няма) . Не ме бърка обаче не ми се иска да си имам проблеми с куките !
                      Последно редактирано от Preslav Peychev; 07-05-09, 14:06.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      08седем9010З60
                      MAKE RALLY NOT WAR
                      Confidence in Motion

                      Коментар


                      • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                        Така Значи можем да направим страхотен маршрут. Тръгва се от местна бензиностанция ( таман ще заредим ). От там имаме 40 50 км каране само по черно. Минаваме покрай повечето села избикаляме Елена и пак се връщаме на бензиностанцията. Можем след това да отидем някъде да се видим да хапнем ( Трухчевата къща примерно ). Тук таме ще се върви по асвалт ( НО НЕ Е МНОГО ). Проблеми с куки няма да имате. Спортни атв-та може да карате никакъв проблем, все пак няма да караме по чокарите Аз съм с yamaha wolverine , колегата е с kawasaki kfx 700. Има и други познати, но не знам дали ще имат възможност да дойдат.

                        Ще чакам утре да ми пишеш окончателно и ще се доразберем.

                        Вие какво карате? Колко човека сте + теб? Общо колко ще сте ако всичко върви по план.
                        [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                        Коментар


                        • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                          от usera peichev68 пишат 2 (баща и син)Сина кара honda trx 250цц полуавтомат, а бащата honda foreman 500 или 450 4x4 и то май е полуавтомат Поздрави.
                          П.п Зимата бях в Буйновци(на 10 км от Елена) много хубави маршрути браво за всичко и мотополиган си имате до елена...ако идвам сега лятото задължително с атвто и ще пиша в темата
                          Non scholae sed vitae discimus.

                          Коментар


                          • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                            Организира се каране на 09.05.09г. ( Събота ) от 11:00ч. Маршрутът ще бъде страхотен. Тръгване от гр.Елена до Марян, Илаков Рът, Хъневци, Майтанци и пак гр.Елена. По обед бихме могли да отскочим до някое тихо местенце да хапнем

                            За сега сме 2 атв-та.

                            Колегите от Търново какво решихте да ви очакваме ли
                            [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                            Коментар


                            • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                              (Аз съм сина ) Май няма да стане ... туко що формана замина към Пловдив.Живи и здрави другата седмица баща ми ако си намери машина няма проблем за карането.Много ме е яд че няма да може да дойдем
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • До: Каране около гр.Елена ( В.Търновско )

                                Няма проблем Следващият път когато сте готови и всичко е по план драснете едно съобщение и ще ви очакваме
                                [B]®[/B][I]Always Off Road[/I][B]®[/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X