Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля, да си кажете мнението за това ATV?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

    А аз мога да те снабдя с джанти 10" имам и 8" и главини за тях имам предни и задни, ще помосля и каква спирачка мога да ти дам, имам някакви при мен но ще трябва да почакш да се прибера в България

    Коментар


    • #17
      Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

      Благодаря за съдействието. Аз не бързам, ще почакам. И без това времето не е подходящо се още.
      Яворе, главините на каква цена ги предлагаш?

      Коментар


      • #18
        Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

        Ето ти подробен каталог със снимки избери си каквото ти трябва и ще ти направя голяма отстъпка от цената която е там
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

          Много е добро момче,браво постарал си се за тази машина,успехи в начинание
          [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
          [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
          [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

          Коментар


          • #20
            Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

            Страшна работа, мислех си че само аз имам мерак да си направя самоделна машина. От няколко месеца не ми излиза от главата тая идея. Първо мислех да е с двигател от мотор, нещо като тва ИЖ, и предно окачване от сивик, а сега съм се спрял на двигател от трабанта на един комшия само че се чудя дали няма да стане много тежко. Все още не съм се захванал сериозно но в най-скоро време и тва ще стане особено ако има кой да сподели опит.

            Коментар


            • #21
              Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

              KEEL,
              Това което си си намислил да правиш е направо бъги. като му сложищ седалка от кола и малко тръби, с едни яки амортисиори и си готов. Емалко повече заварки и огъване на тръби. И не си играй с тоо двигател от трабант. по добре от някои як мотор - по надежсеп и по малък.

              Коментар


              • #22
                Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

                проблома със спира4ките наистина е голиам.като гледам си взел шенкели от лада заедно с дисковете което прави проблема още по голиам.диаметара на диска е голиам и до джантата не остава място освен за ладовиа апарат, които е мниго тежък и иска много те4ност.

                Коментар


                • #23
                  Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

                  Здравей.
                  Сложих на звяра гуми за АТВ от Явор. Разликата наистина е голяма. Нямаго това блъскане и подмятане на предницата по бубуните. А и това лашкане дето се получаваше при движение по азфалт изчезна и сега немърда. И вида му вече е друг. Много съм доволен. Сега остава да намеря време и да хвана по ливадите и баирите. А и да му сложа предни спирачки. От скутер ще са. И май ще са с отделна спирачна помпа.
                  Имам и един друг проблем - като загрее и му пада мощността. Каква може да е причината??? Аз ще правя опити да го по отворя да се вентилира малко, но се пак има нещо гнило.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

                    Браво, евала и за ентусиазма и за майсторлъка! И аз съм го изминал целия този път от нулата и знам как е. За спирачките, потърси някакви по-сериозни, тези от скутера ще работят добре, но няма да смогнеш на накладки, знам го от опит. Накладките на скутерите са с много малка площ и щом машината е над 200 кила ще заминават за отрицателно време. Потърси от китайски ATV-та задни апарати, малко по-големи са, с по 2 цилиндърчета, но ще спират много по-сигурно при по-малко налягане и накладките ще карат много повече. Охлаждането задължително ще ти е проблем. Най-сигурния вариант е с вентилатор, тогава няма да си зависим от насрещния поток и ще можеш да караш дълго време на ниска предавка. Имам и една забележка- зад степенките нямаш никакви предпазители за краката. Да чукна на дърво, това не го казвам от собствен опит, но ти е бедна фантазията какви травми могат да се получат поради липсата на подобни предпазители. Задължително 100% задължително измисли нещо преди да се качиш да караш. Успех!

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Моля, да си кажете мнението за това ATV?

                      Първоначално публикуван от Jojo Преглед на мнение
                      ... Охлаждането задължително ще ти е проблем. Най-сигурния вариант е с вентилатор, тогава няма да си зависим от насрещния поток и ще можеш да караш дълго време на ниска предавка. Имам и една забележка- зад степенките нямаш никакви предпазители за краката. Да чукна на дърво, това не го казвам от собствен опит, но ти е бедна фантазията какви травми могат да се получат поради липсата на подобни предпазители....
                      Благодаря.
                      За спирачните накладки знам, ама това успях да намеря. Хич ги няма тия части. Може да сложа/преправя накладки с по устойчиво феродо.
                      За вентилатор ми идваше на акъл ама трябва да е електрически, щото иначе става сложно с турбина. Но не ми идва на акъл от какво може да се вземе. Може би от трабант от парното?? Ама и тях нарязаха и изхвърлиха. Това дали ще върши работа - http://www.servo-expert.com/catalog/...products_id=48
                      Неможах да разбера за тези предпазители на краката. То хубаво да сложа тръби да пазят но мотора е с манивела и пречи всичко зад стъпенките, преди задната гума.
                      Последно редактирано от Mishania; 09-05-07, 08:18.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X