Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое АТВ да си купя?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Кое АТВ да си купя?

    регистрирането не е важно за мен. Аз кат0 отида да ги гледам по какво да позная кое е позапазен0 и т.н..и искам да взема по здраво да не трябва да го оправам постоянн0.

    Коментар


    • #17
      До: Кое АТВ да си купя?

      еми като се качиш на него , разклати се , виж някаде хлопа ли скърца ли , вдигни / натисни предницата ... амортите как са ... добре ли потъват .... хвани задните гуми с двете ръце и ги напъни наляво надясно и виж дали имат на някъде луфт ... провери дали не е заваряно някаде (това няма как да го разбереш ако незнаеш къде да гледаш...а не са малко местата)....еми това е ....
      Няма кал - Няма кеф !!!
      Suzuki Samurai LJ410 1984
      Suzuki LTZ400 2008
      Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

      Коментар


      • #18
        До: Кое АТВ да си купя?

        Здравейте и на мен ще ми е интересно да предложите атв за около 2000 лева. за горско каране.

        Коментар


        • #19
          До: Кое АТВ да си купя?

          Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
          Здравейте и на мен ще ми е интересно да предложите атв за около 2000 лева. за горско каране.
          Знам Зонгшен 250, кросово без регистраия и гаранция 1900 е сглобено, 1800 в кашон, със отстъпката от цената си плашаш транспорта. Със куриер до всяка точка на България. И моето от там го взех докараха ми го на вратата. Като го подхванах за два часа го сглобих и го пробах. Това е от мен.

          Коментар


          • #20
            До: Кое АТВ да си купя?

            Тоя зонгшен е 1към1 с мойто само дето пластмасите са различни. Доволен съм. С двигатела съм нямал никакви проблеми. Предницата цялата е преправяна и няма никакви проблеми. Аз го карам по стабилни офф-роуди и съм доволен.
            '05 Suzuki RM 250

            Коментар


            • #21
              До: Кое АТВ да си купя?

              Реших да си взема Зонгшена, 1300лв добра цена ли е ?

              Коментар


              • #22
                До: Кое АТВ да си купя?

                Първоначално публикуван от 4poundz Преглед на мнение
                Реших да си взема Зонгшена, 1300лв добра цена ли е ?

                Зависи на колко км. е и на колко време е. Моят Зонгшен го купих 1800 нов в кашон сам го зглобих и няма ядове със доставката до вратата е 1900 лв. само километраж му сложих от колело и няма ядове до сега 400 км съм му врътнал и дава около 5 на 100 разход. Но все пак ТИ си решаваш според мен за разлика от 600 лева ново срещу старо според мен по-добре вземи ново и си свиркай и както се казва " Друго е да пръднеш пръв на седалката"

                Коментар


                • #23
                  До: Кое АТВ да си купя?

                  Здравей те,бих си позволил да кажа добри думи за Зонг Шен,защото съм внесъл 20 бр.в края на 2008.Продал съм 16 бр.до сега без да имам търговска мрежа.Нямам върнато или нещо сериозно развалено.Единствените аварии са две скъсани вериги и един стартер.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Кое АТВ да си купя?

                    а от каде го взе , на тази цена? Иначе 1300 лв за зонгшена е добре!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Кое АТВ да си купя?

                      купих го за 1350лв. и сам мн0го доволен

                      Коментар


                      • #26
                        До: Кое АТВ да си купя?

                        Честито колега,пожелавам ти много безавариини

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X