Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо АТВ - въпроси и отговори.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Искам да си купя arctic cat 250 cc моля за инфо

    Абсолютен начинаещ съм и имам нужда от съвет. Ако си купя arctic cat 250cc ще сгреша или е добър избор. Видях и някаква табела wang yang motor май това е производителя на мотора . Това възможно ли е или е някаква реплика ?

    Благодаря на всички предварително

    Коментар


    • #47
      От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

      Здравейте, искам да попитам за първо атв Shineray XY150i-200 става ли ? Тежа 70кг. и съм висок 177см.

      Коментар


      • #48
        От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

        Скачай направо на 250

        Коментар


        • #49
          От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

          Вече съм един от вас, но имам 2 проблема с Атв-то ;(. Първият е, че държи много високи обороти и когато ги намаля след половин-един час отново се увеличават, а вторият е, ако примерно го карам по асфалтов път при по висока скорост се получава хъркане при скоростите. Атв-то е Shineray Xy200.

          Коментар


          • #50
            От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

            Наличен ли е някакъв опит в управлението на мотоциклет или атв?- na motor da karal sam simson s51 a na atv sam se kachval a nesam karal
            На колко години сте - ръст и килограми? - 172 sm 80 kg
            С каква цел ще използвате машината? - vozene
            Какъв е вашият бюджет? - 3500
            Помислили ли сте за екипировка? -da

            Коментар


            • #51
              Избор на АТВ за начинаещ

              Здравейте,
              от много време искам да си взема АТВ, но тези, които съм си харесал или са много скъпи, или не съм сигурен дали са читави.
              Та, реших да попитам тук, тъй като знам, че има доста компетентни хора по този въпрос
              Абсолютно начинаещ съм, никога не съм карал нито АТВ, нито мотор( ако въобще могат да се сравняват).
              Главно ще се кара оффроуд. Това, което най-много ме притеснява е, че не знам съответното АТВ ще е подходящо за целта, тъй като доколкото разбирам има два вида- тези, които се водят спортни, и тези, които са по-скоро за селскостопанска дейност( които всъщност повече ми допадат, но и са доста по-скъпи).
              Ако може да препоръчате такова, което ще мога да ползвам поне 2-3 години( ако това въобще е възможно). Също така, да не се чупи постоянно, защото на доста места четох, че тези китайските Аеон са доста калпави.

              Благодаря на всички отзовали се

              Коментар


              • #52
                От: Избор на АТВ за начинаещ

                До колко пари колега ? Забравил си да напишеш най-важното .

                Първоначално публикуван от mybabybook Преглед на мнение
                Здравейте,
                от много време искам да си взема АТВ, но тези, които съм си харесал или са много скъпи, или не съм сигурен дали са читави.
                Та, реших да попитам тук, тъй като знам, че има доста компетентни хора по този въпрос
                Абсолютно начинаещ съм, никога не съм карал нито АТВ, нито мотор( ако въобще могат да се сравняват).
                Главно ще се кара оффроуд. Това, което най-много ме притеснява е, че не знам съответното АТВ ще е подходящо за целта, тъй като доколкото разбирам има два вида- тези, които се водят спортни, и тези, които са по-скоро за селскостопанска дейност( които всъщност повече ми допадат, но и са доста по-скъпи).
                Ако може да препоръчате такова, което ще мога да ползвам поне 2-3 години( ако това въобще е възможно). Също така, да не се чупи постоянно, защото на доста места четох, че тези китайските Аеон са доста калпави.

                Благодаря на всички отзовали се
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар


                • #53
                  От: Избор на АТВ за начинаещ

                  Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
                  До колко пари колега ? Забравил си да напишеш най-важното .
                  До към 3000-3500лв. Може и втора ръка( дори всъщност по-добре да е втора ръка, че ще е по-читаво).

                  Коментар


                  • #54
                    От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                    Здравейте колеги,
                    Доста мислих и реших да си взема ATV и тъй като нямам никакъв опит с тях моля за съвет и препоръки.
                    Ще се използва предимно за разходки, без състезания, скокове и т.н. Насочил съм се към двуместно 4х4, от това което прочетох не спортно а работно. На 42г. съм и съм 100 и няколко килограма.
                    Като бюджет съм определил 10000+ лв. Като екипировка на първо време смятам да си взема каска, като в последствие предвиждам да се дооборудвам.
                    Предварително благодаря на всички!
                    Последно редактирано от dinko_pav; 24-09-15, 17:06.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                      Здравей, колега хубаво си се насочил към двуместно 4х4 но изборът на пазара точно на такива е много беден да не кажа никакъв. Не знам дали знаеш но само 3 марки произвеждат каквото търсиш от тях само две има в България. Едната е Кан-ам другата е Поларис. Само като кажеш думичката "двуместно" и веднага отпадат марки като Хонда, Ямаха, Кавазаки, Сузуки.
                      А най-лошото е, че за Кан-ам каквито на често има двуместни няма да ти стигне бюджета който си заделил защото втора ръка двуместно АТВ върви над 14 000 а от чужбинско в момента излизат и още по скъпо. Ако не искаш да е много мощно за тези пари можеш да намериш някой 400 куб. кан ам двуместен но по мое мнение 400 куб. е малко за това тежко АТВ.
                      Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                      Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                      Коментар


                      • #56
                        От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                        А китайските Cf Moto или тайванските TGB? Или въобще да не се заглеждам към тях?

                        Коментар


                        • #57
                          От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                          CF moto са добри машини, а и можеш да разчиташ, че по всяко време ще намериш части за него. Конструктивно са добре обмислени и доказали се машини, има много инфо в нета за тях. Хубавото е, че нямаш проблем с регистрацията за разлика от Кан-Ам, което при среща с органите, още повече като се предполага и наличието на втори човек, понеже търсиш двуместно е голямо предимство да знаеш, че си изряден.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                            Първоначално публикуван от dinko_pav Преглед на мнение
                            А китайските Cf Moto или тайванските TGB? Или въобще да не се заглеждам към тях?
                            Тези въобще не съм ги сложил в класацията защото никой нормален човек няма да даде над 10 000 за китайски боклук. А за всички дето ги хвалят явно не са карали друго и затова така мислят. Ще ти дам пример купуваш си Кан-ам или Поларис за 14 000 караш го 2-3 години или 1 ако бързо ти мине мерака и накрая го продаваш за 12 000. Друг пример купуваш си пълния боклук ЦФ Мото за 14 000 караш го същия период и накрая ако въобще някой се съгласи да го купи втора ръка го продаваш за 4800 лв. Според теб кое е по добре да си купиш.
                            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                            Коментар


                            • #59
                              От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                              Най-добре е нов Кан-ам или Поларис но ми е малко трудно. С финансите.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Първо АТВ - въпроси и отговори.

                                Първоначално публикуван от dinko_pav Преглед на мнение
                                Най-добре е нов Кан-ам или Поларис но ми е малко трудно. С финансите.
                                Кан-ами има повече втора ръка, оглеждай се. Скоро продадох един двуместен 800 втора ръка, но в момента няма просто.
                                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X