Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взех АТВ, но дори не знам какво е!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Взех АТВ, но дори не знам какво е!!

    Имам kingway 110 cc 2009 година.Прилича доста на това но е малко по мъничко.В началото имах известни проблеми с него.Дадох го на ремонт защото не зареждаше и нещо оборотите му ту си се вдигаха ту се сваляха а каквото можахме вкъщи го направихме и го дадохме.После стана като швейцарски часовник.Оказа се добра машина (за 110сс излезе много добро) и веднъж видях на карборатора пишеше Хонда а на двигателя-Ямаха.Та исках да кажа че дори и да не съм запознат специално с този модел,продължавай да го караш и не мисли за това че не е някоя Ямаха или Хонда.

    Коментар


    • #17
      От: Взех АТВ, но дори не знам какво е!!

      Колега аз смятам че е шенке 250 почти 98 % сигурен :д

      Коментар


      • #18
        От: Взех АТВ, но дори не знам какво е!!

        Общо взето няма значение марката двигателите са на 90% идентични и части ще намираш лесно. Ванеда от Търговище, Сашо от Варна, една фирма има в Стара Загора и в София имаха вносител с доста части на склад. За шарнирите по добре помисли да приспособиш от лек автобил или от някакъв малък джип. За кубиците погледни долния заден край на цилиндъра. Някъде там ги пише. Маслото се сменя на мото-часове мисля че на 15-20 резервоара максимум трябва да го сменяш. Не помня колко събира, но не вярвам да е повече от 1.5 литра . Аз за мотора вземам разфасофки от 4-5 литра и така цената ми идва по приятна . Ако си от Бургаски регион пиши ми на скайп : bascho като вземам масло мога да взема и за теб

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X