Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И пак въпрос за покупка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: И пак въпрос за покупка

    Първоначално публикуван от lex Преглед на мнение
    еми, купих го...в неделя ще ходя да го взема и ще сложа някоя снимка

    п.с. големия КФХ
    Aко не е таина колко долара даде за него
    Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

    Коментар


    • #17
      До: И пак въпрос за покупка

      Благодаря ви! Доколкото разбрах от собственика АТВ-то имало и някакъв джет кит, който ако не се лъжа го правел по-бързо Спечелих търга на 3500$ което мисля че не е лоша цена като се има предвит че собственика е добавил няколко неща и ще ми даде и оригиналните части. Моя и-мейл е alex_9@abv.bg ICQ-269374588 Skype-fckmeimfamous ако някой иска да пита нещо

      Коментар


      • #18
        До: И пак въпрос за покупка

        Цената ми се струва добра а машината също изглежда доста добре.Със здраве да си я караш!!!

        (И като пристигне в България да кажеш как е минало на митницата)
        Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

        Коментар


        • #19
          До: И пак въпрос за покупка

          Днеска си я прибрах Машината е уникално запазена. Пича от който я купих имаше още три атв-та всичките много подържани, явно беше мераклия. За съжаление не можах да му направя снимка защото като се прибрах беше много тъмно вече (12 часа съм карал и направо незнам как си държа отворени очите още) Мисля че направих и много хубава сделка като взех всички предпазители за под атв-то за още 200$ малко съм стреснат обаче защото атв-то е адски бързо и се чудя дали не си взех прекалено голямо като го свалих от ремаркето пред гаража и му дадох всичката газ и то се вдигна на задни гуми и така, утре след работа ще го позачистя защото се изцапа малко от пътя и ще пусна снимки

          Коментар


          • #20
            До: И пак въпрос за покупка

            Не се притеснявай бързо ще му свикнеш
            06' Yamaha Raptor 700R
            08' BMW E92 335i

            Коментар


            • #21
              До: И пак въпрос за покупка

              Както обещах пускам снимки. Счупен ми е апарата и съм ги правил с гсм-а но мисля че пак не са лоши





              всички тези неща ги купих от човека който ми продаде атв-то за 200$ вече съм ги сложил

              Коментар


              • #22
                До: И пак въпрос за покупка

                Честно да ти кажа съм очуден... малко са тези дето питат, консултират и копуват.
                Незнам какво се чудиш, мотора ти е супер и за добри пари. Допълнителните неща са без пари по за БГ.
                Сега ти е силен след няколко месеца ще питаш какво да го направиш че да върви повече. Този мотор се кара с лекота и е доста балансиран от към стабилност и мощност.

                Радвам се за покупката ти. Да си го караш безавариино.

                Коментар


                • #23
                  До: И пак въпрос за покупка

                  Страшна машина!!!
                  Да ти е честит и със здраве да си го караш!!!
                  Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X