Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на работно АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на работно АТВ

    мога ли да намеря какви размери гуми и джанти предписват от завода-производител, подобно на автомобилните каталози, а и "декодер" на рама от някъде, Благодаря?
    "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

    Коментар


    • #17
      От: Избор на работно АТВ

      Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
      Бутона е когато буксуваш на задна, без да го натиснеш имаш ограничител на оборотите и понякога те не стигат за да се извадиш. Та затова е този бутон, когато се налага (по рядко - по добре), го натискаш и вече може да се форсира и на задна скорост. Гуми има във почти всеки мото магазин, всичко зависи от парите които си готов да дадеш. Най близко ще ти е Варна - Crazy Fox.
      Гледам даже, че тази седмица имат промоция на гуми за АТВ. Разгледай им сайта.

      Коментар


      • #18
        От: Избор на работно АТВ

        Здравейте,

        Моля за съвет!
        Нищо не разбирам от АТВ. Правя проект по еврофондовте за къща за гости. Искам да включа и 2 АТВ-та за разходки.
        Според моите виждания, ми трябва нещо "дуракоустойчиво" - да е издържливо и безопасно. Да може да се кара от аматьори. Не предвиждам "екстрмално" каране.
        Горски пътища най-много като сложност.
        Смятам да наблегна на безопасни разходки, за наслада от природата, а не някакви "изпълнения" по баирите.
        Какви модели бихте ми препоръчали?

        Благодаря предварително!

        Коментар


        • #19
          От: Избор на работно АТВ

          Нови или втора ръка?

          Коментар


          • #20
            От: Избор на работно АТВ

            Honda trx300. Познати дават години подред такива по морето под наем. Непобедими са. Само това, че са полуавтоматици, но мисля, че с малко обяснения всеки ще схване за какво иде реч и ще му се наслади. Ако ще ги взимаш втора ръка, само гледай да не попаднеш на някои тотално амортизирани. Другия вариант е с китайчета, но нали знаеш евтиното винаги излиза по-скъпо.
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар


            • #21
              От: Избор на работно АТВ

              Колега всички японски и американски 4х4 автоматици ти вършат перфектна работа за целта която искаш. За по голяма точност мога да ти изредя някой марки и модели.
              Suzuki King Quad, Yamaha Grizzly, Polaris Sportsman, Can-am Outlander, Honda Fourtrax. За предпочитане да търсиш нещо около 400 куб. за да гори по малко. Кавазаки нарочно не съм ти написал защото горят като камион.
              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

              Коментар


              • #22
                Колеги имам сащия проблем моля за помощ

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X