Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на работно АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на работно АТВ

    Здравейте, желая да закупя АТВ, което ще използвам за разходки, гори, поля и всякакви черни пътища, да му закачам ремарке в което да превозвам още хора и багаж из гората. Бюджета ми е около 4000 лева. Доста прочетох във форума (едва ли всичко) спрял съм се на следните модели, ако може да изкажете мнение:
    Arctic cat 500 2002
    Arctic cat dvx 400 2003
    Honda TRX 2004
    Polaris Sportsman 500 2004
    Приемам и всякакви предложения, понеже не съм никак вещ в тази техника, Благодаря!
    "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

  • #2
    От: Избор на работно АТВ

    Arctic cat dvx 400 2003
    Honda TRX 2004
    Тези двете са спортни, а това да превозваш и хора в ремарке е най-малкото опасно. Карал ли си изобщо атв? Сигурен ли си че не ти трябва някой УАЗ?

    Коментар


    • #3
      От: Избор на работно АТВ

      Под TRX може човека да разбира и Foreman. Но и аз да попитам имаш ли опит, знаеш ли с какво се захващаш ?!
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на работно АТВ

        Това с возенето на хората в ремърке изобщо няма да ти се получи Веднъж сваляхме едни заблудени туристи от вр. Ботев с баща ми. Момчето при него, момичето при мен и карах след него. Като ги оставихме момичето беше черно като...... а сме карали на разстояние Представи си в кално време какво ще ги направиш хората отзад

        Коментар


        • #5
          От: Избор на работно АТВ

          Не нямам опит с АТВ карал съм мотори по-близо до АТВ не съм , возенето става въпрос с минимална скорост до местната полянка не в кал и сериозни наклони и тежки терени, до сега АТВ функцията се изпълняваше от Мотокултиватор. Arctic cat dvx не е ли 4х4 ? и четох че са американски, това означава ли че са на нивото на японските или по-добри, или като китайските? Благодаря!
          "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

          Коментар


          • #6
            От: Избор на работно АТВ

            Колега и Honda се произвежда в Америка. DVX400 е 2wd или на български само със задно, задвижва се с верига, а не както работните с кардан. Та въпросното атв е чисто копие на Kawasaki kfx400, което е пък досущ като Suzuki ltz400. Естествено си има разлики най-очевидната са пластмасите. Но важното е, че и трите машини абе въобще клас 400cc се славят със здрави двигатели, непретенциозни откъм поддръжка. Успех с избора и моя съвет е когато решиш точно какво искаш 2x4 или 4x4 и какви кубици да е то, не робувай на марки избери най-поддържаната машина!
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар


            • #7
              От: Избор на работно АТВ

              Първоначално публикуван от Daniel90 Преглед на мнение
              Не нямам опит с АТВ карал съм мотори по-близо до АТВ не съм , возенето става въпрос с минимална скорост до местната полянка не в кал и сериозни наклони и тежки терени, до сега АТВ функцията се изпълняваше от Мотокултиватор. Arctic cat dvx не е ли 4х4 ? и четох че са американски, това означава ли че са на нивото на японските или по-добри, или като китайските? Благодаря!
              dvx 400 е спортно със ръчни скорости, както и повечето трх, видях че има и накакви работни. На теб ти трябва именно работно 4х4 с автоматични скорости, по-подходящи и удобни за твоята цел, спортните само със задно са доста по-рязки и трудно се карат бавно. Гледай 4х4 автомат за парите които имаш и като харесаш 1-2 конкретни модела пиши за да ти помогнем в избора.

              Коментар


              • #8
                От: Избор на работно АТВ

                Момчето е объркало модела, видях снимките 4х4 е атв-то 400 кубика арктик кат, живот и здраве до няколко дни ще се похваля, че е при мен, благодаря много за отговорите, тепърва ще имам нужда от вашата помощ, за обслужване и други, иначе не робувам въобще притесняваше ме поддръжка и други подобни, но тук прочетох добри думи. Благодаря!
                "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на работно АТВ

                  Първоначално публикуван от Daniel90 Преглед на мнение
                  ..ремарке в което да превозвам още хора...
                  Втори човек на АТВ не е добра идея, камоли в ремарке, ше изтепеш стоката..

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на работно АТВ

                    Първоначално публикуван от Daniel90 Преглед на мнение
                    Момчето е объркало модела, видях снимките 4х4 е атв-то 400 кубика арктик кат, живот и здраве до няколко дни ще се похваля, че е при мен, благодаря много за отговорите, тепърва ще имам нужда от вашата помощ, за обслужване и други, иначе не робувам въобще притесняваше ме поддръжка и други подобни, но тук прочетох добри думи. Благодаря!
                    Колега по добре дай снимка тук във форума на този Арктик Кат който си харесал защото с този бюджет от 4000 лв. който си написал най-много да ти пробутат някой китаец 4х4, а не Арктик кат.
                    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на работно АТВ

                      kerkelov хвърли ме в ужас, че утре сутринта ще ходя да го вземам Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_2573.jpg
Прегледи:1
Размер:170.7 КБ
ID:5447406Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_2574.jpg
Прегледи:1
Размер:175.7 КБ
ID:5447407
                      "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на работно АТВ

                        Малее това май-наистина е Arctic cat но е толкова дърто че, отдавна са му загубили чертежите в завода. Това за коя година се опитват да ти го продадът. Според мен даже и да е горе долу читаво АТВ, за него няма да можеш да намериш части ако нещо му стане. Моят съвет е да не бързаш и да събереш още 1000 лв. и да си вземеш някоя по добра и нова машина.
                        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на работно АТВ

                          амиблагодаря отново, но вече е в гаража, надявам се да не страдам много иначе годината ми е пълен Х, тази машина е била във фондацията на четири лапи в Белица, годината уж е 2003, ще съм много благодарен да ми кажете коя е и всякаква друга информация, понеже и в модела не съм сигурен.
                          Искам да попитам има бутон с надпис reverse/overdrive каква му е функцията и ако може съвет за гуми, от къде каква шарка да бъде, Благодаря!
                          "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на работно АТВ

                            Бутона е когато буксуваш на задна, без да го натиснеш имаш ограничител на оборотите и понякога те не стигат за да се извадиш. Та затова е този бутон, когато се налага (по рядко - по добре), го натискаш и вече може да се форсира и на задна скорост. Гуми има във почти всеки мото магазин, всичко зависи от парите които си готов да дадеш. Най близко ще ти е Варна - Crazy Fox.
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на работно АТВ

                              Също така този бутон служи и когато караш на предни гуми на зад да набереш скорост ама внимавай, че боли като паднеш после

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X