Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ в избора на ATV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ в избора на ATV

    Именно за това LTZ400 или модела на ямаха 400 или 450 кубика са доста добър вариан. Изключително леки АТВ-та с надеждни двигатели. НЕавтоматичните скорости не смятам , че са проблем с тях се свиква точно за ден. Работните АТВ-та са доста по трудни за каране именно поради близо двойно по-голямата си тежест от спортните.

    Коментар


    • #17
      От: Помощ в избора на ATV

      И къде го това двойно тегло, спортно Сузуки ЛТЗ 400 е 167кг. а Сузуки 4х4 400 е 262кг. разликата е 95кг. което е далече от двойно.
      Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
      Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

      Коментар


      • #18
        От: Помощ в избора на ATV

        Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
        Ти не казваш за какво ще го ползваш, само за возене в града?
        Да, ще го карам само за градски условия при настилка паваж и стръмни улици! Няма да го използвам за никаква работа, а за забавление!

        Коментар


        • #19
          От: Помощ в избора на ATV

          Ако ще е за градски условия сигурно искаш и регистрация, нещата отиват към нещо китайско, каза че не искаш но все пак погледни тези модели те са подходящи за тази цел http://www.atvvarna.com/atv-shineray...y250stixe.html http://www.atvvarna.com/atv-shineray...y300st-4e.html. Щом няма да ги краш в гората няма и да се чупят толкова.

          Коментар


          • #20
            От: Помощ в избора на ATV

            KVV незнам колко км. навъртя с новата машина но кажи честно ако имаш средствата за Японче би ли скочил на Китайче отново ...
            Има и добри Японски машини който са регистрирани и с необходимите гуми ще си джитка из града /макар да съм твърдо против за атв в града/....!
            SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

            Коментар


            • #21
              От: Помощ в избора на ATV

              Ako ще е за в града взимай едно скутерче и не се занимавай с глупости, а ако искаш АТВ първо не е за в града а ако толкова държиш да е АТВ вземай некво японче, китайските скотове не знам що ги броят изобщо за неква машина, хвърляш 2-3 бона за неква пародия на АТВ без да се засягат собствениците на такива ама са си пари на вятъра за "Старт от скрапта" па били то евтини и с регистрация.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #22
                От: Помощ в избора на ATV

                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                без да се засягат собствениците на такива ама са си пари на вятъра
                Дори собствениците на тези "машини" знаят,че това е така.
                И аз съм много против карането на АТВ в града.
                Симеон Симеонов - 0878666200
                Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
                Suzuki - A way of life

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ в избора на ATV

                  Първоначално публикуван от ! Алекс Преглед на мнение
                  KVV незнам колко км. навъртя с новата машина но кажи честно ако имаш средствата за Японче би ли скочил на Китайче отново ...
                  Има и добри Японски машини който са регистрирани и с необходимите гуми ще си джитка из града /макар да съм твърдо против за атв в града/....!
                  Еми както направих и сега, намерих си японска машина регистрирана, но са рядкост, а и аз искам да карам в гората, а не да се возя в града, но за да стигна до гората не ми се шушка по малките улички. Скутерчето е добър вариант, но само за лято и сухо време, а иначе и зимата можеш да излезнеш, вярно че ставаш на прасе но това си е част от удоволствието. Напълно разбирам защо Трипера не брои за нищо китайчетата, но не всички карат на неговото ниво, на мен също по-мощната машина ми доставя повече удоволствие, но за някои хора е достатъчно и китайче и за това не ги отричам като вариант. Има го и момента с бюджета, все пак китайчето е по-евтино и с по-евтина поддръжка, в момента можеш да си намериш изгодно и някое японско втора ръка. Аз гледам и това което ще е удобно за Piereta от инфото което дава, не мисля че и трябва някоя бойна 450 тка с която да прави wheely на всеки светофар или някоя работна ламя с която всеки завой на асфалта ще е на кантар. Ако въпроса беше "искам атв за супер мото" или "зимата пада много сняг,а и трябва да рина снега пред къщи" щях да съм на друго мнение.
                  Последно редактирано от kvv; 07-08-12, 10:17.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ в избора на ATV

                    Здравейте момчета, аз вече си харесах модел Yamaha wolverine и започнах търсенето... като говоря за малък град с паваж и стръмни улици... имам предвид Трявна. Благодаря за помощта!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ в избора на ATV

                      Мисля че е добър вариант. Единствения недостатък на модела е че е малко тесен, но това се оправя лесно с едни фланци. Успех с търсенето.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ в избора на ATV

                        Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
                        Мисля че е добър вариант. Единствения недостатък на модела е че е малко тесен, но това се оправя лесно с едни фланци. Успех с търсенето.
                        Задължително му сложи фланци, че как се търкаля тоя Волвърин не ми се говори.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ в избора на ATV

                          Има нови китайчета по 1500, от 110 кубика - нагоре. Втора ръка можеш да си намериш за 600-700 лева, но да знаеш, че се чупят доста често и не се намират лесно части. Ще срещаш доста често проблеми със свеща, веригата и акумулатора.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X