Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ в избора на ATV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ в избора на ATV

    Здравейте ! Бих искал да ми помогнете в избора на ATV. На 15 Години съм, 191см висок, около 100кг. Търся евтино китайско атв, защото ще го карам по 2-3 месеца в годината и то не сериозно. Бюджетът ми е до 1000лв. Не ме интересува дали е с ръчни или с автоматични скорости. Първо АТВ ми е и донякъде целта е и да се уча на него.

  • #2
    От: Помощ в избора на ATV

    В Мобилето и другите сайтове е пълно с такива обяви.Обаче до 1000 лева не очаквай да на мериш нещо сносно.А нали се сещаш,че с тези 100кг ще му идваш тежичък в баирите.
    Симеон Симеонов - 0878666200
    Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
    Suzuki - A way of life

    Коментар


    • #3
      От: Помощ в избора на ATV

      Не тежък, ами направо няма да може да одлепи китаеца на баирите. Вземи си хубава, маркова машини не се занимавай с тези китайци.
      Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
      Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

      Коментар


      • #4
        От: Помощ в избора на ATV

        Шинерей 250 ще ти върши работа...аз имам такова от почти 2 години...85кг. съм 185 висок и дори с приятелката ми, двамата върху него, сме си правили разходки, от порядъка на 50км...дават го до 150кг макс...така както казваш, ще ти върши работа, но друг е въпроса дали ще намериш за 1000лв....а и не очаквай само да караш...ще трябва и на монтьор да се правиш , но нищо сериозно...има някои работи, на които се налага честа смяна, но цените ще ти харесат...
        ЕСТЕСТВЕНО колегите са прави, вземи си нещо хубаво най добре, но при бюджет около 1000 лв, това е най добрия вариант...

        Коментар


        • #5
          От: Помощ в избора на ATV

          Здравейте, Ще се радвам ако някой ми помогне в избора на ATV. Аз нямам никакви познания по темата, незнам каква е разликата между спортно и работно и т.н.т. От това което прочетох мисля че ми трябва с ръчни скорости над 500 кубика. Искам да го ползвам само за кеф. Ще го карам основно по горски райони. Карал съм само веднъж - преди един месец в пустинята в Дубай и се зарибих. На 28г. съм, 85кг. 188см., бих платил около 5-6000 лв.
          Благодаря Предварително!

          Коментар


          • #6
            От: Помощ в избора на ATV

            Щом искаш да си караш за кеф везните клонят към спортното, но зависи за теб какво е кеф това http://www.youtube.com/watch?v=QDwPpVLtbWc или това http://www.youtube.com/watch?v=EFAR9pZqFMs първия вариант е с по-тежико и тромаво работно(автоматик) там и парите ще са ти малко. Втория е спортно с ръчни(крачни) където можеш да се вместиш с нещо хубаво 2-ра ръка кубатурата гледай 450-525 сс това са най леките и бързи спортни машини. Не си мисли че повече от това сс е предимство.

            Коментар


            • #7
              От: Помощ в избора на ATV

              Здравейте, интересувам се от дамски или по лек модел на АТВ! Ще го карам в планински град където има и по стръмни улици! Друго важно за мен е кой модели имат възможност за регулиране на височината на седалката или стъпенките /не знам дали се казва така/, тъй като съм 1,80м и 58кг и краката ми стърчат в страни като на вълка от „Ну, пагади!”
              При консултации относно АТВ винаги са ме насочвали към китайските, защото за тях имало много резерви части и поддръжката била по достъпна на нашия пазар!

              Коментар


              • #8
                От: Помощ в избора на ATV

                Здравей колежке! Имам точно това което търсиш на добра цена, регистрирано, само че съм от Варна... Ако искаш пиши на скайп b0k084...

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ в избора на ATV

                  Първоначално публикуван от Piereta Преглед на мнение
                  Здравейте, интересувам се от дамски или по лек модел на АТВ! Ще го карам в планински град където има и по стръмни улици! Друго важно за мен е кой модели имат възможност за регулиране на височината на седалката или стъпенките /не знам дали се казва така/, тъй като съм 1,80м и 58кг и краката ми стърчат в страни като на вълка от „Ну, пагади!” При консултации относно АТВ винаги са ме насочвали към китайските, защото за тях имало много резерви части и поддръжката била по достъпна на нашия пазар!
                  От това оскъдно инфо бих те насочил към този модел http://www.google.bg/search?um=1&hl=bg&biw=1024&bih=493&q=yamaha%20wolverine%20450%204x4&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw&ei=jjsaUKvRD8fLsga0uYDYDQмодел. Този модел, защото е сравнително лек, автоматик, лесен за каране, с едно натискане на бутонче става 4х4. Има и 350кубикови. Китайските са по-малки като размери. Предимство им е че повечето могат да се регистрират, но не се сещам подходящ модел автоматик. Не съм видял седалката на някое атв да се регулира, но може да се измисли нещо с подръчни материали в зависимост от модела.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ в избора на ATV

                    Благодаря много за насочващият модел!
                    Моето запитване наистина е за модел, който да търся и да не е китайски! Защото такъв мога да си закупя с гаранция, регистрация и доставяне на адрес! Той не ме устройва! Защото 95% от настилките на града в който ще го карам е паваж, а аз знам какви са недостатъците на китайското производство.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ в избора на ATV

                      Първоначално публикуван от Piereta Преглед на мнение
                      Благодаря много за насочващият модел!
                      Моето запитване наистина е за модел, който да търся и да не е китайски! Защото такъв мога да си закупя с гаранция, регистрация и доставяне на адрес! Той не ме устройва! Защото 95% от настилките на града в който ще го карам е паваж, а аз знам какви са недостатъците на китайското производство.

                      Suzuki LTZ400 много леки и приятни за каране АТВ-та . На който и модел след 2002-2003-та година да заложиш мисля , че няма да сгрешиш.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ в избора на ATV

                        Щом си височка вземи си АТВ което е 4х4 на него няма да изглеждаш като ну-пагади и освен това повечето 4х4 модели са автоматици а на със ръчни скорости като спортните модели.
                        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ в избора на ATV

                          Wolverine е много здрав и непретенциозен модел. Спирачките са му малко слабички за асфалт, но ако се внимава не е проблем. Зима или лято - все си върви. Другото по женско е Ямаха 350 раптор, но тя определено е по ниска.
                          [SIGPIC][/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ в избора на ATV

                            А сега какво съм разбрала!
                            Да заложа в търсенето си Yamaha wolverine 450/350 или Suzuki LTZ400 непременно да е 4х4 и автоматик!
                            Благодаря Ви!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ в избора на ATV

                              Suzuki LTZ400 не мисля че е подходящо, ако не си карала до сега още повече. То си е спортно атв с ръчни скорости, и е по трудно за каране от автоматик. Най-лесно се кара автоматик. Можеш да гледаш и кфх700, пазара е залят с тях и има на много добри цени, мощно е но е високо и е автомат, то си е работно със задно. Недостатък на чистите работни е че са доста тежки, също така са и по не стабилни. Човек без опит лесно би се обърнал. Ти не казваш за какво ще го ползваш, само за возене в града?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X